reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwiecień 2013

Dotkass dziękuję :)

Dziewczyny! Za waszym tempem pisania po prostu nie da się nadążyć! :-D

A jeśli chodzi o kwestię religii z mojego punktu widzenia... Mój mąż został wychowany w innej wierze niż ja. Ja natomiast już od dawna katoliczką nazwać siebie nie mogę. Podobnie jak niektóre dziewczyny przestałam wierzyć w instytucję kościoła i tę całą paplaninę księży. Moje dziecko nie zostanie ochrzczone, a przynajmniej nie od razu. Gdy podrośnie, zacznie podejmować samodzielne, poważne decyzje - samo zadecyduje, w którą stronę pragnie iść, a ja będę starała się ze wszystkich sił wspierać jego kroki i decyzje...
 
reklama
KatarzynaSw ja na cywilny kupilam sobie kiecke z jedwabiu :-) p[otem obleciałam wniej rodzinne uroczustosci i na pozyczki poszla :-) taka bardziej uniwersalna z tył wiązana jak gorste wiec sie brzuszek zmieścił :-) a po porodzie niebyła za mala :-) ...ale jeśli mażysz o białej sukni to dlaczego nie ??
 
niespodzianka urodzinowa,perełka84,pianka dziękuję pięknie za kciukasy,troszkę się denerwuje,ale przecież musi być dobrze:)
niespodzianka urodzinowa ja nie mam raczej problemu z noszeniem,bo od początku nie nosimy małej na rękach,wiadomo że czasem trzeba wziąć na ręce,choćby żeby przenieść,ale na szczęście nie za często.Za to bardzo dużo przytulamy się na łóżku leżąc:)W jakim wieku masz kruszynkę?
KatarzynaSW ja brałam ślub cywilny,i miałam piękną białą suknię,taką jak sobie wymarzyłam suknia3.jpg nie wiem czy widać na zdjęciu dokładnie,ale się starałam:)
Jeśli chodzi o chrzciny córki,to ja osobiście miałam problem,bo ksiądz powiedział że jak weźmiemy ślub kościelny,to dziecko ochrzci,w innym przypadku nie ma szans!Więc się wkurzyłam,i zadzwoniłam do kurii,wyłuszczyłam sprawę(mąż jest innowiercą,ale na chrzciny się zgodził),i ksiądz z kurii kazał mi zadzwonić następnego dnia:)zadzwoniłam i usłyszałam że mam iść do księdza i załatwić formalności,i już żadnych problemów mi nie zrobi:)poszłam i załatwiłam wszyściutko,chrzciny były bardzo ładne,ale cieszę się że mam już z głowy:)
 
krolewna ja mialam teraz stymulacje na clo chyba oszaleje kurcze na sobote gdzies bym sie udala na wizyte ale czy warto

nie stresuj sie b o to nie pomaga :) ja sie troche bałam bo sie naczytałam i nasłuchałam co po tym clo moze byc ;p ze pozamaciczna albo bliźniaki tez czesciej sie zdarzają
na pewno wszystko jest ok :)
a co do wizyty to ci nie powiem, ja byłam chyba w 5 tygodniu i 1 dniu, a czy wczesniej cos bedzie widac to nie wiem
 
dziewczeta, no tempo to wy macie :rofl2:
faktycznie nie mozna Was z oka spuscic ;))

Katarzyna, masz ochote na dluga i bialą to smialo!!! przeciez biala nie jest zarezerwowana jedynie na slub koscielny
i pamietaj... to TWOJ dzien a nie rodzicow czy tesciow... Ty wybierasz i Tobie sie ma podobac :)
 
reklama
perelka nic sie nie boj i nie obawiaj, na pewno pecherzyk umiejscowiony jest tam gdzie trzeba:) Ja w 6tym tygodniu bylam na usg bo tez sie balam i mie to uspokoilo. Moze dla spokoju warto zrobic?Kiedy inadziesz do lekarza?


dziewczyny strasznie duzo piszecie, ja mam wolne do konca tygodnia a i tak ledwo nadazam...:)
 
Do góry