reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

reklama
Witajcie :-)
Jakoś ostatnio nie mam czasu i weny na pisanie. Noce mamy znowu kiepskie, więc chodzę z oczami na zapałkach.
Śliczne torty pokazałyście :-) My robimy imprezę w lokalu, bo niedzieli muszę zarezerwować termin, mam nadzieję, że będą jeszcze wolne. Zapraszamy najbliższą rodzinę- dziadkowie, pradziadkowie, chrzestni i nasze rodzeństwo. Wychodzi 16 osób. Gdybym chciała zrobić w domu, to w ostateczności moglibyśmy zaprosić 13 gości, a ja takiej ilości nie ogarnę, bo nie jestem w organizacji przyjęć zbyt dobra.

Aenye a nie myślałaś, żeby zrobić dwie imprezy za jednym zamachem? Jeden koszt i roczek i chrzciny byłyby załatwione ;-)
Baby a Ty jak się czujesz? Masz już jakieś objawy ciążowe? Oczywiście życzę Ci, żebyś poza brzuchem nie miała żadnych ;-)

mam sutki bardzo wrażliwe więc trochę obolałe po karmieniu no i troszkę mniej mleka było chwilę ale ogarnęłam to już :)

aenye gratuluje dzielnego syna :)
baby torty śliczne ja też chcę jakiś taki odjazdowy nie mam jeszcze pomysłu ale może coś z pszczółka w końcu to Maja :)
a imprezę to mam problem gdzie robić bo muszę zaprosić ok 25 dorosłych i 9 dzieciaczków w naszym mieszkaniu nie ma szans tego pomieścić chyba że na raty , a w restauracji to koszt ponad 2 tys wiec cena powalająca jak dla mnie remont kuchni nas kończył finansowo :/

a może taki dla Majki?
Pszczółki.jpg

nati, baby torty fantastyczne! też jakiś taki kupię :-)
a co do roczku... ja jeszcze o tym nie myślałam... wygodniej byłoby w knajpie... w domu tyle ludzi to trochę przegięcie :confused2: minimum 15 osób... zobaczymy
baby a byłaś już u gina? ;-)

u nas też nocki kiepskie :cool: cyc i cyc, a najlepsze jest to, że ten cyc to ewidentnie smoczek... dopóki go memla w buźce to ok, a jak wyciągam to ryk. Wtedy M. bierze ją na ręce, pobuja chwilę i Tysiula śpi. Za godzinę historia się powtarza :wściekła/y: i tak all night :crazy:

do gina jestem umówiona w Polsce na 20.02 więc wtedy sie wszystko dokładnie dowiem, a tutaj pójdę dopiero jak wrócimy z polski

dziewczynki przy okazji zapraszam Was jutro na bloga www.wrolimamy.pl rusza fotograficzny konkurs walentynkowy a niektóre z Was mają talent do robienia zdjęć więc polecam :) do wygrania biżuteria ze sklepu www.artali.pl
 
Dzień dobry!
A gdzie Was wszystkie posiało? Cisza jak makiem zasiał ;-)
U nas kolejna beznadziejna noc. Chyba przestanę już o tym pisać, bo to już norma. Poza tym Oliwka przed 6 zaczęła płakać, jadła i płakała. Dotykam ją, a śpiworek cały mokry :-(Całą noc jadła, więc pampers nie wytrzymał. Biedula nie wiem, ile tak mokra leżała, bo przez śpiworek pewnie tak od razu nie wyczułam. Jak ją przebrałam, to już się rozbudziła całkiem i było po spaniu. Teraz już ma drzemkę. Tylko ciekawe jak długo ja wytrzymam ;-)A mam dzisiaj gości już na obiedzie, więc zobaczymy jak to będzie.
Miłego dzionka!
 
kurcze ale cisza...

Boliwia nie pamiętam juz kiedy i się Adi przesikał... to było baaardzo dawno temu... a w śpiworku nigdy nie spał więc nie wiem czy bym zauważyła...
 
Słuchajcie mam pytanie która z Was robi kluski lane dla maluchów?

Nati Ty pewnie robisz ;-) ma jaki mleku zrobić? może na wodzie?
 
Adaś wszedł w etap "będę spał ale na czworaka lub na siedząco" :szok: potrafi przez sen z zamkniętymi oczami przewrócić się machinalnie na brzuszek i nie wie co na tym brzuszku zrobić (spać nie umie) więc stąd już tylko kroczek do rozbudzenia się i płaczu.
Rozumiem, że następne będzie "będę spał ale na stojąco" ;-)

Baby mnie się Twój suwaczek też podoba :-)
A torty śliczne - mnie się najbardziej podoba ten ostatni, z pszczółkami - ostatnio widziałam też cudny z koparą, planuję taki dla Adaśka - u nas impreza będzie kameralna, w domu.
Ayenye Ty się nie przejmuj co inni mówią o urodzinach/roczku tylko zrób tak, jak Wam pasuje. Imię też wybraliście jak Wam pasuje a nie komu innemu i dobrze :-)
 
Ostatnia edycja:
Witajcie kochane, niektore z was beda mnie pamietac, niektore nie, ale moze w koncu znajde czas, zeby sobie z wami na nowo popisac. Dla przypomnienia Lenka urodzila sie 14 kwietnia i rosnie jak na drozdzach choc pewnie i tak nalezy to najmniejszych z waszych dzieci, bo nadal jest mala kruszynka... Pewnie was nigdy nie nadrobie w czytaniu, ale moze bede mogla choc czasem wtracic co nieco do waszej dyskusji

Pozdrawiam wszystkie mamy i dzieciaczki
 
reklama
oj straszne pustki Mitaginko :baffled:

Bachucha mnie się kubusiowe strasznie podobają i taki bym najchętniej zrobiła ale zobaczę czy mi wyjdzie

Mercedess ja robiłam od razu w zupie np w pomidorówce czy jarzynowej, nigdy sama nie jadałam na mleku, bo nie lubiałam, więc i młodemu robić nie będę

Adeczka witaj :)
 
Do góry