reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

mitaginka miałam to samo, Filip jak zjadł, to po 30 min. płakał niesamowicie, darł się, nie wiedziałam co robić, ale udało mi się go uspać, spał 2 godz. ale najpierw zrobił kupę rzadszą i jakoś przeszło,ale też chciałam na pogotowie, wiedziałam że to ta jajecznica :wściekła/y:
mitaginka a mówiła lekarka kiedy znowu spróbować dać jajko?

powiedziała, żeby przez 3 miesiące nie dawać, nawet żółtka
ale skonsultuję to jeszcze z pediatrą Martynki (zadzw w poniedziałek). Jestem ciekawa, czy naprawdę tyle musimy czekać, zwlaszcza, że jadła od dawna żółtko i wsz było ok
a Filipek miał tez bąble, spuchł itd.?
 
reklama
Nie, ale drapał się po szyi, tak jak by go coś dusiło.
Musiał go strasznie boleć brzuch, pewnie mu jelitka poskręcało :-(

Dałam mu dużo wody, chciał pić. Wcześniej dałam 4 łyżeczki jajecznicy i nic mu nie było.
 
witam niedzielnie
Nastraszyłyście mnie z tymi jajkami:/ Ja co jakiś czas daje żółtko ale w słoiczku z dynią. Jakoś nie miałam odwagi na prawdziwą odsłonę.
Amelka dzisiaj nawija od rana:-) Raczkuje po całym domu i zagląda w każdy kąt, niesamowite to jest. Teraz stoi przy kanapie i tylko lekko opiera się bokiem i patrzy na nogi(sama chyba nie może się nadziwić że stoi;-))
Ostatnio zastanawiałam się jak podawać mleko jak odstawię od piersi, bez sensu uczyć butelki skoro do tej pory nie stosowaliśmy. Jakoś nie potrafię sobie wyobrazić kubka niekapka na dobranoc. Siostra studiuje logopedie i miała zapytać mądre głowy o zdanie, zaraz wróci to może mi nieco rozjaśni.
 
Baby- a co to kapcie?? :-D:-D Asia co prawda chodzi mało ale w kapciach jej nie zobaczysz chyba że zakładam aby skarpetki nie spadały :-), super że wyjazd udany i super że już w domku

Iryska- myslę że nie ma co wprowadzac mleka jak przestaniesz karmić, na noc kaszkę na mleku w dzień jogurciki, serki itp. więc chyba nie ma co się w mm bawić, ja nie zamierzam tyle że ja zamierzam jeszcze co najmniej do września karmic.
a ja się zastanawiam jak w nocy?? bo Asia na pewno nie budzi się z głodu tylko chce się jej pić i jak w nocy dawać z kubka?? rozbudzi się przecież. no zupełnie nie mam planu. ale 2 pobudki w nocy są dla mnie ok więc narazie sie tym nie przejmuje.
a u nas snieg :szok: ale w sumie ciepło, zaraz do teściów jadę wrrrrr a m w pracy.
 
do nas przyjechały mama z siostrą, miły weekend :-)
wczoraj mama została z Tysiulą, a my skoczylismy do Ikea oglądać mebelki do Tysiowego pokoiku
zdecydowaliśmy się na taki zestawSeria MAMMUT - IKEA
ten niebieski :-)
jeszcze nie kupiliśmy, ale spodobal nam się :tak:
 
mitaginka my chcemy kupić po urodzinach te mebelki mammuta różowe , liczę że wytrzymają chociaż do czasu aż pójdzie do szkoły:)

kupujecie od razu łóżko ? bo my narazie szafę ,komodę ,półeczki seledynowe stolik i krzesełka.
 
reklama
Do góry