reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

Megi93 - ja tak mam, raz nic mi nie dolega a kolejnym razem odwrotnie ;) nie ma na to przepisu i co miesiąc będą to inne dolegliwości.. niestety plusy i minusy zawsze będą :)
 
reklama
No bo każdy mówi ze ma objawy albo że wg nic. A ciekawa byłam czy można raz mieć a na następny dzień nic ;)
 
Ja niestety mam stałe dolegliwości. Bezsenność - budzę się 3-4 i mogę zasnąć dopiero ok 8. Jestem słaba i kręci mi się w głowie.
Nie lubię ryb a od 3 dni jadłabym tylko rybki ;-) Jestem w szoku :-)
 
Rybki zdrowe :) tylko dbaj o to żeby były z pewnego źródła bo procz tłuszczów i minerałów mają dużo hormonów metali ciężkich i innych śmieci. Lunka co do bezsenności mam to samo, budze się jak robi się jasno i czuje ze juz bym mogła nie spac, robię się senna 7-8 wstaje ok 10 i jestem nie do życia... I jestem taka rozlazla... Ide a jakbym w miejscu stała ktoś coś do mnie mówi niby słucham a jego słowa i tak do mnie nie docierają
 
Ostatnia edycja:
Megi93 dokładnie! Gdy się obudze jest ok ale gdy dochodzi 8 to zasypiam. Śpię do 9 - 9.30 i cały dzień czuję się fatalnie.
 
A rano tez się mecze bo bym coś porobiła, coś upiekla , obiad zrobiła ale nie będę się tluc o 4 godzinie ;)
 
Ostatnia edycja:
Ja mam na odwrót w pierwszej ciąży mimo że sam test późno zrobiłam, od początku miałam różne dolegliwości- nadwrażliwość na zapachy, totalna zmiana smaków, mdłości itd. A teraz oprócz bolących, napuchniętych piersi i od czasu do czasu lekkiego zmulenia (zmulenia bo to za słabe żeby to mdłościami nazwać) nic mi nie dolega :) Ale też dużo teraz odpoczywam, bo mam ferie do poniedziałku, potem jak będę w biegu może się to zmienić...
 
reklama
Mnie tez lekko muli (tez to tak nazywam) i kawy mi się chce jak pilam od czasu do czasu w gościach tak teraz codzien
 
Do góry