reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

Ja mam czerwony wozek, jak bedzie chlopiec to w czerwonym bedzie smigac....
Jutro ide zrobic hcg , ostatnio placilam 30 € wiec se pomyslalam ze odpuszcze I pojde od razu do lekarza(40€) zadzwonilam a on mi mowi zeby bete zrobic zeby wiedzial kiedy mnie przyjac. Przeciez mu nie powiem ze mi szkoda kasy.... Bynajmniej zobacze czy beta ladnie rosnie :szok:
Trzymajcie kciuki!
Milka nic przyjemnego te mdlosci, he? Chcialas- masz!
Nie wyobrazam sobie tej katorgi z wymiotami, albo tak przez cala ciaze. Naprawde wspolczuje . Ja narazie zadnych objawow wiec lepiej juz pojde na ta bete I sie uspokoje...
 
reklama
Tusia ano nic przyjemnego... caly dzien z przerwami mi dzis niedobrze, mam tylko nadzieje ze sie to nie nasili. na szczescie wymiotow brak. ale masz racje - sama chcialam ;)
 
Dziewczyny muszę sprawdzić na recepcie co ona tam napisała a mąż ją ma w samochodzie ale ona coś mówiła że to o witaminę b6 chodzi.

Ja nawet zdziwiona jestem na zachowanie męża :) Nie żeby wcześniej był zły ale teraz też jakoś tak wspiera wyjątkowo, nawet bardziej niż przy Damianie, może to przez większe doświadczenie a może przez to że teraz gorzej znoszę? Nie wiem, ale nawet nic nie mówię a on sam się pierwszy za wszystko zabiera- gotowanie, sprzątanie, spacery z dzieckiem i bez żadnej skargi szczerze to do tej pory nawet nie wiedziałam że on tak wszystko w domu sam potrafi zrobić :D
 
Ja to już nie mogę się doczekać szału zakupowego... ;-P. Ale poczekam do momentu, aż będę znała płeć dzidzi. Mam już upatrzone materiały na kocyki i pościel. :).
 
co do wspolmalzonkow to moj mąż zawsze był kochany, wspierający, pomagający, kompletnie nie wymagający co do takich rzeczy jak obiad, pranie, wysprzatane mieszkanie :) za co go uwielbiam bo często sam mowi zebym nie gotowala, tylko zjemy na mieście :) nie to zebym zle gotowala heh :D
jedynie co to on za bardzo nie przezywa tej ciąży, nie ekscytuje sie, ale rozumiem go bo juz bylam w ciąży i poronilam. myślę ze bardziej sie zaangazuje w przezywnie tego gdy zobaczy dzidzie na skanie :)
 
Co do wózków to ktoś wspominał o dużej gondoli na jesień. Nasze dzieci bedą juz na jesień jeździć w spacerowkach ;)

Ja juz po pierwszym usg i wsio ok. Oby tak dalej.
 
Hehe Kasiu ja myślę, żeby na zimę przesiąść się na spacerówkę ;) akurat będzie 7-8 miesięczniak, i zleży mi na porzadnej spacerówce :-D
A na poczatek marzy mi się kołyska Milly Mally, mamy bardzo mały pokoik i łóżeczko cieżko będzie wstawić :-( chyba, że już coś swojego kupimy :-)...

Kasiu jesteś z Wrocławia do kogo chodzisz?

Dorota jesteś posiadaczką maszyny? Ja szyję i też już mam w główie kolory minky i co jeszcze uszyję ;) a pewnie jak przyjdzie co do czego to kupię na szybciocha :D
 
reklama
Dzisiaj do modłości, wymiotów i bólu piersi doszedł mi nowy objaw, jestem mega płaczliwa, najpier ryczałam na reklamie jakiegoś mleka dziecinnego, a teraz oglądam i kto to mówi i pękłam jak chłopiec położył pozytywkę na brzuchu mamy... ach te hormony
 
Do góry