reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

Mitaginka – no to się siostra będzie miała okazję wykazać!! Ze spaniem u nie podobnie – znaczy bardzo lajtowa Twoja wersja – śpi do 22-23 potem na wyrko do mnie i cycolenie co pół godziny zamiast smoka.. no i pobudka godzinna na zabawę.. dzisiaj ledwo żywa jestem. A siostra da radę - oby tylko przyszły szwagier się nie wystraszył :szok:


7axe7 – ale mała ma dużo zębów!! Pięknie rozwinięta!! Spać osobno się nauczy – póki mała potrzebuje ciepła i cyca.. jakbym w domu była to by mała cały czas na moim dydlu wisiała.. ach niedługo takie się zrobią że ona siedząc jego capnie ;-)


zgodnie z zapowiedzią padam na ryj i lecę spać!
 
reklama
ja się melduje,żyje, nastrój lepszy:)
dziś iły dzionek dzięki Natusi, byłyśmy u mojej babci,obyło się bez płaczu i towarzyska była i fajnie brykała, potem zasnęła na spacerze i spała 2,5 godziny, dziewczyny,jakie cudne dziecko było do samej 21!! wesoła, radosna, zbój co prawda i kombinatorka na maksa,ale super!!! uwielbiam j,ą taką żywą i wesołą!!! no i popołudniu koleżanka u nas była, pryz któej Natka zawsze się darła i nie dała słowa zamienić, a dziewczyna miła, super nastawiona do dzieci, a Natka jakoś na sam jej widok beczała zawsze, teraz się z miesiąc nie widziałyśmy i dzisiaj grały w piłkę razem, bawiły się,śmiały, no super!!! i pierwszy Mikołaj u Natki był;) dostała te biedronkowe pluszowe kręgle, ale super mięciuchne są!
no i moje drogie będę miała czysty dywan!!! jeejjjj spać przez niego już nie mogłam, taki czarny....nie mogę odprać, nic nie działa, nie mam kiedy porządniej przy małej, no i pan przyjedzie u wypierze w środę, no bajka, niedrogo bardzo:)
trza się kurna za robotę wziąć, za 2 dni inspekcja;) jedyne co mam na święta zrobione, to prezenty popakowane hahaha
 
7axe7 witaj :-)
mitaginka moja Maja też mam teraz kupy ze śluzem , ale u nas to chyba od zębów bo w końcu wychodzą jej 1 górne, bidulka dziąsęłka między 2 ma bardzo napuchnięte. a siostra napewno sobie da radę :)

Nati współczuję kłótni z teściową moja jest taka sam jak Twoja mówię na nią dyktatorka wszystko wie najlepiej a mnie to tak drażni , dziecko ona by lepiej wychowała ja wszytsko źle robię buntuję jej jedynego syneczka żeby on do niej nie jeździł a K sam się przekonała jaka ona jest wscipska i najmądrzejsza i nie chce tam jeźdźic często tylko jak już jest konieczność , nie wiem jak zniosę tam kolacje wigilijną dobrze ze potem jedziemy do mojej babci gdzie będzie cała moja rodzina :biggrin2:
nie wiem już co komu odpisywać skleroza mnie dopadła ;/
morgaine zaglądaj częściej i pisz co tam u Was

baby gdzie foty ozdobionych okien czekamy na inspiracje :biggrin2:

jak tam Wasze przygotowania Świąteczne choinki ubrane? co przygotowujecie , bo my idziemy na 2 kolacje jedną do teściów gdzie będziemy tylko w 5 , a potem szybciutko do mojej babci gdzie jest większa część mojej rodziny jakieś 25 osób i jest tłoczno gwarno miło i wesoło.
A u siebie w domu będę robić barszcz czerwony , pierogi już mam , śledzie, upiekę schab i będzie na zimno , chrzan z jajkami i jakieś sałatki tylko jeszcze nie wiem jakie proszę o propozycje :)
 
Mitaginka, u nas to samo :crazy:Rozmawiałam z pediatrą na ten temat i ona powiedziała, że skoro to trwa już tak długo (bynajmniej u nas), to to nie są ząbki. I dosłownie powiedziała, że skoro Oliwka nie chce w nocy smoczka, tylko cyca, to ona tak go właśnie traktuje. Ale też mówiła, że widocznie ma taką potrzebę, żeby się do mnie przytulić i sobie podydać. Też mnie już to zaczyna męczyć, bo budzi się co chwilę i dopóki cyca w buzi nie poczuje, to jest ryk. Zapewne będzie to trwało tak długo, jak będę karmiła :-(A lekarka mi mówiła, że mam jak najdłużej, nawet do 1,5 roku czy jeszcze dalej, ile dam radę. Coraz ciężej mi z dietą, ale z tym dam jakoś radę. Tyle, że te pobudki mnie trochę wykańczają. A było tak pięknie, jak spała całe noce...
 
hej :)

ja dzis padam na ryj.. nie znosze tak mowic, ale doslownie, odkad polozylam dzieci spac to dupska nie ruszylam z kanapy... masakra. az mi sie pisac nie chce.

aneczka
, no wstawie.. ale nie skonczylam dzis, bo nie mam sily.. jutro moze. chociaz watpie, po urodzinach.. k.. ale mam dosc juz wszystkiego. ale nic zlego sie nie stalo, po prostu mialam duzo na glowie dzis, malo czasu, wszystko w stresie. i nie wyslalam tej cholernej paczki dzis, bo oczywiscie nie dotarlo wszystko na czas. wysylka miala byc do 14. k.... no ale jutro pojdzie. musi dojsc, nie wiem, w systemie zaznaczymy, ZE MUSI :D

a Felek na choinke - super! uhahany jak zwykle, albo bardziej :D w ogole chlopaki mi pomagali ubierac :-) Felus buszowal w sznurach i mial taaaaaaaaaaaaaaaka radoche!!! jeszcze mamy plan (wpadl nam do glowy dzis, tylko czasu nie bylo na realizacje) zeby resoraki ich powiesic tez :D a niech! niech maja!!! w koncu meska chata, to i meska choinka :)

nie, no ide sie polozyc chyba.. ledwo na galki patrzalki widze. buzka.

laski.. a propos pobudek... spiesze doniesc, ze moj Felek budzi sie teraz co 3-4h. pije butle (kaszka ok 240ml) i spi dalej... bez pobudek.. zwykle ok 6 biore do siebie. 3 pobudki ma teraz.. wiec u nas to byl glod..
 
