reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

Witam w weekend !

U mnie dalej masakryczne noce :-(
Przeraża mnie powrót do pracy :-(
Kupiłam wczoraj nawet Panadol w syropie, ale jeszcze nie dałam. Jakoś daję radę, chociż chciałabym mu ulżyć.

Na razie mamy 2 zęby, pną się w górę :-)

Kwietnióweczki jak wprowadzać kaszę manną. Kupiłam Wczoraj z Nestle.
Łyżeczkę kaszy mam ugotować w garnku? Czy mogę w kubczku z gorącą wodą wymieszać?

Jak długo podawać 1 łyżeczkę?
 
reklama
dranissimoa ktora czytasz? juz nie wysylac? ;-) tak jak pisalam wczesniej warto sprobowac..ja tez myslalam ze nie zadziala a zadzialalo co nie znaczy ze u wszystkich musi zdac egzamin :tak:

juz nie wysylac ;-) Juz pol przeczytane... ;] A czytam 'kazde dziecko...'

zasypianie przy piersi u nas też ale nie uważam tego za problem chociaż wczoraj jak umierałam a mąż nie umiał sobie poradzić z małą i musiał mi ją dać a obawa była że albo na nią zwymiotuje albo przygniotę to nie było fajnie ale na szczęście obyło się bez sensacji. tylko długo nie spała bo co przysypiała to ja musiałam wstać do kibelka :-( i od nowa zasypianie

nati no niby nie problem, ale gdyby nie Ty to pewnie Mala by nie znasnela, ona mialaby z tym problem :-D

Ja tez uwielbiam karmic Malude i mi to wsio ryba tak naprawde, czy zasypia przy cycku, czy nie. Ale to dla jej dobra chcialabym zeby nauczyla sie zasypiac sama. Poza tym kolejna sprawa, jakbyscie musialy w nocy wstawac po razy kilka, lub kilkanascie czasem to inaczej byscie 'spiewaly'....

baby, to tylko kilkanascie dni i juz bedziecie razem! :-) Dasz rade :-)
 
dranissimo- ja wstaje 3 razy ( dzisiaj o 12 o 2 zaniosłam do łóżeczka bo akurat się obudziłam mała spała i o 4 ją wziełam bo się obudziła i zaczęła siadać w łóżeczku zgrzytać zębami i się śmiać :( ) spałyśmy o dziwo do 8.30 z krótką pół godzinną przerwą ok 6.

czy to dużo nie wiem :-)
 
My doszliśmy do siebie wreszcie po drzemce 2 godzinnej :silly: :lol: mąż wylądował, dzwonił już do mnie i wszystko super :) teraz czekamy na wynik rozmowy jutrzejszej i popołudniu kupuję bilet... trochę się ogarnęłam i już jest dobrze, tylko 3 tyg rozłąki i zaczynamy nowe (czyt. lepsze;-)) życie:-D

postawiłam dzisiaj na lenistwo i dałam młodemu słoiczkowe jarzynki z szyneczką i bardzo mu smakowały:-) (moje słoiczki warzywne się skończyły...) za to od czwartku zaczynamy podawać co drugi dzień pół żółtka zobaczymy czy posmakuje:nerd:
martwię się troszkę bo od wczoraj młody robi rzadsze i zielone kupy... ale może to stres przez to wariactwo weekendowe, na razie nic nie robię bo wczoraj była tylko jedna a dzisiaj dwie więc nie jest to biegunka ale obserwuję go i zobaczymy...

no i po pakowaniu męża stwierdzam, że nie ma szans żebyśmy się zmieścili w limicie wagowym... :baffled: nie wiem jak ja to zrobię :confused:

Dranissimo mój młody miał taki okres że budził się co chwilę ale mu przeszło... teraz budzi się 2-4 razy dostaje cyca i zasypiamy oboje:-p nie chciałoby mi się go karmić i odkładać, bo bym się musiała wybudzić a w łóżeczku śpi krócej więc byłoby jeszcze gorzej, taki układ bardziej mi odpowiada :-)
 
A co do tego spania, to moim zdaniem, jeśli karmi się piersią i dziecko budzi się kilka razy w nocy, to sensowne jest spanie z dzieckiem, bo najgorsze co może być to ciągłe niedospanie. Butelkowe dzieci zwykle przesypiają noce, więc to trochę inna bajka. No ale to moje zdanie.

bardzo dobre zdanie :-)
 
dranissimo- ja wstaje 3 razy ( dzisiaj o 12 o 2 zaniosłam do łóżeczka bo akurat się obudziłam mała spała i o 4 ją wziełam bo się obudziła i zaczęła siadać w łóżeczku zgrzytać zębami i się śmiać :( ) spałyśmy o dziwo do 8.30 z krótką pół godzinną przerwą ok 6.

czy to dużo nie wiem :-)

wg mnie nie duzo. Ja czasem wstaje co godz, co poltorej (!!). I bez cyca jest darcie.
 
nie no moja ewidentnie się z głodu budzi ale po 12 przed jeszcze próbuje spać ze mną czyli pobudka ok 10-11 i zazwyczaj odkładam do łóżeczka i ok 12-1 z głodu i 4 z glodu.
 
baby, oby szybko minęły te 3 tygodnie. Od kiedy podaje się żółtko? Od 7 miesiąca?

A co do tego spania, to moim zdaniem, jeśli karmi się piersią i dziecko budzi się kilka razy w nocy, to sensowne jest spanie z dzieckiem, bo najgorsze co może być to ciągłe niedospanie. Butelkowe dzieci zwykle przesypiają noce, więc to trochę inna bajka. No ale to moje zdanie.

żółtko od 7 mies. i zgadzam się, trzeba się wysypiać :)

mam tyle załatwień i pakowanie i zakupy różne, że na pewno miną szybciutko :tak: jak tak pomyślę, to mam nawet wrażenie że to za mało czasu na to wszystko...:szok: ale kto ma dać radę jak nie ja ;-):-D
 
moj czasem budzi sie i 10 razy.... ksiazke czytam jestem w polowie moze dzis skoncze wiecznie cos... dzis malym zajmowali sie tato, dziadek i babcia (nie nie lezalam) psa kompalam , czesalam strzyglam.... 3h masakra..... ide myc i nunu bo noc mialam fatalna...
 
reklama
Do góry