reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2013

Witam dzis fajna noc i malutka też ranek przespała :)
co do jasnych mebli to ja podpisuje się pod tym co Smail napisala sama mam kuchnie jasną jasny beż (polysk) i brudu nie widać. Myślalam że bede musiala ciągle latać ze szmatką ale na meblach praktycznie nic nie widać.
Smail piekna ta kuchnia no i salon też tak wam zazdroszę ja jestem daleko w polu :) bo dopiero co działkę nabyłam.
Nef wpomniałaś o sąsiadach heh moja sąsiadka jak juz w spominalam kiedys nie jest za ciekawa ale teraz to juz chyba przegina wysypała w nocy na klatkę chyba kg soli cały swoj próg wycieraczke i na około jej drzewi sama sól. Nie wiem co ona ma w glowie :)
A meble mam takie nawet nie wiedziałam że mam na kompie zdjęcie kuchni :) heh kuchnia skromna i nie droga sami składaliśmy bo kupowana była w IKEI
IMG_8228.jpg
 

Załączniki

  • IMG_8228.jpg
    IMG_8228.jpg
    16,3 KB · Wyświetleń: 44
reklama
Pscółka -może być w gondoli - tylko trzeba troszkę podnieść zdaje się są takie co mają taką funkcję. no i można daszek zdemontować :) wydaje sie że dużo zależy od modelu

tak - kuchnia pokazana przez smile jest najbliższa temu co chcę mieć :-) przy czym my minimalizujemy płytki a więc wszędzie dajemy panele/drewno tylko w łazience damy płytki
a więc nowoczesnosć ale jak najbardziej przytulna... zobaczymy jak to wyjdzie

Anezram ta wasza też ładnie wygląda :-) w tym wszystkim chodzi głównie o funkcjonalność...

pozdrawiam
 
zibka- ja teraz mam ciemne panele w salonie i mnie skreca. Kilka godzin po umyciu juz wygladaja jak brudne. Nigdy wiecej. Do tego mamy wcale nie za ciemne drzwi i co 3 dni wycieram na nich kurze!

Anila - mi sie wydaje, ze przy kaflach nie widac tak brudu. Tesciowa ma brazowe lsniace kafle i za taka listewka panele. Panele wygladaja na wiecznie brudne, a kafle jak dopiero co myte. Tylko z kaflami tez trzeba uwazac, bo na matowych tez od razu wszystko widac.
A ta kuchnia biala ze zdjecia jest firmy atlas. Nie pamietam jej nazwy.
 
zazdroszcze wam tego urzadzania, u nas stary dom wiec nie warto nic robic, niby cos tam w dalekich planach jest, a czy się uda, to kto to wie, priorytet zbiorniki do gnojowicy i dobudówka do obory:baffled:, no więc wiecie

a kuchnia to ta biała fajne, mi się podoba biała prowansalska, i zioła w doniczce, i takie tam różne, obecnie to mam całe blaty zawalone:dry:, a zwykłe szafy to rzeczywiscie do doopy

Pola moze zrezygnuj na jakis czas z nabiału, ja nie jem znowu i jest lepiej

Majqa nie wiem czy chcesz ten przepis , mojemu M nie podeszły( sniezka , mleko i surowe jaja), zamierzam poszukac cos bez jaj, ale jak chcesz dokładny przepis to daj znac

czekolada gratuluje wagi, u mnie jeszcze 6 na +:sorry2:

anezram sukienka śliczna,ale cene swoją tez mam

a ja jednak pojechałam do lekarza bo to gardło mnie tak bolało, wiec mam duomox, wolę nie czekac az mnie całkowicie zetnie, a tak to tylko mnie łamie w kosciach, da się przezyc, nie wyobrazam sobie chorowania przy trójce
mam pytanko, boli mnie z boku jedna piers, al nie mam tam zadnych zgrubien, i nie wiem co robic

no i gondola prawie pełna ale nie chciałabym jjeszcze przechodzic na spacerówke, zreszta nasza stara bardzo zniszczona , mysle o takiej http://www.tosia.pl/baby-design-sprint_p169#
 
Ostatnia edycja:
czekolada- chyba też przyłoże gazik tyle. U nas własnie dzis pękła ta gulka.

Anezram- kuchnia fajna i jaka czyściutka:-) my tez kupujemy w ikei meble w ikei, chyba jakościowo są dobre na inne nas puki co nie stać.Mam nadzieje.... :-)

Lenka- właśnie u mnie na balkonie rosną zioła,które potem będą stały w doniczkach w kuchni:) My tez mamy dom z lat 70 moi rodzice nam zostawili, my go remontujemy. Chociaż wiaże sie to z ogromymi kosztami( wymiana wszystkiego) Też myślelismy ,że nie bedzie sie opłacać(okaże się potem :)) .... Zawsze sprzedać potem można(mam sentyment do tego domu, dlatego chciałam tu zostać:-p)ta spacerówka fajna jest . Moja sąsiadka ma i jest zadowolona :)

Smile- mój piekarnik nie bedzie wyglądał jakby miał 20 lat(sprzęt jak najbardziej współczesny ):-D i kuchenka też nie bedzie gazowa , chodzi mi tylko o styl prowansalski ,rustykalny itp a nie "wczesny gierek' hehe:-D Te nowoczesne ładne są tylko ja bym się nie odnalazła w takich wnętrzach u kogoś jak najbardziej ;)
 
Ostatnia edycja:
smile a te kafle co pokazałaś widziałaś u kogoś? jak to się sprawdza?
Bo właśnie zastanawiałam się nad podobnymi kremowymi do kuchni... błyszczące chyba się nie nadają, bo może być ślisko, za to na matowych może być widać plamy z wody itp.


pola u Bartka po szczepieniu zrobił sie guzek i po jednej kąpieli wyleciała z niego ropa (dużo). Wytarłam ją i przemyłam i nic już więcej nie robiłam. Ładnie się samo zagoiło... jeszcze strupek jest, ale suchy. A u Gosi się paprało.


pscółka dzięki za podpowiedź, że w CH można sobie malca w pokoju matki z dzieckiem nakarmić, przydało się dzisiaj:tak:
 
nef w takim razie polecam takie płytki Visione - eLZet mam takie w kuchni i każdy podziwia są duże mają wzór 3d i nie są śliskie

eh znów ciężki wieczór Maja szaleje któraś z Was pisala o tym że maleństwo się obraziło na nią albo przez ciepło nie chce jeść Maja robi to samo walczy ze mną krzyczy ja już na stojąco ją karmie ręce opadają.
A i cały czas ma paluszki w buźce jeździ po dziąsłach może ząbki jej wychodzą nie wiem nie widzę nic. Nie wiem co to będzie w te chrzciny :( na dodatek mam gości na noc.
Lenka wiem mnie ta kwota też przeraziła ale postanowiłam ta kupić bo można doszyć 2 warstwę koronki i będzie na później również. No albo sprzedam dalej.
 
reklama
Do góry