7axe7 ale dużo zębalków już ma :) do spania osobno sie przywyczai ale wszystko powoli nie na siłę :)

Eywa ale fajnie, ze tak sie dzisiaj rozweseliła Natka :) no i super, że dywanik się wypierze, ja będę musiała niedługo zamówić pranie wykładziny ale to dopiero po nowym roku, bo teraz sie nie wyrobimy czasowo z wszystkim, zresztą nie jest taka zła, trochę plamek ale to doczyszczę vanishem i bedzie git ;-)

Mitaginko moze to ząbki?? ciekawe jak siostra da radę?

Aneczka aż tak dobrze nie jest ale jakoś daję radę, pierniczki upieczone i mięciuchne, podjadamy powoli do kawki, nawet Adi zjadł juz kilka i bardzo mu smakowały :tak: tesciowej powiedz, żeby się wypchała :-D

Nati i jak teściowa odezwała się?

Aenye fajny pomysł z tymi autkami :tak: uciekaj do spania :-)

Boliwia ja im bardziej próbowałam dawać Adiemu smoczka czy coś innego zamiast cyca tym częściej sie budził a jak dostae cyca zawsze kiedy potrzebuje to zaczął budzić się rzadziej :tak:

zaraz wrzucę foteczki na wątek zdjęciowy
 
Witam z rana :)

8 godzina a ja muszę światło mieć zapalone, bo ciemno jak nie wiem co.

7axe7, witaj :)

mitaginka, a może akurat siostra sobie poradzi. Jeśli będą Tysi pilnować we dwoje to zawsze więcej pomysłów na zabawy, mogą sobie nawzajem pomagać itp. My kiedyś Gabę zostawiliśmy u znajomych, młodego małżeństwa, i świetnie sobie dali radę. Dali jej pić, wypiła jak nigdy całą butlę wtedy, zabawek jej poprzynosili i się bawili :)

eywa, super, że Natka taka fajna :) Zuch dziewczyna, może już zawsze będzie taka śmiała :)

Ja wpadłam się pochwalić, że mamy wreszcie zęba :) Wczoraj łyżeczką zahaczyłam. Czyli marudzenie wyjaśnione. Może uczulenie też od zębów było. Bo przeszło. A ktoś wspominał o testach i ja miałam na myśli testy te z krwi IgE właśnie.

Jeszcze wrzucam linka do filmiku mojego chodzącego Brzdąca :) Ćwiczy swoją nową umiejętność z zapałem :) video 2011 12 19 09 18 551 - YouTube
 
hej, hej
u nas kolejna kiepska noc, ale do tego to już się przyzwyczaiłam..., tyle że od 2:30 do 4:30 nie chciała w ogóle spać, a poza tym to w nocy tylko cyc i cyc i mam wrażenie, że ona go wymusza :eek: płacze, że go chce, ale to jest taki płacz, jakby była poirytiowana i mówiła: 'dajcie mi cyca' , nie wiem, czy dobrze wyjaśniam...męczy mnie to już... sutki bolą od tej eksploatacji...hmmm...traktuje mnie trochę jak smoczek...głód to nie jest, bo nie wierzę, że może być głodna co pół godziny :sorry:
a do tego dzisiaj brzydkie kupy: zielone, rzadkie, śluzowate :-( nie wiem, co jej mogło zaszkodzić...
humoru brak...
przyjechała siostra z narzeczonym na dwa dni, jutro oni debiutują z małą, zobaczymy, jak dadzą radę...


Moja Miśka ma identycznie! Ostatnio jak wstała o 3 to poszła spać o 6... tak samo strasznie się budzi w nocy.. odkąd wsumie zaśnie... Na noc mi je grysiku 120ml z jogurtem i jeszcze dodatkowo mojego cyca... a od północy budzi się z płaczem co chwila i jak jej nie dam cycka to się nie uspokoi... do północy działa na nią smoczek później niestety nie!

a kupkami się nie przejmuj. Może to zęby? Przy wychodzeniu ząbków mogą być takie brzydkie kupki!

Moja faktycznie ma zębów a zębów. Jadłaby tylko chrupki i mandarynki :) Papek nie lubi tylko zupy wodniste.. no ale co zrobić. Daje jej to co jej podchodzi!

Pasuje mi kupić dywan bo biedactwo chce raczkować a, że panele to się ślizga :)

MIŁEGO DNIA DLA WAS!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Aneczka- mój m jest jedynakiem a teściowa nie ma kontaktu z dziećmi. ja to rozumiem że zapomniała jak to było no ale jest kurde wykształcona i inteligiętna chyba hahahahaha, a m się nie odzywa tylko mnie wypycha na rozmowy z nią co jest złe i chyba już to zrozumiał.

teściowa sie nie odezwała a mojemu m powiedziałam że nie ide tam do pki sie nie odezwie teściowa do mnie , m troche zły ale przełknął to jakoś.
 
Do góry