reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

ja starszakowi dawalam dicoflor moze mlodemu tez zaczne bo ostatnio cos zielone kupki a nic sie w diecie nie zmienilo
 
reklama
eywa a próbowałaś może karmić przez nakładki silikonowe? Zakładasz je na pierś i dziecko pije. Jeśli sie do nich przekona to może złapie wtedy też butelke bo są do siebie podobne kształtem.

Chciałam napisać, że robiłam dziś porządki w szafie mojej Gwiazdy. Ma 15 tygodni i 8 par butów...trzeba iść na zakupy:-D
 
Ostatnia edycja:
Dragonfly wiem co czujesz, naprawde ja tez byłam załamana jak nie moglam oddac krwi dla taty, cc mnie wykluczyło przynajmniej na pół roku, moja mame przez plamy bielacze wiec tylko siostra tate wspomogła ze swoim mężem a co zabieg sie i tak nie odbyl bo wyniknęły onne komplikacje. A teraz wszytsko sie jeszcze opóznia i nic juz nie wiadomo, za chwile bedzie tak ze na NFZ skończa sie limity zabiegów i czekaj tu znowu nast roku, a tata ledwo juz chodzi:wściekła/y:
Eywa nie kupuj nakładek silikonowych, podaj na priv adres to Ci wyślę. Mam nowe i nigdy nie były uzyte, nie było takiej konieczności, Wika szybciej załapała butle a laktacja zanikła
 
Witam!

morgaine-dzięki. No właśnie mleko z piersi może stac a te rozrabiane nie koniecznie.
Moja koleżanka jak mała nie zje, to potem resztę podgrzewa nawet 5 razy jak mała budzi się w nocy i jej podaje.
Ja osobiście bym tak nie robiła. Wolałabym zrobic mniejsze porcje.

eywa-ja też miałam coraz mniej mleka, cyckim miękkie, mały sie nie najadał, budził kilka razy tylko na cycka.
Lekarka poradziła kupic laktator, ściągam swoje mleko i robie trochę kaszki na wodzie. Ale, jak zaczęłam użwac laktatora to od razu mi poszło więcej mleka, cycki znowu twarde, mleko tryska.

Filip wczoraj też zjadł tylko 40 ml...?! Byłam zdziwiona bo tak ładnie ciągnął butlę. Może był najedzony, po 2 godz. zjadł z 2 cycków.
Mam nadzieję, ze to nie jakiś kryzys :eek:

U Nas zimnooooo, jak na jesień. Ale, od niedzieli mają byc upały :tak:

Miłego dnia kobitki :-)
 
witamy się porannie... mój syn postanowił wstać o 6:15 :szok: a teraz śpi z powrotem przy cycku... chyba idę spać z nim :)

PS: dziewczyny nie słódźcie mi tak bo się rumienię...
 
Dzień dobry!!!

Jesień.Nie ma co...zimno,9 stopni!!!!!!!

eywa-powodzenia dla Ciebie i Natalki.No i siły,siły,siły:tak:

My na 14 pierwszy raz na rehabilitację,zobaczymy co Lolo pokaże;-)
Teraz uciekam,bo dzieci zaczynają się przebudzać-ciekawe,kto pierwszy wstanie???
Buźka dla Was!!!
 
Mitaginka- tak ryżową mozesz robic na wodzie lub na swoim mleku ( na opakowaniu jest że na mm) ja wczoraj zrobiłam 80 ml i 3 łyżki. na spanie nic to nie dało a jeszcze nawet gorzej było ( u Jankesowej też było gorzej) więc może jednak to nie dobry pomysł??

u nas paskudnie zimno 10 stopni, jak nigdy szybko się ubrałyśmy obie. na noc oczywiście wszystkie okna były po otwierane.
moje dziecię dla odmiany postanowiło wstać o 4 no o 5.30 zasnęła i spałyśmy do 7.30 więc ewentualnie jej wybaczam
 
reklama
mitaginka urodziny Tysi i Asi zawsze bede pamietac;-) Asia czeka do jutra, a TYSIA dzisiaj zgarnia 1oo lat:*

moja cora tez dziwnie o 6.30 sie obudzila. pol godz pogadala z kumplami z karuzelki i do 9tej kimono;-) teraz siedzi mamie na kolanach, a ja 1 palcem pisze, jeszcze lewej reki:(

milego...:)
 
Do góry