reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

Sorry ale ze skierowaniem czy bez pojechalabym z wynikami i tymi usg do innego szpitala. Jakiegos wiekszego, normalnego. Jakbym musiala to bym symulowala bol brzucha skurcze i nie dalabym sie zbyc. Mysle ze z takimi wynikami powinni cie przyjac bez problemow. Ja w pierwszrj ciazy jak sie cos dzialo jechalam bez skierowania i zawsze mnie przyjeli. Dziewczyno musisz zrozumiec ze walczysz teraz o zdrowie swojej coreczki...
 
reklama
klaudynaaa gratulacje :)

My dopiero wracamy z zakupow, nogi wlaza mi w tylek, ale kolejna rzecz z glowy ;) i nie urodzilam w Ikei wiec darmowych zakupow nie bedzie :D
 
Klaudyna ogromne gratulacje! Aż mi się sama buzia śmieje z twojego szczęścia :) A jeszcze wczoraj pisałaś że nie wierzysz że już niedługo będziesz tulić drugą córcię :) Na jaki szpital się ostatecznie zdecydowałaś?
 
aniabuu i o czym Ci ona mówiła? ja się wkurzylam strasznie bo wogóle się pinda nie pojawiła :/ jeśli będą dzwonić, ze przyjdą w innym terminie albo cokolwiek pierniczyc to sorry batory, ja już nie mam czasu, masakra wg mnie :/

klaudynka!!! GRATULUJĘ!!! :) :D ale super :D dzielna jesteś bardzo, a jak dlugo trwal poród?
 
Klaudyna gratulacje. Ale się cieszę, sypiemy się jak śnieg w grudniu!!!

Milka w sumie o niczym konkretnym, jak się czuje, o przeprowadzce, jak wygląda cc w UK, jak chce karmić, Kiedy do mnie znów przyjdzie ( swoją drogą po porodzie).mówiła że nie będzie mnie za bardzo uświadamiać bo to moje 2 dziecko więc dużo wiem. I tyle, była z 30 min, bardzo miła kobitka
 
Rsz Skoro Twój gin nic z tym nie robi to pora zgłosić się na ip bo przecież to na prawdę niska waga. Rozumiem że przejmujesz się mamą, ale jesteś odpowiedzialna za to maleństwo w Twoim brzuchu
 
reklama
Do listy mam rozpakowanych poproszę wiadomość pw z informacjami: -mama, -data porodu - imię dziecka, -poród sn czy cc i w którym tygodniu oraz waga i wzrost dziecka :)
Nie wiem czy chcecie też skalę apgar czy to nieistotne? Na razie wpisałam tylko tych osób które podawały i tak jak wcześniej w przypadku zmian proszę o kontakt pw.
Dziewczyny które rozpakowały się do dzisiaj są już wpisane ale jak coś trzeba zmienić to dajcie znać.
 
Do góry