reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

Ja też się łudzę, że te nocki są przez ząbki. Z tego wniosek, że mojej Małej 4 na raz idą, a to przecież musi być ból... Ale u mnie nie ma mowy o odstawieniu. Do roku będę ją karmiła na pewno z powodu tej silnej alergii...Zresztą ona je tak mało innych rzeczy, że nie wyobrażam sobie tego. I to zasypianie przy cycu. Wiecie, że ja się przy niej nawet przebrać nie mogę. Nawet jak spodnie ściągam czy bluzę, to ona się o cyca zaraz upomina. A jak się nad nią pochylę to już w ogóle.

Mam do Was pytanie. ZAstanawiam się czy dobrze robię, bo jak dla mnie różne źródła inaczej to definiują. Jak się podaje żółtko, to co drugi dzień zamiast mięsa czy wtedy i żółtko i mięso? Ja to odczytuję tak, że razem z mięsem. Tylko wtedy jeśli Oliwka ryb nie może, to mam jej dawać mięso 7 razy w tygodniu?
 
reklama
mitaginko, a pamietasz, jak sie martwilas, ze Tysia nie bedzie tesknila... ;-) Teraz za Toba glowa wodzi, az milo :-)

A co do mojego M... to u nas on zawsze gotuje obiady, tylko ze ostatnio bylo tak, ze kazdy sobie.... Teraz juz jest po staremu, wiec chyba sie stara i moze idzie ku lepszemu... :tak::-) Tylko czeka nas ta cholerna przeprowadzka, a ja tak tego nie znosze!! :crazy:


U nas tez Mala ostanio tez masakrycznie zle sypia! Juz nie wiem o co cho?? :wściekła/y:

A z top model totalnie nie wiem co i jak? ;]
 
Zaczęłam Was czytać ale top madl wygrywa! Jestem w szoku jak fajnie jest zrobiony finał. I też jestem za Olgą! Anka śliczna ale jak się nie odzywa :-)
 
aaa ja też chce top model!!! Myślałam, że na tvn player będzie na żywo a tu dooopa. A tv nie podłączony.

Boliwia, mięso i żółtko razem wg mojej lekarki. No i codziennie.

mitaginka, a może na nocki Tysia smoka zacznie ssać jak cyca nie będzie. Tylko ten smok to nie do końca dobry. Obecnie szału dostaję przez niego, bo Gabie w nocy wypada i sama go sobie nie wsadzi tylko trzeba się podnieść i jej dać :/ Ale i tak chyba lepszy niż wyciąganie z łóżeczka i karmienie w nocy. M to smoka już mechanicznie podaje, że nawet nie pamięta ;) Za to ja odzwyczajona i jak ostatnio są dni, że to ja wstaję, bo M dużo pracuje to się nie wysypiam.
 
cucumber - ja mam 6 smoczków :szok: a gdzie są to za cholerę nie wiem - w obiegu są 4 los pozostałej dwójki nieznany.. a Minia w nocy smoczek wywala na pół pokoju ale mama z bunkraka zasadza smoczek nr 2 :-) Smoczek nr 3 mam pod ręką na komodzie bo też się czasem przyda.
Milena tak dziwnie bo niby głodna dydka wypluwa, szuka cyca a jak cyca zapodam to ciumknie 2 razy i śpi. Ale cyc musi być! Potem smoczek ale przez sen piszczy. Dzisiaj w nocy pierwszy raz od 2 do 3 sobie gugała, targała mnie i młodego za włosy i wylądowała w łóżeczku po czym tam zasnęła po marudzeniu. Kara musi być. Ma okropny kaszel i jutro babcia przyjdzie do niej. Ciekawe czy da radę..
 
Dobry wieczór!

U mnie też top model:-)za dużo kasy na koncie tel mam i potem mi przepada, więc nawet zagłosowałam;-)pierwszy raz w życiu :-D

Ja postanowiłam że odstawiam od piersi..no postanowiłam ale co dalej... Dziś próbowałam dać mleko na noc to wypił 30 ml..i tak sukces że załapał. Ale potem był płacz. Tak mi smutno, bo boję się że on się poczuje odrzucony:-(no ale wiem że obojętnie czy teraz czy później to może się tak czuć. teraz plus jest taki że szybko zapomni, a jak będzie miał powyżej roczku to bardziej kumaty. Moja szwagierka ma synka 1,5 rocznego i nie może sobie poradzić. decyzja zapadła teraz tylko trzeba wprowadzić w życie. Najgorsze że muszę zrobić to drastycznie, bo to jest tak że jeśli nawet on zje dużo kaszki na noc, to potem potzrebuje cycusia do przytulenia.


Co do przebudzania w nocy to też się boję, ale z Oliwką było tak że jak zaczęła pić mm to zaczęła przesypiać noce, ew ze smoczkiem. Ze Stasiem też na to liczę.

