reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2013

Ja Dorotko zupę ogórkowa zrobiłam bo M szleje za nią, a i ja na kwaśne teraz to...mmmmm ;-)

Upal u nas dziś niemiłosierny więc poza wizyta w klimatyzowanej galerii nie wybieram się nawet na plac zabaw poki co. Czuje się w miarę choć brzuszek trochę kłuje..

Dziewczyny- jakbyście opisały te wasze "bóle" brzucha????:confused::confused::confused: Bo mnie gniecie albo kłuje...
trudno opisac ten moj bol brzucha czasem czuje skurcz np. dzis.... a czasem takie klucie ... i delikatny bol...
roznie bywa z tym brzuchem mi dzis mega niedobrze po jedzeniu... zjadlam obiad i bylo mi niedobrze teraz zjadlam kolacje i to samo ...mam apetyt ale moj brzusio jakby nieakceptowal jedzonka dzis..

lena no duzo lekarzy sadzi ze wczesna ciaza zdarzyc sie moze ''slaba'' no to poronienie 'moze sie zdarzyc w piewrszych tyg... nic z tym nie robia. albo robia bardzo malo. ale badz dobrej mysli jeszcze nic nie jest potwierdzone!
tutaj w uk polozna zaklada ci teczke i wysyla na badania okolo 8 tyg. ciazy pierwsze usg chyba okolo 13 tyg. czyli tez we wczesniejszych tyg nie ma na co liczyc... nie znam tu nikomo kto krwawil w piewrszych tyg ciazy i nie wiem jak tu postepuja w tej kwestii...

pscolka dzieki za odpowiedz:))) pierwsze slysze o takim uczuleniu...w sumie w przyszlosci majac juz trojke dzieci tez bym chciala byc uczulona..;-)
ale tak na powaznie ciesze sie bardzo ze wam sie udalo:*:*i nie stresuj sie skoro fasolka zamieszkala juz w twoim brzusiu to juz tak zostanie!!:))

dotkas ale ci dobrze!..:)) zjadlabymbigosku, chyba upichce ktoregos dnia:))
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam wieczorem
ja tak krótko na wtryniałam się słodkiego jak nigdy w życiu :baffled: a teraz lulu bo tak padnięta jestem że nie mam siły na nic :-( Spokojnej nocki wam życzę
 
Ella, ogórkowej to i ja bym zjadła, i tak mi smaka narobiłaś, że chyba pojutrze zrobię, bo jak narazie mam pomidorówkę no i ten bigos :-p, jeżeli chodzi o brzuch ja wyraźnie czuję, że macica mi rośnie, to takie uczucie jakby rozpychania, przepełnienia powyżej spojenia łonowego, więc w sumie to nie brzuch i trochę na wysokości więzadeł, nie wiem jak opisać, by dobrze "zobrazować", ale to żaden w sumie ból :sorry2:

EWA, mam jednak głęboką nadzieję, że nie będę musiała się pozbywać, ale jak coś zapamiętam ;-):-D


Lena, ludzie to jednak jedna wielka znieczulica, robią aferę ze wszystkiego, qwa jakie muszę mieć smutne to życie, żeby trzeba było się zajmować życiem innych...współczuję...wal ich w d..e, bo szoda Twoich nerwów na debili- poważnie :no:

pscółka, standardowe pierwsze badanie, które powtarzane jest co m-c :tak::-)

a na bbigos zapraszam, chętnie się podzielę, jeszcze jest ;-):-p

kolorowych snów, jutro będę w domku pewnie po południu, bo przy okazji pozałatwiam sprawy na mieście (jak pogoda pozwoli ;-):-))
 
Ostatnia edycja:
Lena no totalna znieczulica.. ciekawe czy oni przeżyli strate dziecka? bo chyba nie skoro tak sie zachowują, jak ktoś kto wyczekuje malenstwa moze nie przezywać jak cos jest nie tak :|

co do tych brzuchowych, to nie boli mnie juz brzuch, wczesniej bolał jak na okres a potem uczucie balona w brzuchu a teraz nic ;p
teraz boli mnie żołądek :p masakra.. juz mam 2 kg mniej
wczoraj kupiłam lokomotiv i wziełam dzis jedna tabletke, ciekawe czy cos pomoze, niby na ulotce pisze ze nie zaleca sie w ciąży, ale to sam wyciąg z imbiru i w sumie farmaceutka powiedziała ze często sie przepisuje kobietom z mdłościami w ciąży wiec juz nie wiem :p

ehh my dzis wydajemy małą :p bede miec troche odpoczynku ;p w weekend zas wesele i chrzciny a po niedzieli juz przeprowadzka, wiec troche pracowicie bedzie :p

