reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwiecień 2013

Dotkass no my wlasnie tez niezbyt religijni jestesmy ( w mocniejszej czesci moj mezczyzna) i zawsze mi sie kojarzylo ze do cywilnego raczej ubiera sie kostium albo skromna sukienke a teraz cholerka sama juz nie wiem...Dziewczyny-chyba chce dluga suknie....:)
 
reklama
krolewna, widzę, że podejście do kościoła, ślubów, związków itp pewnie mamy baaaardzo podobne :tak: a co do posmaku, w nocy to mnie zgaga męczy (z Ami też tak miałam od początku), śpię już na dwóch poduszkach :dry:

wiesz co CI powiem.. kiedyś byłam osobą wierzącą, chodziłam do kościoła.. w sumie to jak była mowa o ślubie to moj mąż zawsze mówił ze nie chce koscielnego narazie, ja chciałam ale wzielismy tylko cywilny i w sumie uważam to za najlepszą rzecz jaka mi sie przytrafiła :p ja tez nalegałam na chrzest dziecka, jeśli miałabym zdecydować o tym dzisiaj.. to stanowczo powiedziałabym nie.
nie chce należeć ani mieć nic wspólnego z tymi wszystkimi ludźmi, niestety te 2 lata od naszego ślubu bardzo pokazały mi jak katolicy potrafią traktować bliźniego ^^ a szczewgólnie takich jak my 'bo bez ślubu kościelnego'
 
Dotkass no my wlasnie tez niezbyt religijni jestesmy ( w mocniejszej czesci moj mezczyzna) i zawsze mi sie kojarzylo ze do cywilnego raczej ubiera sie kostium albo skromna sukienke a teraz cholerka sama juz nie wiem...Dziewczyny-chyba chce dluga suknie....:)

ślub to ślub, nie ważne jaki
a panna młoda zakłada co tylko sobie chce
ja sobie nie wyobrażałam mojego ślubu bez długiej sukni i welonu potem juz nie bedzie okazji zeby wyglądać jak ksieżniczka :D:D
chyba ze planujesz wiecej ślubów jhaha ;)
 
:D Właśnie dzwoniła do mnie położna! Mam się zjawić już jutro ( a wizyte miałam na 31 sierpnia). Ale się ucieszyłam :D
 
krolewna, zgadzam się z Tobą, Amelcia też jest ochrzczona...ja powiem tak, kiedyś jak byłam piękna i młoda, marzył mi się ślub kośicelny, biała suknia, ta cała atmosfera...dobrze, że ślub braliśmy, gdy do tego naprawdę dojrzeliśmy i zrozumiałam, że najważniejsze jest żeby nam było dobrze, a czy ktoś potwierdzi, że Bóg połączył...połączył, ale nie koniecznie w kościele, w Boga wierzę, ale też chyba nie do końca, modlę się do Boga, ale bardziej chyba do mojej Babci śp i Dziadka, ich proszę o pomoc...nie wierzę w kościół...mieliśmy w rodzinie księdza (dawno temu, znam z opowieści Babci) i moje zdanie na temat tej instytucji jest mocno wyrobione, wolałabym, gdyby księża mogli normalnie mieć rodziny, a nie ukrywać swoje uczucia i dzieci, które utrzymywane są z tacowych :dry:
 
Perelka86 ja ostatnio biorę córę do naszego łóżka także śpię wygięta w chińskie S w zależności od pozycji snu męża i córki bo muszę się między nimi dopasować ;D raz na plecach, raz na boku, raz na brzuchu :)
KatarzynaSw mój brzuchol też już napęczniały ;) dopiąć się dopnę ale na dłuższą metę zaczynają być obcisłe :/ i nie widzę nic przeciwko bieli - wybierz tą wymarzoną, w której się zakochasz i nie patrz co wypada a co nie ;)
niespodzianka karmisz piersią?
mamakruszynki pięknych wrażeń podczas USG ;)
 
reklama
Do góry