reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

reklama
bluelovi no tak, lepiej poczekać :) jejku, mam nadzieję, ze dam radę z cycem, boję się ze jakies problemy będę mieć z kamieniem, spanikuje i użyję butli..
dawaj nam tu fotki małego bo racjonujesz je jak nie wiem :D a to taka fajna motywacja :D

ej, no wiecie co, wkurzona jestem - położna miała być o 11, jest 12:17 a tej pipy nie ma :szok: :/ moj wkurwiony, mówi ze nie otworzy jej drzwi nawet jak jeszcze przyjdzie.
 
Milka wiem z tymi zdjecismi zadnym sposobem nie moge dodac bo za duze a obrobic na telefonie nie moge na mniejsze bo dalej to samo pokazuje :/
 
Hej dziewczyny. Kolejne gratulacje dla nowych mamusi. Śliczne Wasze skarby. U mnie przerabane. czuje się fatalnie. Termin cc21.03 ale dzisiaj docent kazał być jutro na czczo bo jak skurcze nie uspokaja sie to jutro chce ciąć. Leżę na sali obok Sweetki. Wczoraj porozmawialyśmy chwilkę a dzisiaj musze leżeć i nie mogę iść na pogaduchy :-( . Mam nadzieje, ze dzisiaj mi przejdzie i jutro posiedzę trochę ze Sweetka przy dobrej herbatce i ciasteczku :-)
PS, ręce trochę mniej bolą ale wole nie szalec żeby ból nie wrócił.

Całuski dla Was i dla Waszych maleństw.
 
Martita no żeby nie było że Ty jutro do tego fryzjera nie pójdziesz :) chyba że po fryzjerze jurto skoczysz na porodówke :p

Czytam o tych pączkach i aż słodkiego mi sie zachciało :)
 
Bluelovi chciałabym mieć tak wesoło na porodówce jak Ty, może mam szansę dzięki pączkom :)

Lucinda nie żałuj sobie :D

Alexia super że się odezwałaś, trzymajcie się tam dziewczyny jeszcze trochę, fajnie że leżycie razem i możecie się wspierać :*
 
reklama
Do góry