reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2013

Czekolada , Anila super fryzurki:) ale fakt faktem jak mówi Nef to jednak trochę czasu trzeba na to poświęcić żeby je ułożyć :/ miałam kiedyś takie włoski ale pamietam ze czesalam je i czesalam a nie zawsze chciały sie ułożyć :/ jeju marudzilam ze zimny wiatr a teraz dziękuje Bogu ze jest! Skwar niesamowity , z miasta wróciłam cała mokra,a Lenka padła . Przynajmniej mogę posprzątać :)
 
reklama
No w sumie ja nigdy aż tak krótkiej nie miałam, troszkę dłuższe tylko mocno wycieniowane i super w nich się czułam i w ogole sie nie musialam czesac a i tak fajnie wyglądało, potem poszłam do innej fryzjerki i chcialam zeby tak samo mnie scieła i było do d.... wogole sobie nie moglam z nimi pradzić. Więc chyba od sposobu ścięcia też zależy jak one potem się układają. Ryzyk kwizyk czy się akurat uda ;p

Jedyny plus tego skawwru że pranie szybko jest suche na wiór.

Dzwoniłam dzisiaj rano do mamy z lekkim załamaniem w głosie że sobie nie radze trochę z Mikim, po godzinie zadzwoniła że przyjeżdża żeby mi poprawić humor :)
 
Cześć Dziewczyny, u mnie ten sam problem z włosami, są dosłownie wszędzie! Po kąpieli maż z pleców mi włosy zdejmuje, garściami!

Co do pogody to dzisiaj piekło. Właśnie wróciłam z małym ze spaceru, bo darł się wniebogłosy.
Teraz w pokoju mam 30 stopni:baffled:
 
anila - mój też lepiej sam zasypia, nawet nie chce żebym koło niego leżała. Na to pozwala tylko rano jak już się po nocy stęskni. Tia mój mąż też wyznawał pogląd, że kobieta powinna mieć długie włosy i miałam do ślubu do pasa, a następnego dnia ciach i były krótkie (bo mi strasznie wypadały). No zachwycony nie był

Szybkie pytanie z innej beczki. mamy wentylator taki w żyrandolu i Szymuś cały czas leży i na niego patrzy:-D Czy może mu się zrobić niedobrze od tego? Mam go wyłączyć?
 
Hej!

Kruczka - dlatego ja darowalam sobie spacery, póki co...

Jutro ochłodzenie, to wyspacerujemy się do woli. (tylko na komary sobie muszę coś kupić). I powiem Wam, ze odkad nie chodzimy w te upaly na spacery Ksawery jest super. To nie to, co wczesniej, że w nocy nie mogl spac a w dzien marudny. Jest soba, bo w domu mamy chlodno, stosunkowo chlodno, bo ok. 25 stopni. Popoludniami wynosze sie do rodzicow, bo u mnie cale popoludnie wali w okna slonce. Rolety jasne, to troche promieni odbija, ale i tak i kilka stopni temperatura wzrasta.

Mlody teraz śpi w najlepsze, a ja licytuję bryczesy na all, bo czekam za dostawa z pewnego sklepu interetowego, ale terminy tam maja kosmiczne... w polowie czerwca zamawialam kask, buty i bryczesy, do tej pory przyszedl tylko kask. Ale wiedzialam,ze tak bedzie, bo oni nie maja duze powierzni magazynowej i dopiero od producenta zamawiaja. ALe cena i wybór są swietne, wiec warto czekac. A jak uda mi sie wygrac aukcje, to bede miala dwie,a moze nawet trzy pary :D

Ja tez mialam krotkie wlosy i problem z ukladaniem... zreszta juz w zyciu chyba wszystkie fryzury przeszlam... (plusy ciotki fryzjerki i tego, ze eksperymentowala na moich wlosach - a ja lubilam to ryzyko) :) teraz nie chce typowo krotkich wlosow, tylko takie do ramion... P1050027.jpg

i nie wiem, co mialam pisac, bo net mi siadł na chwile i się zdenerwowałam :)
 

Załączniki

  • P1050027.jpg
    P1050027.jpg
    48,3 KB · Wyświetleń: 22
ja tez przeszłam juz wszystkie fryzury i kolory oczywisice zielenie itp sobie odpusciłam ale czerwieni próbowałam zostałam na blondzie krótkim juz kilka lat mimo ze jestem szatynka u ans tez skwar ja po wizycie u gina wkoncu smiał sie czy mała juz chodzi :-) ze dopiero dotarłam
anka anila łądne z was babeczki
 
mam nadzieje, ze do warszawy dotra te burze. wczoraj nawet jedna sie zaczela, grzmialo, deszcz padal przez cale 30 sekund i koniec.

ja nigdy nie mialam takich krotkich wlosow, mi chyba zle by w tym bylo, bo mam buzie okragla. chociaz teraz to bym najchetniej na lyso ogolila:-)

sory za brak ogonkow ale z telefonu pisze a ta strona jakas nieprzystosowana.
 
reklama
Kruczka - u mnie w pokoju Szymka też punkt 30 stopni, na balkonie mniej ale duszno, więc Mały śpi.. w łazience, bo tam wyciąg:-D

Ja niechcący miałam bardzo krótkie włosy po maturze:-D - nieporozumienie z fryzjerką:wściekła/y:. W załączeniu po jakiś dwóch miesiacach, jak już odrosły:-D:-D Dosłownie obcięła mnie na zapałkę (niestety zaczęła z tyłu golarką i już musiała dokończyć:baffled:), do domu wróciłam w kapturze:wściekła/y:Bez tytułu.jpg
 

Załączniki

  • Bez tytułu.jpg
    Bez tytułu.jpg
    15,4 KB · Wyświetleń: 31
Do góry