reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

reklama
O ja cie, ile czytania! ;-) Pech chcial, ze akurat dzis pracowalam i padnieta jestem i za bardzo nie ma sil na czytanie... :sorry:


Dzieki dziewczyny za mile slowa... Sek w tym, ze ja wlasnie wyciagalam reke, czasem sie odzywam, a z jego strony nic, cisza. Uparl sie i nie mam pojecia co chce tym zdzialac, bo to nie 1 raz i za kazdym razem to nic nie daje. Nie wiem, zobaczymy co czas pokaze. Szczerze mowiac to czuje jakby nas wieki swietlne dzielily, a tylko Zuzia laczyla...


Tyle czytania i standardowo po takiej lekturze nie wiadomo co komu ;-)

boliwia, nie wal focha, bo bedziesz miala przerabane jak ja teraz ;-)

mitaginka, jak to Tysia nie siedzi?? Nie wiem czy dobrze pamietam, ale chyba widzialam jakies zdjecia Tusi siedzacej... chyba ze cos mi sie pomylilo...:confused:
No i kurcze taka akcje rozkrecilyscie z baby, ze gwarno tu, jak za czasow swietnosci ciazowych ;-)
acha, u mnie @ ciagle niet i jakos nie tesknie. czasem niby dziwnie brzusio pobolewa, ale nic poza tym...

irenkawitaj :-)

aneczkaaa smieszne to bylo z tym 'zaburzaniem' Malej rytmu dnia :-D Facet sie stara a Ty co, rozwalasz? :-D Moj to ostatnie dwa dni Mala kapie sam, az ciezko uwierzyc :szok: Tymczasowe to, ale i tak szok.

aenye dzieki za slowa otuchy. Wiem, ze lepiej odpuscic... tlyko, ze na tym sie to konczy, ze wiem, bo jak mnie zlosc ogarnia to nie potrafie odpuscic :-( Taka uparta jestem i dociac tez potrafie... i tak wychodzi... Czlowiek cale zycie sie uczy na bledach... :sorry2:
Widzialam na fb zdjatko Twoich chlopakow... to na schodach... no straszecznie Ci zazdroszcze, ze ich masz! Tzn taka dobra zazdroscia :tak: Fajnie...


Zmykam chyba spac. Jak sie spi to sie nie mysli...
 
Ledwo żywa melduję, że od 50 minut siedzę z córa mą i się bawimy :p po kim ona jest takim rannym ptaszkiem? Dzisiaj Barbary i jedziemy na imieniny chrzestnej M. Ciekawe jak Gaba na dwa psy zareaguje.
Noc podobno okropna. Ja nie wiem, spalam i nie słyszałam:p mąż wstawał :-)
 
Witam i ja w niedzielny poranek....Dominik też od 5 zabawa...a ja nienawidze rano wstawać...dziś niestety M wraca dopiero za godzinke po służbie wiec nie mogłam pospać ale odsypiać będę jutro.Noc spokojna karmienie o 1 tylko.
Też u nas dziś Barbórkowo - imieninowo u babci :) także obiadek i kolacja dziś z głowy :)
 
Witam
noc u nas kiepska tzn pobudki co chwile ale ja jakoś do tego jestem tak przyzwyczajona że to takie normalne że juz nie zwracam uwagi.
U nas też Barbórkowo- moja mama. Więc obiad z głowy. A przy okazji Asia :-D:-D
miłej niedzieli
 
hej babeczki, wczoraj 'dzien pelen wrazen' i nie udalo mi sie wejsc na bb i nadrobic. dzis od rana czytam ;-) i juz nic nie pamietam, hehe.

margola, irenka,
mleko HUMANA 2 plus bananowe z prebiotykami: http://www.aptekainternetowa.co/index.php/dzieci-1-3-lata/mleka-i-prep-od/humana-2-plus-z-bananami-z-prebiotykiem-350-g.html

w
idzialam w auchanie, ale moze w aptekach tez maja. ja teraz dawalam MCT i HN na biegunki, ale dzis kupie zwykle, bo maly zdrowiutki juz :) odpukac. a moze sa jakies inne smaki jeszcze? sprawdze i wam powiem :-) ale bananowa slodka i smaczna w sumie. pamietam, ze Filip pil tylko humane :/ tzn kaszke humane waniliowa, i mleko bananowe :/ arystokrata :p bo wtedy ta kaszka (co starczala na 4-5 posilkow, duzo jadl lyzeczka) kosztowala 11zl :p

dranissimo,
kurcze, jak ja nie znosze takiego zachowania, juz wyciagasz reke a krol dalej ma problem, przeciez to trzeba przegadac.. a probowalas wprost zapytac? "o co ci chodzi? z czym masz problem? czy dobrze ci sie tak zyje, w klotni? chcesz dziecko w takiej atmosferze chowac? masz ze mna problem to powiedz, jaki, chetnie cie przeprosze, jak bede wiedziec za co". i poklocic sie nawet ostro, ale nie odpuszczac, nie strzelac focha, bo widac, ze u was to juz nie taki zwykly foch na chwile, tylko robi sie z tego duzy problem.. chyba konfrontacja jest jedynym wyjsciem z sytuacji. daj znac, jak sprobujesz. i tez ci powiem, ze ja zawsze sobie powtarzam 'nie jestem nieomylna, moze to ja nie mam racji' i staram sie sluchac, co D mowi i niestety, czesto przyznaje mu racje..

nati,
no jak moglas o Felku zapomniec. szkoda slow. :p :D

mitaginko,
wlasnie, kurde, moze ja tez tak zrobie, ze zlapie do woreczka? i zrobie ogolny, jak wyjdzie bakteria to wtedy bede walczyc z tym posiewem znowu!? chyba tak to dziala, nie??? kurde, zaraz jutro zawioze :) o ja durna, czemu nie wpadlam na to wczesniej!
a myslisz, ze moge mu od razu morfologie tez zrobic? tak swiezo po chorobie? czy moze jeszcze kilka dni odczekac? w sumie juz dawno nie ma goraczki, tylko ta sraczka byla, ale to juz tez teraz 3-4 dzien bez sraczki.. hmmm

wlasnie justi ogladam :D

kurde, no maly nie daje mi zyc, wyrywa mi laptopa i ogolnie nerwa lapie. musze isc go uspic, potem jeszcze cos napisze ;) i fotki wkleje
 
reklama
Aenye- bo Felek już w nocy sie prawie nie budzi to zapomniałam ;-)
ja juz prawie pisać przy Asi na stojąco i jak nie widzi laptopa to wychodzi.
 
Do góry