reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2013

reklama
Dzien dobry:/ my juz dzien zaczęliśmy przed 5:(( ja chce spac... Apaulinka śliczna ta Twoja corcia:) bujana czuprynka;) u nas tez marudzenie na maxa i nie cce drzemkowac ostatnio a zmęczona niesamowicie:dry: lecę sie kąpać oki m w domu .
 
Kruczka ja czasem staram sie usypiac ale w rezultacie sama zasypia albo w łóżeczku albo w moim łóżku :sorry2: Ale to i tak po ciężkich próbach i płaczu jakby jej sie krzywda działa :/ wczoraj jak po drzemce wstala o 11 to dopiero zasnela o17 i po ok 20 min juz koniec drzemki był . Na szczescie była kapiel kolacja i poszła spac na noc.
 
witam porannie,

u nas noc piękna.Michalina pierwszy raz od trzech miesięcy przespała 6 godzin bez pobudki :szok::szok::szok: Ale się nie cieszę, bo mała przed snem dostała nurofen.
Kruczka: u nas na drzemki mała sama zasypia.Jak widzę, że już chce spać (trze oczka) to siup do łóżeczka i zasypia. Czasem to jest walka bo płacze ale kilka minut się pomęczy, pomarudzi i zasypia. Bardzo rzadko jak już jest okropnie marudna to usypiam w wózku.Ale to bardzo, bardzo rzadko.
 
u nas od tyg są 2 drzemki, przed południem krótka połgodzinna i po południu czasami 1 godz czasami 2 , róznie bywa

Olek wczoraj zasnął według starego czasu więc o 7 już spał a obudził się według nowego, w szoku jestem, pobudki 3 więc nie było źle


byłam wvczoraj u lekarza i mam antybiotyk bo na s\oskrzelach cos zalega, no i do tego załapałam jakąś infekcję, myslicie że clortimazolum i kora dębu da radę?
Toemk coś zaczął kaszleć, oby to nie był TEN kaszel, zobaczymy, najwyzej justro do lekarza, i jeszcze jutro jade z nim do dentysty bo ma jedną dziurę, raz już siedział na fotelu ale tylko na spr, chyba wolałabym żeby m był z nim ale to niemozliwe

paulinka córcia sliczna

anila jak tam już na nowym jesteście

smile jak Franuś
madan, ptaszek a jak Wasze dzieciaczki
Fel co u Was

pscołka a to poszalałaś, a do tej pory to w ogóle nie jadłaś nic takiego wzdymającego
 
dzień dobry...kurcze dziewczyny jestem tak zmeczona ze na nic sily...Pscółka - ja jeszcze kładę na drzemki jak widzę że jest zmęczona (trze oczy ziewa zaczyna być wyciszona i marudna) jest to koło 3 razy rano, przed obiadem i zazwyczaj jeszcze przed podwieczorkiem... potem już nie. jak mieszkamy tutaj na jednym pokoju to na drzemkę usypiam ale już w domu będziemy to zmieniać...na szczęście przejście na nowy czas jest ok... dwa dni budziła się wcześniej ale chyba jest już okLenka - jutro przeprowadzka... dziś pakuje nas i sprzątam mieszkanie jutro jadę sprzątać dom i przywożą rzeczy po południu... to się załatwiłaś biedna... szybko wracaj do zdrowia :) i dbaj o siebie :)noc mieliśmy ciężką, Mania płakała, pomogło posmarowanie dziąsełek dentinoxem... witam też nową mamę - miło Cię poznać Paulina :) moja córeczka o jeden dzień starsza :Dok... musze dac drugie sniadanie malucie bo jeczy mi tu... wpadne jeszcze potem
 
witam
u nas przejście na nowy czas bez większych problemów, troszkę wcześniej się budzi rano, ale ja i tak wstaję, żeby wyszykować Gosię do przedszkola... M nazywa Bartka "naszą zegarynką":-D

Kruczka u nas już raczej 2 drzemki, pierwsza koło 10 - robi sie marudny, dostaje cyca i przysypia w trakcie posiłku, odkładam do łóżeczka i śpi dalej. Z drugą drzemką jest problem, bo zwykle przypada jak idę po Gosię do przedszkola... muszę małego ubrać (bo idzie ze mna po siostrę) i się przebudza... czasami zaśnie na spacerze

anila to już??? trzymam kciuki za szybką przeprowadzkę:tak:
ja swoją jestem przerażona, bo tyle gratów nazbieralismy, a jeszcze ogródek działkowy musimy opróżnić.:szok:

apaulinka witaj, śliczna niunia:tak:


pscółka mi jedno opakowanie Bebiko starczało na ok. 4 dni, Gosia piła po 190ml 3x dziennie. Piła mm od ukończenia 1 roku do 2 lat, potem przeszlismy na krowie, ale takie z butelki do zagotowania (nie UHT) i to pije 2 x dziennie też po ok. 190 ml. Dostaje mleko w kubeczku tomme tippee (tym ze składanym dzióbkiem)... w sumie już nie powinna pić z tego kubka... ale to wygoda, bo nie rozlewa
 
oj Nef... nawet nie wiesz jak ja sie boję tej przeprowadzki... z jednej strony sie cieszę, już nie mogę doczekać, z drugiej strony to wymaga przeorganizowania całego życia... i zupełnie nie wiem jak sie zabrać za tą przeprowadzkę... czy usunąć kartony ochronne z podłogi, pomyć wszystko i wszystko co przywiozą do jednego pomieszczenia i potem rozstawiać czy od razu do pokoi... jak to wszystko porozstawiać... oj wiele dylematów trudnych decyzji i stresów... na szczęście koleżanka mi pomoże i posiedzi z Manią - będzie troszkę łątwiej... was czeka to zdaje się za miesiąc :) będę trzymać kciuki żeby obyło się bez strat :D
 
reklama
u nas trzy drzemki czasem cztery pierwsza o 10 potem zdaza sie 12 i około 14-15 zawsze i o 17-18 potem juz na nocke szła spac dopiero koło 23 na nowym czasie przestawiła sie i zasypia koło 21 jak za starych dobrych czasów i spi do 5-8 róznie jak marudzi to do łozeczka czesem sama do siebie cos posteka i zasypia oczywisie musze byc przy niej jak zasypia bo potrafi sie wybudzic i szukac mnie
Anila jak ty dodajesz jajko do zupy codziennie juz? z miesem bez miesa?
a i pytałam kiedys was o kaszki zdrowy brzuszek czy one sa takie jak kasza manna ze trzeba je pól łyzeczki dawac przez pierwszy miesiac .... ? jak wy dajecie je?
 
Ostatnia edycja:
Do góry