Mój Stasio nauczył się stawać, no co za dziecko siedzieć nie umie a raczkuje i staje próbując chodzić:szok:

Ooo lecę oglądać;-)
 
Melduję, że mamy czwartego ząbka :-DAle to nie koniec nieprzespanych nocy, bo wychodzą dwa kolejne.

Baby- super :-D

gratuluję ząbka i kolejnych w drodze :) u nas nadal tylko dwa

Ja też się łudzę, że te nocki są przez ząbki. Z tego wniosek, że mojej Małej 4 na raz idą, a to przecież musi być ból... Ale u mnie nie ma mowy o odstawieniu. Do roku będę ją karmiła na pewno z powodu tej silnej alergii...Zresztą ona je tak mało innych rzeczy, że nie wyobrażam sobie tego. I to zasypianie przy cycu. Wiecie, że ja się przy niej nawet przebrać nie mogę. Nawet jak spodnie ściągam czy bluzę, to ona się o cyca zaraz upomina. A jak się nad nią pochylę to już w ogóle.

Mam do Was pytanie. ZAstanawiam się czy dobrze robię, bo jak dla mnie różne źródła inaczej to definiują. Jak się podaje żółtko, to co drugi dzień zamiast mięsa czy wtedy i żółtko i mięso? Ja to odczytuję tak, że razem z mięsem. Tylko wtedy jeśli Oliwka ryb nie może, to mam jej dawać mięso 7 razy w tygodniu?

mieso idzie swoim trybem a zółtko swoim czyli jesli nie moze ryb to codziennie mięsko a oprócz tego co drugi dzień żółtko :)
 
Ja czuję się okropnie, chyba pójdę na zwolnienie :-(

Ale, piszę bo chciałabym się pochwalić.

Filip przespał całą noc od 20 do 5 :-)


I to jeszcze teraz jak się tak źle czuję, cudowny jest !
 
reklama
hej dziewczynki, nie nadrobilam.. z grubsza przelecialam tylko. ciagle jestem zalatana, noz normalnie nie mam czasu na nic.

mam tylko chwilke, bo znowu wychodze ;) i tylko odpowiem w skrocie:

eywa, baby
- dzieki za pamiec, Felek juz dobrze. pije mniej mleka juz (humane kupilam teraz i mu chyba nie smakuje :-( dzis kupie jeszcze bebilon raz, ale on po nim ma sraczke i nie wiem, czy to sie unormuje, czy nie..).

a propos hydroksyzyny - no ja dawalam kilka dni przy chorobie tylko ;) wiec luz, nie mam zamiaru go uzaleznic od tego (i siebie - przyznam, ze cudownie bylo, jak spal od 20 - 1 i od 1-4 i potem do rana u siebie :p nieraz mam ochote mu podac, ale schowalam lek juz w szafce gleboko :D). mialam jednak nadzieje, ze to dawanie kilka dni zadziala tak, jak lekarz mowil - ze nauczy go tej dluzszej fazy snu. ze nawyknie do tego. niestety, tak sie nie stalo :D
ale teraz tez pewna jestem, ze przyczyny nocnych pobudek byly dwie, zostala jedna - wczesniej glod (cycek nie stykal na noc) i LEKI NOCNE. teraz ma tylko leki (rzadziej sie budzi, ale z taka histeria, wyje, az sie zanosi, macha rekami przez sen, no masakra. nie moge go dobudzic, jak tylko obudze, spojrzy na mnie, wtuli sie - spi jak susel). a na to moglabym mu dawac tylko hydro ;) ale mysle, ze przejdzie :D tylko kiedy!!!!!

zmeczona jestem i wykonczona juz wszystkim, a tu w sobote mam urodziny dziecka najstarszego :) tzn tylko najblizsza rodzina bedzie, dzieki Bogu. i zorganizowalam tez urodziny Filipka dla kolegow - w sali zabaw, pierwszy raz i jestem przerazona, no nie wiem, jak to bedzie.. no i kasa bedzie spora, z 500zl lekko, jak nie 600. siet ;) i to w grudniu, kiedy mamy najwiecej wydatkow.. no ale co zrobic :D mus to mus. razy 3... haha

akkm
- bo do ciebie chcialam najbardziej pisac :D sluchaj, moj mial takie placki suche, czerwieniejace, a jak schodzily to takie liszaje. moj lekarz mowil, ze to grzybek - ma twoja corka plesniawki? bo moj ma plesniawki czesto i lekarz mowi, ze skoro ma plesniawy, to na pewno to jest grzybek. idz do lekarza. ja dostalam masc na recepte pimafucort i pupcia zdrowa.

dobra, koncze, juz powinnam wychodzic :p a tu d..pa ;) w pizamie jeszcze, bez sniadania.. wrrr
 
Do góry