reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2013

Zlot jest super :-D Ponad 300 garbusków i ogórków przejeżdża sznurem ulicami Krakowa :-D W tym roku ladujemy pod Wawelem. Ciekawe jak Mikołajkowi sie spodoba jego pierwszy zlot :happy2:
 
reklama
Smile, Nef ja dopiero co skończyłam remonty w mieszkaniu, istna masakra, teraz muszę odpocząć parę lat i nabrać siły na budowę domu ;-)
czekolada a to w ten weekend? chętnie bym popatrzyła, ale akurat na weekend wyjeżdżamy z krk, a no i zazdroszcze powrotu do wagi, mi jeszcze conieco zostało, jakieś 2-3kg :-(

co do jeżdżenia w wózku, jeszcze nie mamy problemów tzn. póki co Kuba patrzy sobie w górę lub na mnie, a jak się znudzi to zasypia ;-) spokojne dziecko póki co ;-)

Słonecznego dnia życzę ;-)
 
Tak to w ten weekend. Dokładnie to dzisiaj się już zaczyna :) Troszkę jestem zaniepokojona tym jak my tam zapniemy fotelik bo pasy są tylko na przednich siedzeniach, a one z kolei mają już swoje lata...
 
hej

Lenka- to u nas może faktycznie ja coś jem co młodemu szkodzi tylko co? Moze ten nabiał jednak szkodzi:dry::dry::dry:

nef-u nas tez remont :-p taki generalny domu. Mój maż jest elektrykiem i mają firme z bratem więc całą instalacje i te sprawy zrobili. Nie mamy żadnego kabelka na wierzchu. Całe szczęście bo jestem uczulona na punkcie wiszących kabli:dry:

smile-
Wystrój nowoczesny bedzie miec w nowym domu? Ja kocham stare klimaty. Szczególnie rustykalny styl jest mi bliski i taki też bedzie mój dom :-pLubie urządzać,chodzić po targach staroci, "rupieciach". :)

Kurde to normalne ,że mojemu Leonkowi ropieje miejsce po szczepieniu na gruźlice:confused:?
 
Nef- widzę, ze stosujesz dokładnie takie zabezpieczenie przeciw słońcu jak ja, a planujesz używać w tym roku krem z filtrami, czy raczej tylko w cieniu trzymać

Smile - ja też mam same szuflady na dole w kuchni, łącznie 3:-D. taka kuchnia, że hej:-D, ale faktycznie polecam bo wygodne i pojemne

anila - ale to na brzuszek to chyba w spacerówce, bo w gondolce to raczej nic nie zobaczy, przynajmniej w mojej
 
Pola - a ja takiego nie znoszę :p. Moja teściowa ma taką kuchnię w stylu 'stara babcia' z kuchnia gazową i piekarnikiem, który wygląda jakby miał z 20 lat. Nie podoba mi się nic, a nic ;). Ja tam wole nowoczesne wnętrza. Dużo bieli i połysku.

Nef - ja macałam biała i jestem zdecydowana, ze takową chce. Z tą kasą to masz racje. Nam wszyscy mówią, że na każdy 1m2 przypada 1,500zł. My mamy ponad 230m2 ^^. Najdroższa kuchnia i łazienka. My mamy nie łazienkę, a pokój kąpielowy ^^. U nas tak z tym liczeniem było na początku... a będzie klima - 17 tys... a to jeszcze solary - 16 tys. ... odkurzacz centralny nie wiem ile kosztował.. kominek tez nie mam pojęcia.. Osobno wszystko wygląda super, ale jak się to doda to wychodzi konkretna kwota.


ja bym chciała takie kafle w salonie, ale nie wiem czy bym wyrobiła z wycieraniem:
bialy_salon.jpg

a kuchnia mi się taka podoba:

atlas-kuchnie-brw.jpg
 

Załączniki

  • bialy_salon.jpg
    bialy_salon.jpg
    21,6 KB · Wyświetleń: 43
  • atlas-kuchnie-brw.jpg
    atlas-kuchnie-brw.jpg
    14,2 KB · Wyświetleń: 45
Ostatnia edycja:
CZEKOLADA- nie, dziś odpadł taki jakby strupek i poleciała ropka..... tylko nie wiem czy coś sie z tym robi?

SMILE- ja bym sie w nowoczesnym domu nie odnalazła, mój musi być przytulny:-D wiadomo każdemu podoba się co innego:tak: Moja teściowa ma takie podłogi, ładnie to wygląda,ale fakt jak dobrze się nie umyje to widac zacieki. Moja łazienka jest tylko w nowoczesnym stylu(tzn kafelki) ale ze starymi dodatkami bedzie:-p Szafka pod umywalkę przerobiona z szafki nocnej,wieszak na reczniki też z rupieciarni. staram sie szukać tanich mebli ,które można samemu fajnie zrobić poprzecierać ,przemalować itp.Ogólnie u nas bedzie biało. Marzą mi się co prawda popielate meble z ikei (jest nowa kolekcja) ale są drogie:zawstydzona/y: będę musiała się zadowolić tańszymi chyba:-p
 
reklama
Smile - na pewno łatwiejsze w utrzymaniu w czystosci niz ciemne drewno, ktore ja mam i zaluje. zamiast jesionu trzeba bylo chociaz dab naturalny wziac, eh.
jestem ciekawa Waszej fototapety w lazience, bo tez mi sie taka marzy :)

my kupilismy dzialke pod Krakowem, takze niedlugo i nas bedzie to wszystko czekac. a dopiero co urzadzalismy mieszkanie :)))
 
Do góry