reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwiecień 2011

eywa, nati, jankesowa, dranissimo moja też zasypia przy cycu i uważam, że to problem (nie dlatego że budzi się w nocy, bo się nie budzi, na ogół jedna pobudka, np. dziś o 5:20, ale dlatego że wracam do pracy a Tysia ma ogromne problemy z zasypianiem bez cyca, czy to wózek czy samochód, w łóżeczku to już nie wspomnę).

mercedesss a masz tą mleczną mannę z Nestle? jej się nie gotuje

nati zdrówka! paskudne to, chyba jakiś cholerny wirus

baby to życzę przetrwania tęsknoty!
 
reklama
eywa nie wiem..... jak sie budzi cyca nie potrzebuje do spania czasem nawet smoka nie chce.... ma zamkniete oczy i ryk jak otworzy jest ok i spi dalej czarna magia jak dla mnie... pojecia nie mam przy cucyu nie zasypia rzadko sie zdarzy raz na 2 tyg.... zasypia na naszym lozku i sie kula.... w nocy jak spi z nami to am ten sam stan ja leze obok wiec powinno byc git wg ksiazki a nie jest sama nie wiem
 
jankesowa no to faktycznie dziwnie:( ja też średnio to widzę,więc nie wiem, z drugiej strony skoro od strony medycznej stoimy w miejscu...w ogóle chciałabym przejść na butelkę,mówie to chyba oficjalnie,że bym chciała, mieć stałe pory jedzenia,wiedzieć kiedy i ile zjadła,no ale nie liczcie na to,że zdobędę się na to zabierajac jej cycka, nie potrafię
 
eywa to może zrób to tak stopniowo...zacznij wprowadzać więcej stałych pokarmów: rano cyc, potem kaszka łyżeczką, potem obiadek, potem butla, potem znów cyc, potem deserek itd. Najpierw tych karmień cycem będzie w ciągu dnia np. 3, potem już tylko 2 itd.
 
u nas cyc jest 3 razy w dzien "eywa" mzoe mitaginka ma racje wprowadzaj stale pokarmy na poczatku bedzie sie domagala jeszcze po nich cyca ale zas juz nie u nas juz coraz rzadziej chce cyca po jedzonku :) moze akurat wypali :) i ogolnie teraz przeniosl sie na hernatke uspokajajaca z butli a nie chcial nic pic a teraz i soczki i wszystko za to niekapek jest blee
 
ja sama będę musiała przed powrotem do pracy taki schemat wprowadzić
teraz jeszcze cieszę się cycoleniem, ale widmo ograniczenia już nade mną wisi i Tysia będzie dostawała: rano cyc, potem butla, potem kaszka łyżeczką, potem obiadek, potem butla, potem deserek i cyc (jakoś tak ;)
 
reklama
ona w dzień je rano kaszkę łyżeczką, najczęściej zjada, obiad i owoc różnie, dziś np obydwa , a czasem tak długo płacze,aż dam cyca i nie ruszy zupki i koniec, mi chodzi o te momenty kiedy bedzie się domagała, bo na tę chwilę na butlę wcale nie ma szans,ani w dzień ani w nocy, a jak się domaga to masakra, przez bluzkę stanik zjeść itp, nie potrafie jej płaczu w takiej sytuacji wytrzymać, bo wiem,że to nie jej widzi mi się, tylko potrzeba...a pracując z obcymi dziećmi wszystko jest takie proste...
 
Do góry