ajj wy tu mówicie o jedzieniu a ja nic nie moge przełknać;/
 
krolewna ja tak mialam z synkiem w ciazy ze nic nie moglam jesc...co prawda kibelkaniepzytulalam ale ciagle mdlosci wszystko smierdzzialo..schudlam wtedy sporo...boje sie ze teraz tez tak bedzie, z synkiem w ciazy zaczelo sie jakos miedzy 6- 8 tyg ciazy wiec jeszccze wszystko przede mna:(


wiecie dziewczyny ludzie beda mowic i obgadywac bo to lubia ,taka natura niektorych ludzi i niestety tak juz jest dlatego ja sie nauczylam nie ufac ,nie mowic nic zabardzo nikomu i mam spokoj od takich rzeczy
zal mi tych co tak obgaduja i wszystko musza wiedziec na czyjs temat ,nie wiem chyba pocieszaja sie tym w jakis sposob a tak napawde ich zycie jest mega do du....


a ja dzis sprzatanie domku mamm,..aaaaaaaaale mi sie nie chce:p
 
Cześć Dziewczynki! :-) Mam takie pytanko. Czy jeżeli kochałam się z narzeczonym w dni płodne i 10 sierpnia mam dostać @ to czy jutro albo po jutrze mogę zrobić test? Czy najlepiej 10-ego? Boli mnie troszkę jajnik, i troszkę sutki, a tak to zero innych objawów @ bądź fasolki... :-)
 
Dziewczyny, wczoraj natrafiłam na świetny film o tym jak powstaje nowe życie. Oglądałam go z zapartym tchem!
miracle-de-la-vie - YouTube

królewna ja w poprzednich ciążach miałam mdłości i wymiotowałam kilka razy dziennie. Tym razem pewnie tez tak będzie. Jednak nie martwię się tym. Tak bardzo pragnęłam być w ciąży, że zniosę wszystko byle by tylko mieć w kwietniu maluszka przy sobie. :tak:Zobaczysz, że mdłości jak szybko się pojawiły tak szybko znikną:-) To tylko parę tygodni:-D
Lenka przejmować się warto tylko opinią przyjaciół i ludzi, którym na tobie zależy. Reszta niech idzie do....
Laluś test już możesz zrobić. Ja zrobiłam 10 DPO i już była blada kreseczka :)
 
Laluś- kup sobie ze 2 testy najtańsze jakie mają w aptece (u mnie Quik viue albo pikt test kosztują ok 8zł) jeden zrób jutro rano, a jeśli nie wyjedzie, albo wyjdzie tylko cień drugiej krechy to drugi powtórz ze 2-3 dni później- w zależności od cierpliwości Twojej :-p Jak też nie wyjdzie a nie dostaniesz @ to kup trzeci test albo idz na bete :-)

Dzień dobry :tak:
A mnie spotkała miła niespodzianka o poranku- zadzowniłam do ginki jak kazała i jej mówię, że wszystko ok, że nie wime czy w czw nie maiłam jakiegoś małego plamienia i że miałą zdecydować czy mam zacząć zażywać luteine lub duphaston. A ona mi że zanim zdecyduje to chce mi zrobić USG i żebym wpadła do niej jutro na 9 (oczywiście chodze na nfz) :-) WIęc radośc wielka, bo jak z nią gadałam ostatnio to mówiła., że się umówimy z końcem sierpnia po jej urlopie dopiero. A tak to jutro daj Boże zobacze że jest tam pęcherzyk i mam nadzieję w dobrym miejscu i jako, że jest już 6 tydzień to może da się zobaczyć czy w środku jest zarodek. Na usłyszenie serduszka za wcześnie bo dopiero teoretycznie od 2 dni zaczyna bić (i tak niesamowite, ze "coś" co ma 2mm ma już drgające "serce"!) ale i tak super bo mam nadzieję dowiedziec się, że na tym etapie wszystko jest ok. Nie moge się doczekać!:-D

Królewna- współczuję takich mdłości...u mnie nadal nic, za to waga rośnie co mnie wkurza strasznie :/
 
reklama
Witajcie Kwietniówki 2013:-),
jestem tegoroczną kwietniową mamą i widząc, że już są "nowe" kwietniówki nie mogłam się oprzeć pokusie żeby tu zajrzeć. Życzę Wam wszystkim spokojnych i radosnych 9 miesięcy bez żadnych dolegliwości, mdłości itp., no i oczywiście szczęśliwego i bezbolesnego powitania Waszych maleństw na świecie!!!
 
Do góry