reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

reklama
Zazdroszcze Wam że na solarium możecie sobie skoczyć.Ja kompletnie nic przy tej mojej malej zrobić nie mogę ,jej drzemki to 15 minut i koniec -ale na szczescie zasypia o 20 stej i budzi sie o 4 rano dopiero na butle .A te jej pobudki w dzień to przez te bąki które ją meczą .Ćwiczymy nóżkami ,brzuszek masuje ,kładę też na nim -ale ona tak tego nie lubi i nic nie pomaga .
Całe dnie jestem sama ,C wraca poznym wieczorem i jeszcze czasami pretensje potrafi miec ze nic nie zrobiłam ae to szkoda gadać .
A w wekendy mala idzie do dziadków i wtedy sprzatam ,piore ,prasuje ,segreguje ,robie zakupy itp .a na solarium i fryzjera brak czasu .Wygladam jak typowa Matka Polka .

a SUWECZEK ZMIENIŁAM FAJNY ?
 
Lenka piękny suwaczek :-)
marma- nie pomogę ale fajny :-)

a mnie odwiedziła z nienacka pielęgniarka środowiskowa. nie wiem po co. podpisałam kartkę że była, spytała czy karmię, jakie kupy i kiedy usg bioderek i poszła. dziwne ale pewnie ma płacone od wizyty i musiała odbębnić
 
łeee, to i ja się wybiorę poopalać. W końcu trzeba sie troszkę wylachonić :), bo wkurza mnie już maksymalnie moja bladość, a na leżenie przed domem czasu brak. Zresztą jakoś nie mam do tego cierpliwości.

Ok, a teraz mamy chustowe, co robicie/robiłyście z nistabilnymi glówkami w chuście?!
 
Marma ja chodzę na solarium i mam rozstęoy na brzuchu ale nic takiego nie zauwazyłam

Ducha nie zakładam biustonosza na solarium a karmię piersią, tylko na brodawki nakładam sobie płatki kosmetyczne, bo brodawki trzeba chronić

Lenka fajny suwaczek

Morgaine ja też mam problem jak zostawiam małego, jakoś mi tak cieżko, ale dzisiaj młody poszedł z tatą na spacerek, ja zostałam w domu i mam zamiar poprasowac i w ogóle trochę mieszkanie ogarnąć, ale oczywiście najpierw nałóg - BB :-D

Nati ja myślałam ze tylko mi sie tak wydaje, ale młody tez sie ślini potwornie, pcha wszystko do buzi i ma opuchnięte dziąsełka, dałam mu gryzaczek i jego też wpycha do buzi, jak dotknęłam na dole dziąsła to czuc twarde pod skorą, jakby ząbki:eek: czyżby ząbkowanie:szok:

Edit:
Ducha ja robie taki jakby wałeczek za główką małego a jak uśnie to jedną część tą boczną naciągam na niego, żeby główkę trzymała
 
Ostatnia edycja:
ja mam tez problem z glowka malego w chuscie, robie taki 'kapturek' i naciagam mu na glowe, ale od wtedy drze ryjka jak opetany, nie chce. i robie ten waleczek, ale on glowki mu nie trzyma, tzn moze moj mlody po prostu jeszcze ma taka latajaca.. no i coz, trzymam reka :p a jak zasnie, to zakladam mu ten kapturek na lepek i juz. ale juz niedlugo przestanie mu ta glowka latac, coraz dluzej mocno trzyma, skadinad moi chlopcy badzo sztywne glowki mieli w tym wieku, no ale coz, kazde dziecie inne :-)

nati,
ja mam film, ze cerazette wywoluje okres ;-) hehe ale to pewnie nieprawda. ale zastanawiam sie, chyba nie bede tego g.. brala.. i tak rzadko sie kochamy, raz na kilka dni, zadnych spontanow przy dziecku sie nie uda zastosowac ;-) a zaraz wakacje, chata pelna ludzi, D tylko na weekendy.. wiec chyba same gumki wystarcza.. po wakacjach bede sie martwic.
 
aenye podoba mi sei Twoj tekst ze rzadko sie kochasz z D, raz na kilka dni haha. u mnie to byloby czesto ;-p neistety ja mam jakies brunatne uplawy, nie wiem co to... musze do gina pierwsze... a poza tym dzieciaki noca daja nam w kosc...

nika po szczepieniu podrazniona, nie chce piersi:( teraz spi w wozku ale musze bujac wozek...
juz dzisiaj 2 pralki wisza wyprane, kurze poscierane, poodkurzane, jeszze podlogi mi zostalo umyc... a mloda nie spi, odpoczne przynajmniej:-D
 
Ja wam polecam Azalie, biorę już 2-gie opakow. na początku pierwszego miałam okres ale dlatego, ze wcześniej miałam juz jajeczkowanie, a od tego czasu ani plamienia ani krwawienia, czuje się swietnie. Może spróbujcie zamiast cerazette.
 
hej babeczki!

ale miły wieczorek mieliśmy z P:-) P wyszedł do sklepu po Karmi dla mnie, a wrócił z bukietem kwiatów :-)potem oglądaliśmy filmik, dzieciaki słodko spały;-)za chwilę przychodzi kosmetyczka przychodzi pazurki mi zrobić :)wreszcie:)

Co do solarium to mi położna powiedziała że to niebezpieczne dla piersi, jak się karmi, że nie powinno się ich tak nagrzewać..więc wolę nie ryzykować, bo się jeszcze stan zapalny jakiś zrobi czy coś:/

aenye nie wiesza sie tel, bateria trzyma 3 dni, na pewno nie krócej a też dużo gadam. ładuje się 2 godziny.jestem ogólnie bardzo zadowolona z niego więc z czystym sumieniem polecam!
Super zdjęcie Felusia w chuście!muszę tylko sobie jakąś kupić bo mam pożyczoną, i muszę ja oddać, bo kumepla dała tak na próbę. Staś mocno trzyma głowę przez to napięcie więc przynajmniej z tym problemu nie będzie..

lecę się ogarnąć zanim przyjdzie kosmetyczka:-)
 
reklama
Po wizycie u gina mam właśnie receptę na azalię. dzisiaj wykupię. Zobaczę w praniu czy mi podpasuje.

Nie maiłam czasu was poczytać dziewczyny, a tu tyle napisałyście:)

Za tydzień mamy wesele w innym mieście, czeka nas 4 godzinna podróż, no i potem samo weselicho. Nie wiem jak moje dzieciątko to zniesie. Myślicie że to dobry pomysł?
 
Do góry