reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

Ja przez cala noc pampera nie tykam ;) od dobrego miesiaca uzywam pampersow active baby i innych widziec nie chce sa super i malemu sie dobzresiusia w kazdych innych zle mu sie siusialo dopiero jak pampera odpielam to bylo widac ulge i siusiu odrazu takze jak dla mnie sa the best


Mam nadzieje ze to skok.

aaa moje dziecie podnoszone za raczki juz nie chce siadac a dupe podnosi do gory i mostek jakis robi o co kaman ??

wczoraj pierwszy raz z brzuszka na plecki sie obrocil :)
 
reklama
aquarinka, to samo mój M powiedział :D

A ja padam i usypiam na siedząco, bo wstałam o 5. Ale muszę czekać na M, żeby się umyć, bo jakoś boję się pójść pod prysznic i zostawić Krzykacza śpiącego w łożeczku. Zawsze może się obudzić i narobić hałasu a ja nie będę słyszeć.
 
Jankesowa mój młody też tak sie napina jakby mostek chciał zrobić a jak go pod rączki biorę to sie tak odpycha nóżkami jakby chodzic chciał:szok:
 
jankesowa i baby moje dziecię taki mostek przy kąpieli robi, czasem tak wierzga że jej utrzymać nie idzie. Może już czas na zabawkę?
Dzisiaj kupiłam jej pierwszą książeczkę:tak: oglądała sobie obrazki, a od jutra zaczynamy czytanie:-)
 
mialam poczytac i popisac ale....siedze na allegro bo baby wrzuciła link do pięknych czapeczek!!! jedną już kupiłam z opaską w komplecie:-D ale szukam grubszej troszkę na jesień.
matko jakie piękne
cudnie mieć córcię;-p DO ROBOTY MAMUŚKI CHŁOPCZYKÓW;-)
 
No podziałamy, podziałamy. Ale jeszcze chwilkę morgaine. Właśnie na naukach mieliśmy w piątek planowanie płci dziecka :) Mam sobie zrobić obserwację (metoda kalendarzykowa), tylko nie chciało mi się wyjaśniać tej pani z poradni rodzinnej, że nie bardzo mogę, bo okresu niet :-D
 
reklama
morgaine popieram w 100% swietnie miec dziewczynke ,dla mnie to cos wspanialego i wymarzonego bo w rodzinie sami faceci.
Uwielbiam ja ,ciuszkow ma wiecej niz ja ,a jak ide do jakiejs galerii to lapie sie na tym ze wychodze tylko z rzeczami dla niej a sobie nie pamietam kiedy cos ostatnio kupilam.normalnie jakas obsesja.Albo w zyciu nie pomyslalam ze bede stac w sklepie i 3 godziny zabawi dla niej wybierac:) juz sie nie moge doczekac naszych babskich rozmow,narazie tylko sobie gugamy ,ale gugania jest duzo.przytakuje i udaje ze wiem o co jej chodzi jak ta mi rano i wieczorem zawziecie cos opowiada.
dragonfly ja sobie liczylam zgodnosc co do kalendarza chinskiego ,mozna sie pobawic mi sie sprawdzilo,fajna zabawa w kazdym razie
 
Do góry