reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

a Dranissimo- może to i juz mój drugi raz ale Karola jadła z butelki ( jak szłam do szkoły) i uspokajał ją smoczek więc nie zasypiała przy cycu. teraz będzie o wiele trudniej. ale jak pisze ludy pierwotne dają radę to i my damy. :-D:-D

no pewnie, ze damy!! :-D


baby pieknie szoruje Adi! :-) A, zaopmnialam napisac wczesniej, ze tez robilam top ciasto drozdzowe z cytryna, to przekladane. Nawet mi wyszlo i bylo mniam mniam :tak::-)

boliwia gratki kolejnych zabkow! Mojej idzie dopiero drugi ;-) I nie wiem, czy to od tego, ale ma rzadkie kupki od 2 dni! :eek: Mam nadzieje, ze Jej przejdzie niedlugo...


Kurcze, jak przychodzi moj M z pracy to Mala jest taka wpatrzona w niego, ze normalnie szok! Doslownie glowa Jej sie kreci za nim, gdzie by nie poszedl... Tez taka macie??
 
reklama
Kurcze, jak przychodzi moj M z pracy to Mala jest taka wpatrzona w niego, ze normalnie szok! Doslownie glowa Jej sie kreci za nim, gdzie by nie poszedl... Tez taka macie??

też tak mam a jak idzie do kuchni to od razu lezie za nim. dzisiaj jest m cały dzień w pracy a ona i tak lata cały dzień za m. no i za Karolą ku jej rozpaczy.
 
Draniu, gratuluję przełomu :) Może za jakiś czas tych zdań będzie więcej i więcej aż sobie siądziecie i porządnie pogadacie :)

Jankesowa, mi dokładnie ten linomag pomaga, tzn Gabie nie mi ;) A co do uczulenia to od jutra wapno będę dawać. Dzisiaj dostawała fenistil w kroplach i jednak średnio pomogło.

Baby, super Adi zasuwa :)
 
Marma dziękuje kochana za rady:*
MamusiaDorusia jeszcze nie zaczęłam, czekam aż się zbiorę i poczuję siłę;) na razie 12 dni jestem na gorączce i wiem,że szybko się poddam
Boliwia a jakie mamy wyjście? musimy to przeżyć:)
Jankesowa Tobie też dzięki za rady:*
Baby Adi świetny:)
Cucu oby przeszła wysypka wstrętna

jaka jestem głodna...brrrr
 
Oj ja też. Po 19 zjadłam owsiankę, ale tak pół kubka i teraz mi burczy :/ W dodatku własnie skończyłam oglądać gazetki z tesco a tam wszędzie jedzenie :errr::errr::errr:
 
baby pięknie Adi zasuwa :-)
eywa ja też coraz częściej myślę, czy by nie odstawiać... noc znów beznadziejna, pobudki też co rusz... my się męczymy, ona pewnie też, a przecież sen jest ważny i to nie taki szarpany :crazy:
Daję nam czas do końca roku. Jeśli to zęby, to powinno się przynajmniej trochę poprawić, jak już się poprzebijają. Jeśli się nie poprawi, to chyba trzeba będzie podjąć decyzję i skończyć z cycem- dla dobra ogółu ;-) i tak jak dranissimo nie wyobrażam sobie zastępować cyca czymś innym w nocy, bo czym?

A co do latania główki- Tysia tak ma, że jak wrócę i ide się jeszcze przebrać w domowe ciuchy, to jej główka lata za mną :tak: teściowa aż nadziwić sie nie może :szok: za M. główka lata mniej :-p

Oglądacie finał Top Model? Mam nadzieje, że Ania nie wygra...
 
p.s
Krupa wygląda koszmarnie (stanik na wierzchu), Janiak zresztą też stracił klasę :baffled: jakiś zarosnięty, jak Robinson Cruzoe

cucumber ja też podejrzewam, że Gabę obsypało po jakimś jedzonku...
dranissimo ja myślę, że małżowi też zależy, żebyście się pogodzili, stąd ten obiad ;-)
 
reklama
ta, Michałem, nie to,ze mam coś przeciwko zmianie płci, absolutnie,ale mam wrażenie,że przez to weszła do finału, no porównaj ją do Oliwii czy nawet Asi..cały czas mówią,że źle chodzi,że to, tamto, a w finale jest...też pewnie dlatego tak myślę, bo totalnie jej uroda mi się nie podoba:p
 
Do góry