reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwiecień 2013

A ja się wczoraj poryczałam, bo spódnica okazała się za ciasna. Normalnie to z całą pewnością tak bym tego nie przeżywała, ale moje hormony mają w tej chwili niezłą burzę... ;)

ach te hormony....mnie tez dzis cos dziwnego wzielo...wyszlam na obiad i nie wiadmo skad zebralo mi sie na placz, zupelnie bez powodu :-p
 
reklama
ale produkcja :szok:, muszę co chwila zaglądać, żeby przypadkiem czegoś nie przeoczyć :dry:

KatarzynaSw, mi teraz senność jakoś minęła, tzn nie jest tak, że chodze i ziewam, ale jeszcze kilka dni temu była masakra, zasypiałam na stojąco...od dwóch dni czuję zmęczenie i zasnęłabym, ale jakoś mi szkoda czasu marnować, nie wiem sama, co się dzieje, chyba za bardzo zmęczona jestem :tak:

Co do kalendarza chińskiego to ja miałam jeszcze inny niż te tu i wszystko mi się zgodziło i znajomym też.
wklej linka, chętnie przetestuję ;-):tak::-)

mamakruszynki, trzymam kciuki za USG :-)

ja mam taki posmak w ustach, że niczym nie mogę go "zabić", przez co co chwila jem, bo mam nadzieję, że mi przejdzie, a tu du.pa :sorry2:
 
Dotkass a ja zadnego posmaku nie mam...kurcze ile ciaz tyle przypadkow:) Za to bez dwoch drzemek w ciagu dnia nie dam rady przezyc:) Ja przysnelam wspinajac sie po schodach po drodze do sypialni....


Dzieczyny doradzcie mi. Bierzemy slub cywilny (Narzeczony niezbyt religijny a mi w sumie tez srednio zalezy na koscielnym), mial byc w przyszlym roku ale uznalismy ze teraz jak jest mrowka to przyspieszymy bo pozniej nie bedzie czasu. I kurcze mam problem:jaka sukienke? Myslicie ze moge miec biala i dluga do cywilnego? Nie mowie o takiej bogato znobionej jak do kosciola, ale cos skromnego? Czy zupelnie biel nie wypada?Hm... co tu robic, zostal miesiac:)
 
Dotkass a ja zadnego posmaku nie mam...kurcze ile ciaz tyle przypadkow:) Za to bez dwoch drzemek w ciagu dnia nie dam rady przezyc:) Ja przysnelam wspinajac sie po schodach po drodze do sypialni....


Dzieczyny doradzcie mi. Bierzemy slub cywilny (Narzeczony niezbyt religijny a mi w sumie tez srednio zalezy na koscielnym), mial byc w przyszlym roku ale uznalismy ze teraz jak jest mrowka to przyspieszymy bo pozniej nie bedzie czasu. I kurcze mam problem:jaka sukienke? Myslicie ze moge miec biala i dluga do cywilnego? Nie mowie o takiej bogato znobionej jak do kosciola, ale cos skromnego? Czy zupelnie biel nie wypada?Hm... co tu robic, zostal miesiac:)


hej wiesz co, biała sukienka nie jest atrybutem ślubu kościelnego :p
hehe mnie to ogólnie śmieszy, ze niektórzy uważają ślub kościelny za ważniejszy od cywilnego ;p dla mnie jest na odwrót :p
powiem CI ze my bralismy tylko ślub cywilny i innego nie zamierzamy brac ;p a miałam normalną suknie ślubną szytą na miare w salonie i ot miałam nawet welon, w koncu byłam panną młodą :)

Dotkas kurcze a myslalam ze tylko ja tak mam, tez mam w ustach jakiś posmak nie wiem czego i nie moge sie go pozbyć, a najgorzej to jest w nocy :|
 
Kasia, my mamy tylko cywilny (oboje wybraliśmy, nie czuliśmy parcia na kościelny)...co do sukienki, każdego indywidualna sprawa, jeśli chcesz mieć namiastkę kościelnego to czemu nie w bieli? nie jestem mocno wierząca, a raczej jestem niepraltykująca, mąż też, jak chcę się pomodlić robię to w domu...ja miałam kolor kawę z mlekiem z własnego wyboru, poprostu zakochałam się w niej jak zobaczyłam, kiedyś byłam w USC na ślubie siostry i para przed nimi (dziewczyna w zaawansowanej ciąży), była w typowo kościelnej sukni w kolorze białym :tak:
 
krolewna, widzę, że podejście do kościoła, ślubów, związków itp pewnie mamy baaaardzo podobne :tak: a co do posmaku, w nocy to mnie zgaga męczy (z Ami też tak miałam od początku), śpię już na dwóch poduszkach :dry:
 
reklama
Kasia pewnie ze mozesz biala moja kolezanka z wg na inna religie meza wzieli cywilny i byla w bialej dlugiej i welonie , a niedawno barla przyjaciolka i miala biala ale krotka i tez fajnie to wygladalo . mi osobiscie podobaja sie dlugie suknie z rekawami z koronki i odkrytymi plecami do tego delikatna wpinka we wlosy taki maly stroik , my nie mamy slubu jestesmy zareczeni a co do slubu to zawsze nam cos przeszkodzilo wiec pewnie bedzie spontan jakis
 
Do góry