reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

A ja dzisiaj mojej zrobiłam ryż z jabłkiem i w razie W zupę z kaszą jaglaną i nic nie chciała. Najbardziej widze jej podchodzi warzywna z ziemniakami, rosól i żurek heh :) No nic musiał być cycek :) A na wieczór znów spróbujemy grysior ! :)
 
reklama
Nati – ja mam podobnie – mój małżon to też jedynak a szału dostaję jak teściowa do Seby mówi „Krzysiu podaj mi autko”.. I serdecznie zapraszam na kawkę!! Daj znać kiedy będziecie – do pracy idę dopiero 9!! No i każdy weekend mi pasi. Ale fajnie


marma – współczuję.. niefajne dni.. oby już lepiej było i teraz wpadaj w nastrój świąteczny


aenye – w szoku jestem ile Felek pije.. szok do potęgi.. a co do obiadków ja kupuję mojej obiadki z rossaman bo też nie lubi większych cząstek. A tamte obiadki i deserki to przecierowe, smaczne i mega tanie (teraz duży słoiczek za 2,99 więc mam zapas)


Moja Mila mnie dziś rozwala.. nieznośna i non stop cel kable.. na siłę ją spać położyłam bo wymiękałam.. i ze starym się ściełam bo ma wziąć urlop na czwartek i piątek i coś mi burał że nie wie czy dostanie.. mnie to nie obchodzi – niech opiekę bierze! Ja nie mam kiedy zrobić zakupów, posprzątać, przynieść i ubrać choinki sama z dwójką dzieci. Ale miałam maksa.. a pamiętacie wczorajsze nastawienie teściowej?? Miał zawieść dziś Milę do żłobka najpóźniej jak można bo kaszel okropny a on zawiózł ją na 11 na obiad i pojechał na kawkę do mamusi... a jutro z mamusią jadą na cmentarz a chore dziecko do żłobka.. no uspokoić się musiałam bo mnie coś brało... w dupę z nim! Stwierdziłam że jak nie będzie miał wolnych 2 dni to w dupie mam święta i nigdzie nic nie robię i nie idę! Tyle!
Idę kąpać terrorystkę bo dziś z nią wymiękam.. ryczy i non stop cel powyższy czyli kable..
 
a moja lubi tylko z dużymi cząstkami więc je sloiczki po 9 miesiącu
Aneczka apropo kabli tak wygląda u mnie chowanie kabli inaczej nie da rady :-(
100_1259.jpg
 
Ja od dziś zaczynam uczyć Miśkę zasypiania samej i na dodatek w łóżeczku. Bo spała ze mną i zasypiała przy mnie na noc. W ciągu dnia czasami ją zostawiałam samą w łóżeczku i przeważnie zasypiała po 5-20 min... A teraz tak. o 19 była nietomna już po kąpaniu, położyłam ją o 19.. i już 50min a ona się drze i drze. Byłam u niej na zmianę z moim Kubą co 10 min.. ale dalej się drze i drze.. ale czas to zmienić. Bo tak ona się budzi jak cholera w nocy śpiąc z Nami i wiadome Ja nie wyspana, mój Kuba nie wyspany noi przede wszystkim Ona nie wyspana.

Kosmos!
 
a ja nie uczę spania samej. kiedyś się nauczy. tylko tyle że śpi na swoim wielkim łóżku które jest połączone z naszym więc ja śpię pół na pół
 
reklama
7axe7 – u mnie to samo było z zasypianiem.. małżon szedł spać do młodego bo mu się w dużym pokoju nie chciało robić łóżka.. nawet w dzień zasypiała z nami w łóżku a potem przenosiłam do łóżeczka. Nauczyła się zasypiać sama w żłobku – pewnie życie ja nauczyło..


nati – blokada niezła.. a jak piesa na nią reaguje?? A Dżoana jak na piesę?? ciekawa jestem czy już ze sobą się dobrze czują czy jednak jedne drugiego ciekawe..
nati – dawaj znać kiedy w podróż do Bydzi jedziecie i już odmowy nie przyjmuję bo się zgrzałam na spotkanko!! Słoiczki dzieciowe mam a obiad jakiś dobry przyszykuje i nawet ciacho zrobię :-)


młody w łóżku czeka na bajkę (łudzę się że zaśnie zanim do niego dojdę), Minia wykąpana, wyinhalowana odłożona do łóżeczka zasypia. Luz.. lecę do wanny.. jakoś dniem poddenerwowana delikatnie pisząc jestem
 
Do góry