reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

reklama
eywa - moja koleżanka miała kłopot podobny do Twojego. butla be, a w piersiach mało. w poradni laktacyjnej ( chyba) poradzili jej takie ustrojstwo butla na sznurku wisi na Twojej szyi, a razem z piersią rurka podłączona do butli. dziecko ssie brodawkę, stymuluje gruczoły do pracy, ale najada się i jest lux. moje dziewczyny w ten sposób uratowały laktację i wróciły tylko do piersi.
może spróbujesz?
 
ciągle mało, najgorsze jest teraz wieczorne karmienie, zasypia po wielkich płaczach, rzuca się na puste już piersi i jak się orientuje,że lipa to histeria
 
eywa - moja koleżanka miała kłopot podobny do Twojego. butla be, a w piersiach mało. w poradni laktacyjnej ( chyba) poradzili jej takie ustrojstwo butla na sznurku wisi na Twojej szyi, a razem z piersią rurka podłączona do butli. dziecko ssie brodawkę, stymuluje gruczoły do pracy, ale najada się i jest lux. moje dziewczyny w ten sposób uratowały laktację i wróciły tylko do piersi.
może spróbujesz?
ale skąd to wziąć?

wiesz anawoj mi już nie chodzi nawet o uratowanie laktacji, mi już teraz chodzi tylko o to,żeby moje dziecko nie cierpiało z głodu:(ale jeśli to by się udało to super
 
Ostatnia edycja:
eywa - Medela - Zestaw SNS System Wspomagający Karmienie | Karmienie | Wspomaganie karmienia | MamaBebe.pl tutaj, lub na innych stronach masz sondę SNS firmy Medela do wspomagania karmienia

Koot, tato ma 59 lat.

Aneczka, współczuję bardzo :(

Dziewczyny, dziękuję wszystkim za słowa pociechy. tato został w szpitalu na oddziale hematologii, w nocy będą przetaczać mu krew. Oczywiście nie mogę oddać krwi, bo już się dowiadywałam, ani bratowa, bo też karmi i jest świeżo po porodzie, ani siostra bo min. waga to 50 kg. brat ma wysoką anemię, więc póki co tylko się mama i szwagier kwalifikują.

Mały ostatnio śpi mi w nocy po 7 godzin. Więcej mam mleka ostatnimi czasy, może więcej piję. Więc Tobie, eywa, również polecam wodę i cierpliwość. Może masz akurat kryzys laktacyjny.
 
Ostatnia edycja:
dzięki, już na allegro widzę

ale problem w tym,ze przez całe swoje życie moje dziecko może z tydzień czasu szło spać bez butelki, dopiero w zeszłym miesiacu odrzuciła ją, teraz się wzmożyło po prostu, idę kupić to cholerstwo
 
witam wieczorkiem :-)
co do kaszek to chyba wiekszosc z nich jest mlecznych i dodaje sie wode nie? bo pamietam ze ze starszakiem mialam troche problem ze znalezieniem takiej do ktorej daje sie mleko bo on byl na nutramigenie...dawalam glownie kleiki
Morgaine Ty to zawsze mi humor poprawisz :-D pewnie Tobie nie bylo do smiechu ale mnie historia z budzikiem rozbawila ;-)
Dragonfly zdrowka dla taty :tak:
Anawoj a ile Michas teraz wazy?
Eywa u mojej przyjaciolki ten "wspomagacz" zadzualal zycze zeby u Ciebie tez...a niekapek probowalas? czy ona wszystkie butle na nie?
 
niekapek dziś zamówiłam dopiero, a butelek mam 7 różnych firm, mleka 4 rodzaje:-D boje się,że ona te rurki wyczuje ,ale co mi zostało, spróbuje
 
hej
dziewczyny moze to nie ten watek, ale poszukuje ubranek do chrztu dla dziewczynki i chłopca na rozmiar 62, ew. 68 (ale małe), dzieciaki w dniu chrztu beda miałąy 3,5 miesiaca, chrzest w II połowie wrzesnia wiec ubranka raczej na chłodniejsze dni. jak macie cos to prosze o wiadomosc na priv
 
reklama
Eywa - też pomyślałam o niekapku, żebyś w dzień podkarmiła ją mm, a na wieczór "nazbierała" w piersiach więcej mleka

młoda pokimała 3h, zjadła mleczko a teraz znów kaszle :( a te 3 h była cisza, spała jak zabita........uciekam spać

my ten nifuro..coś tam to na wszelkie rozwolnienia i wymioty z bólem brzucha starszakowi dajemy, jak miał rota też dostawał, a my jak w egipcie byliśmy to rano profilaktycznie łykaliśmy tabsy tego leku, zeby nas zemsta faraona nie dopadła ;)
 
Do góry