reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

Anika gratulacje ! Życzę zeby szybko dzieciątko zaczęło sprawnie samo oddychać :) znasz przyczynę krwotoku?

Klaudyna no no przestraszyłas mnie bo mas termin jak ja , a ja jeszcze w ogóle nie gotowa na nic. Trzymam kciuki zeby sprawnie poszło a dzieciątko było silne !

Fenika no piękny dzidziuś :) cudownie :)

Mnie od trzech dni w nocy łapią skurcze i te bóle jak na miesiączkę , denerwuje mnie to bo zdarza sie żenię budzi :( ja sie jeszcze nie szykuje na porod , jeszcze nie wyzdrowiałam. JeszcE ze 4 dni antybiotyku. A pózniej chce dojść do siebie. Takze ja sie w kolejkę nie wpycha.
 
reklama
Wlasnie moze malego paczunia urodzisz :) nasze dzieciaczki tak sie spiesza ze zadne 3 kg nie mialo przy porodzie no chybA ze helenka klaudynki wieksza sie urodzi/ła
 
No dziewczyny gratulację, dzidziunie przesłodkie :) Ja chyba jeszcze nie będe rodziła, ale strasznie mnie piecze, kłuje w pochwie i bardzo boli kość ogonowa na wysokości tyłka. Jejcie ale fajnie tym dziewczynom co już maluszki już mają ze sobą:) Zazdroszcze Wam :D
 
reklama
Do góry