reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

reklama
no właśnie, tak walczyłam o tego cycka, pomyśleć,że kiedyś było jej wsio ryba co dostaje do jedzenia;)nie spodziewałam się,ze w drugą stronę będzie tak ciężko;)

aaa miejsce w naszym malutkim mieszkanku nam sie kończy, wszędzie leżaczki, bujaczki, maty itp a tu jeszcze krzesło do karmienia trzeba kupić, gdzie ja je postawie???
 
Mitaginko młody jak jest bardzo głodny to nie chwyci nic poza cycem, a w bujaczku drze się jak opętany, jak pierwszy głód zaspokoi to dopiero można dać coś innego :tak: więc to pewnie od dziecka zależy
 
u nas nie cyc ale jest podobnie z mlekiem..jak jest baaardzo glodny to nie zje obiadku tylko musi byc mleko...
kiedys wypijal troche herbatki a od kilku dni daje w niekapku i wypija duuuzo, trzyma sobie sam jak juz jest mniej to cos podkladam zeby lecialo i jest mega szczesliwy :-)
baby napewno sie nie zapakujesz :-p a czas pewnie szybko zleci jak zaczniesz sie przygotowywac do podrozy...jak nie dasz rady wszystkiego zabrac to moze pomysl o wyslaniu "mniej potrzebnych" rzeczy ?
 
heloł

baby jedna rada z doświadczenia emigracyjnego. nie bierz tego co tam można tanio kupić... w walizke do samolotu ciężko się zmieścić a tam można się zaopatrzyć tanio dosłownie we wszystko od kosmetyków i perfum poprzez reczniki, posciele, po ciuchy dla dziecka....

ja bym nic nie brała:-D chociaż wiem wiem, wyjechać i zacząć od wydawania to raczej niemożliwe...
baby a co robicie z mieszkaniem w Krk? wynajmujecie?

j amusze przeczytac książkę o zasypianiu pod kątem starszaka. chociaż zasypia w 10 powiedzmy `15 minut to mimo wszystko sam nie zasnie i przytuptuje w nocy do nas... Niko od czasu jak zaczelo sie pkole tez przytuptuje (a wczesniej do rana us iebie i zasypial sam! iwec tez sie pokiełbasiło)
tylko Nika zasypia sama o 19 i spi do rana u siebie w lozeczku. budzi sie i jeszcze z pol godz gaworzy w lozeczku... tylko jak spała do 5 rano, potem butla i jeszcze pare godzin, tak teraz butla nawet o 2 czy 1 w nocy i pobudka o 6!! chlopakow mi budzi bo oni do 8 spia!

takze musze ustawic moich chlopakow...
 
hej :-)

mi minal dzien pod znakiem kaca... ehh...

baby ja bym spakowala tylko najpotrzebniejsze a z reszta tak jak wilmek mowi - wyslac. Teraz jest tyle tych firm u nas co wysylaja od dzrzwi do drzwi za smieszne pieniadze, ze bez sensu jest placic za nadbagaz! No a reszte kupic na miejscu.
Oby Ci szybko zlecialo i wszystkiego NAJ NAJ w waszej nowej i lepszej drodze zycia :-D

eywa to nie kupuj normalnego krzesla do karmienia, na fb aenye i ja wkleilysmy linki malych wszedzie pasujacych krzeselek. Ja mam takie mimo ze mam dom i jestem mega zadowolona :-)
 
edit: asiunia Twój halołinowy suwaczek odlicza mój...powrot do pracy :confused:
asiunia great że impresska udana;-) ehh kac po tak dlugim okresie abstynencji jest super:-D fajne uczucie nie?

poproszę też o tego linka tutaj bo ja na fb nie wchodze...chodzi m8i o te male krzeselka...

nati zdrówka, o jeny co Ty tam masz w tym domu... u mnie tez szpital:( kaszel, katar...

baby o tak powodzenia!! bedzie super:) pewnie raz ciężej raz lżej, jak to w życiu, ale jak czytam o Twojej wyprawie to sie sentymentalna robie;-) przypomina mi się nasz wyjazd...

milego dnia bebetki
 
reklama
Mitaginka,Baby,Eywa, Jankesowa :-)- moja mała jak jest głodna to tylko cyc jak zmęczona bo dlugo nie spała a wiem że głodna ale nie bardzo głodna to też cyc. Często tez pierwszych kilka łyżeczek wciskam na siłe aż płacze i wtedy nagle załapuje i zjada cały duży 190g słoik

w pakowaniu nie pomoge bo się z tego kraju nie chcę ruszać chyba ze na wakacje ale nawet wakacje jak juz całą Polskę zwiedzę :-)
u nas noc taka sobie tzn obudziła sie o 0.30 o 1.30 ja przenioslam ale o 2 już znowu wylądowała u nas i o 5 się obudziła się. więc znowu większość nocy z nami.
 
Do góry