reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2013

Cześć Natalia :-) No to będzie 3 lata różnicy w rodzeństwie- tj u mnie ;-) Ja miałam Julcię urodzić 2 kwietnia 2010 ;-) ale że cc to trzeba było wcześniej. Spokojnej ciazy życze :tak:
 
reklama
Dzięki za przywitanie. Do tej ciąży podchodzę ze spokojem i takim dystansem. Boję się na samym początku zaangażować. Pierwsza ciąże poroniłam, druga przebiegła ok i mamy Dianę. Na tą też się nie będę spinała.
Z objawów mam:
- częste siusianie
- duszności
- czasem zrobi mi się słabo
- kłucie w podbrzuszu od czasu do czasu
Na razie brak jakichkolwiek mdłości czy wymiotów.
Do lekarza wybiorę się w pierwszym tygodniu września.
 
ladies, powiem Ci, że na działce, rzeczywiście można wszystko, nawet ze dwa domy jeszcze :-D, pieniądze tylko na to mieć i działkę bym miała śliczniusią, ale nie narzekam, bo powolutku sobie robię i większą satysfakcję mam :tak:...a jeśli chodzi o poród...hmmm, więc tak mam kilka wyjść, albo ściągnę Mamę do nas, albo sąsiadka się zajmę przez chwilę, albo do przedszkola się zawiezie (mamy taką fajną p. dyrektor, właścicielkę przedszkola, że nawet jeśli będzie jakiś problem to podejrzewam, że tego problemu nie będzie ;-)) i jest jeszcze jedno wyjście, pojadę do Wawy do Mamci i tam w razie czego będę rodziła, ale to ostateczność...poradzimy sobie, dla chcącego nic trudnego ;-), mąż ma działalność własną, więc z tym też problemu nie będzie, że wolnego nie dostanie, tak więc najwyżej zawiezie mnie do szpitala i z Ami wróci do domu, albo pojedzie po Mamę moją, a ja najwyżej będę rodziła sama...pierwszy poród miał być ordzinny i w sumie prawie był bo i tak skończył się cc, a na sali R nie mógł być, najważniejsze, że to wiosna będzie- optymistycznie nastraja i wszystko widzi się w lepszych barwach :-D

natalia, a nie lepiej, żebyś poszła wcześniej? skoro miałaś poronienie nie powinnaś być pod większą kontrolą, jakaś luteina czy duphaston? napewno będzie dobrze, nigdy nie poroniłam, ale wiem, że moje koleżanki, które miały poronienia, od razu (na wszelki wypadek) dostawały progesteron :tak:
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczynki,
chciałbym się do Was tak po cichutku dopisać, można?:)Na jutro przypada termin miesiaczki, a testy od trzech dni pokazują ciążę. Jestem mocno zestresowana, gdyz mialam poważne problemy przy poprzedniej ciąży ( niestety aniołkowej ) i bardzo martwię się że ta sytuacja moze się powtórzyć, no ale cóż, musi być dobrze prawda?:)termin z kalkulatorów wypada jakos na 16, 17 kwietnia.Pozdrawiam Was wszystkie i życzę spokojnych i nudnych 9 miesięcy:)
 
Hej dziewczynki :tak:
U nas spokój cisza czuje się jak bym nie była w ciąży tylko to siusianie :-D. Powoli nie mogę się doczekać czwartku powiem wam że liczę na zwolnienie bo już tak naprawdę chce mi się odpocząć nie wiem ale jakieś zmęczenie czuję od pewnego czasu nie mogę się z niczym wyrobić na wszystko brakuje mi czasu :-(.
Witam nowe mamusie :-D
Dziewczyny ja was przepraszam że piszę tak tylko o sobie ale wierzcie mi padam na ryjek :-:)-( - przepraszam
 
sdotkass fajnie widac ze masz wyjscie z kazdej sytuacji i to nie tylko jedno;) hehe
ja porod mialam rodzinny i mam nadzieje teraz tez taki miec :tak::tak::tak:ale jak to bedzie kto wie....?!
masz duzo czasu na zrobienie dzialeczki:))) fajnie niedlugo ci beda dzieci pomagac hehe

witam zonqa widze ze lecimy lep w lep ;) ta sama data porodu!!:cool2:

ewwe witaj!!!:)fajny avatarek;)hehe

coraz wiecej nas...:)
a moj M zabral synka do sklepu i czekam na swoja pizze... :)pewnie bede miala zgage po niej kilka godzin

kluje mnie cos po prawej stronie brzucha cos jak kolka... miala tak ktoras???

teraz przestalo i mam uczucie ciepla w tym miejscu..-_- co to kurde
 
Ostatnia edycja:
reklama
zonqa i ewwe- powitać powitać w gronie kwietniówek:-):-) gratulacje serdeczne II i napiszcie nam coś więcej o sobie ;-)

Bóle kłucia itd..brzucha,..ehhh- właśnie dlatego zapytałam co czujecie- z tego co pisałyście każda z nas przechodzi to inaczej...pewnie wszystko to normalne ale nienawidze tego bo zawsze dla mnie bol podświadomi kojarzy się ż czymś nie tak...choc to normalne:sorry::eek:

3majcie proszę kciuki jutro o 9 za moja wizytę, żebym zobaczyła to "nowe życie" w pęcherzyku :sorry:
Dobrej nocy- uciekam spać bo padam na cyce...które bolą jak diabli:confused2:
 
Do góry