reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

aenye odparzenie Mai wygląda dokładnie tak jak opisałaś przypadek Felusia tylko że Maja nigdy nie miała pleśniawek. byłam u lekarza w poniedziałek i przepisała nam clotrimazolum ale nie pomaga
 
reklama
akkm- z tego co kojarze clotrimazolum nie jest na recepte ja np przy zapaleniu pochwy dostawalam clotrimazolum a jak nie pomagalo to pimafucort wlasnie to chyba antybiotyk jest albo jakis silniejszy lek
 
Dzień dobry!!!

mercedes-gratki przespanej nocki,a Tobie-duuuużo zdrówka!

boliwia-fajnie,że są już 4 perełki,a jak oliwka znosi ząbkowanie,bo nie wiem czy pisałaś?U nas akurat górne jedynki (obie naraz) na przebiciu;-)

aneczkaa-zdrówka dla kaszlącej Milci!

aenye-ja też w sobotę odpr.ur.Marysi-Mikołajki:)) Zjednoczymy się myślami;-)

Pogoda-pożal się Boże,Lolo marudny,niedawno dopiero zasnął a ja nie wiem w co ręce włożyć...no nic mi się nie chce,a tyyyyle tego do zrobienia...Męża nie ma od 6 do samego wieczora,więc wsio na mojej głowie.Bo jak Pan wróci z pracy,to zmęczony...co ja mówię-mega zmęczony,ale ma czas dla dzieci-dla każdego z nich z osobna i za to go chwalę;-)
A o co chodzi z tymi kartkami świątecznymi?Bo coś czytałam na FB ale połapać się nie mogę....
Wygońcie mnie stąd!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Ostatnia edycja:
Witam z rana:-D Nocka średnia, ale jako tako się wyspałam ;-)Ogarnęłam już z grubsza codzienny bałagan, została mi jeszcze łazienka i ciuchy do poskładania, no i obiadek.
Nati, u Was się śnieg utrzymał? Ja myślałam, że będzie do rana, bo wczoraj Oliwce pokazywałam przez okno, ale niewiele było widać, a ciekawa byłam jak rano zareaguje na śnieg :-)
mamusiadorusia, szczerze mówiąc średnio znosi. Dwa pierwsze wręcz fatalnie, płakała całymi dniami i miała gorączkę. Trwało to ponad tydzień. Teraz za to od dłuższego czasu budzi się w nocy z płaczem co chwilę, ale nie ma się co dziwić, skoro to cztery na raz. Poza tym w dzień bardzo marudzi, a normalnie jest pogodnym dzieckiem i prawie nie płacze.

aenye, to my tyle za chrzciny w lokalu płaciliśmy ;-)Trzymam kciuki za dobrą zabawę :-)
akkm, jeśli to grzybek, to musi być coś doustnego, bo sam clotrimazolum nie pomoże, jeśli jest mocno zainfekowane.
 
Dzień dobry!

ja sobie dziś pospałam ze Stasiem do 11:20:-)usnął o 9 i tak dobrze mu się spało z mamusią:-)

Teraz biegnę sprzątać bo mam taki sajgon że szkoda gadać, a planowałam gruntowne porządki..A potem na szczepienie ze Stasiem, jeszcze to na 6 m nam zostało,ale ciągle katarek:/ i też muszę pogadać z lekarką o żywieniu, o odstawieniu.

merecedess zdrówka! i gratulacje przespanej nocy, oby takich więcej było!

aenye boziuu kobieto jaka Ty zalatana:) moblilizujesz mnie:tak: udanych urodzinek!mnie czekają w styczniu:-)

mamaDorusia mnie też możesz wygonić:)
 
aaa Adi niemozliwy no ja w to nie wierze ze te wasze dzieci tak raczkuja chodza a moj siedzi...... tzn coraz czesciej z siadu sam na brzuszek sie przewraca podniesie juz pupe ale gdzie tam zeby ruszyc:cool:
Smarki ma nadal po sam pas niestety... 3 zeby na razy i ida ida i stanely w miejscu na wpol wybitne siet.... ile moze sie maluda meczyc...
aenye- o ja ty wiecznie w biegu a ja jakas nie ogarnieta ostatnio nic nie robie bo mi sie nie chce a i tak czasu mam za malo
lilou- gratki no i kolejny startuje no prosze u nas tez cos i cos z tymi szczepieniami ostatnio byly zaledwie 3dni bez ataru no i udalo sie zaszczepic a teraz znowu katar i katar te zęby.....
nati- oddawaj snieg ja tez ja tez chce no a nie deszcz i wiatr ze wyjsc nie idzie bo lepetyne urywa
mamusiadorusia- u nas tez wiatr dmie ze masakra
boliwia- mojemu ida trzy i przez to katar ale ogolnie noce nie sa zle w dzien bardziej marudzi wlozy cos do buzki i nagle ryk bo go tam boli....
 
skąd wzięłyście irlandzką pogodę w polsce ???:-D:-D:-D

u nas też wieje, leje i ciężko sie utrzymać na nogach, nawet nie próbuję z młodym wychodzić, bo nie znosi takiego wiatru:dry: juz nie wspominając o trym, ze spacer w deszczu to średnia przyjemność :confused2:

MamusiaDorusia, Aenye to tak na zapas, życzę udanych imprezek :)

Lilou
mam nadzieję, że Staś zniesie ładnie szczepienie :)

Nati przyślij troszkę śniegu :)

przy okazji to wpadnijcie na bloga wrzucić swoje sprawdzone świąteczne przepisy :) Nadchodzi świąteczny czas… | W Roli Mamy
 
reklama
taki o to był śnieg Zdjęcie0151.jpgZdjęcie0152.jpg
 
Do góry