reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowe mamy 2016

Aniabuu cudownie, gratulacje :D

Dzoana nie wiedziałam nawet ze można tak szycie spierdzielic. Ale jestem pewna że teraz szybko się zagoi.
 
reklama
Dziewczyny czy twardniejacy brzuch coś przepowaiada no okropnie mi się stawia aż mi nogi paraliżuje trzyma pi chwili puszcza i za moment znowu.
 
Fenika może kup espumissan i pomasuj brzuszek i nóżki do brzuszka ciepłe okłady są żelowe na allegro kładz na brzuszku i nos suszarka też może pomóc
Alexia śliczna jest :-) U nas też w dzień takie stekanie i prężnie i w nocy, co do smoka moja też częściej się pluje jak chce cycka to musi dostać cycka czasami uda mi się dać jej smoka, zasypia przy cycusiu i śpi że mną w łóżku wtedy jest spokojniejsza i ma razie jej na to pozwalam bo tego potrzebuje :-) Ja rozumiem o co ci chodzi z czasem powinno się to zmienić na razie jest malutka u mnie ze starsza też tak było :-)
Schauma u nas to samo mała dużo ulewa czasami mocno bardzo i u mnie też tak z laktacja że ja zalewa czasami str asznie nie nadąża z piciem i pije tak lapczywie odciągac troszkę ale tak ręką na tetre ale nie zawsze pomaga, jakie piękne skarby :-)
Aniu jaki to już duże chłopaczki :-)
Aniabuu gratulacje!!
Dzoana jej dobrze ze położna obejrzała i powiedziała co masz robić oby się szybko zagoilo
Alunia z tym lapaniem i prezeniem to może byc nie kwestia że coś zjadłas tylko wypływu mleka może za wolno lub za szybko jej leci i się denerwuje ;-)
Ania a masz przy tym bóle jak na okres?
Kochane my wczoraj super dzień spędziliśmy byliśmy na długim spacerze w Arboretum :-) noc też fajna ale malutka się budzi tak w sumie co godzinę lub dwie ale jak brzuszek nie męczy to jest ok. Na 11 jedziemy na bioderka :-) a tutaj macie moje dwa szczęścia :-)
7f081d1e555dc6e71908cacaf5ce7c5a.jpg


Napisane na D6603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Klaudyna - Twoja starsza corcia mnie rozwala. Zawsze taka radosna i usmiechnieta. Zywe sreberko[emoji2]

Dziewczyny od wczoraj od rana boli mnie w prawej pachwinie i ciagnie do uda i lydki. W nocy juz nie spalam praktycznie bo tylko lewa str mi zostala. Na plecach tez boli ta pachwina. Myslicie ze to maly mi cos ucisnal? Ale zeby az tak? Moze to od kregoslupa? Tylko nawet jak zakaszle czy kichne to boli ta pachwina. Co do ruchow malego to czuje normalnie ani mniej ani wiecej. Jak zawsze.
Kuzwa na sam koniec zawsze cos. Jeszcze alergia i zaczynam kaszlec a mialam caly sezon zimowy spokoj. U nas pod oknami rosna dwie brzozy i cholera akurat teraz postanowily kwitnac[emoji30] cora oczywiscie nos zawalony kicha po 10razy na raz oczy ja pieka a ja od razu kaszel[emoji45] czekam na szpital jak na wybawienie bo sobie wkrecam jakies zatory itd i ze stad boli w pachwinie[emoji17] wiem wiem panikuje...chcialam podjechac na sklepy po ostatnie rzeczy typu gazety itd do szpitala ale teraz to boje sie ruszyc
 
Bluelovi właśnie miałam Cię dziś wywołać, gdzie Ty się podziewasz :D U nas też coraz mniej spania w dzień, raczej takie podsypianie po 45 minut.

Klaudyna ale słodkie siostry :) Helenka już coraz większa, a Ula ile ma włosów!!! :)

ania1982 może się coś u Ciebie zaczyna? Odczuwanie bólów porodowych to indywidualna sprawa, ciężko mi tak na odległość doradzić, a pojawiają się regularnie, mierzyłaś odstępy czasu?
 
reklama
Kitki myślę, że to mały uciska, mnie dzień przed porodem tak bolała ta pachwina, ale mały się wtedy bardzo obniżył. W dniu porodu to już mnie obie pachwiny bolały. Kitki Ty jutro do szpitala idziesz?
 
Do góry