reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

reklama
Nati - trzymam kciuki, mam przeczucie że dziś urodzone dzieciaczki będą normlnie "wyskakiwać" także wiesz....:-)
:-D
ja już o 6 dziś spr nowinki ale tylko na tel. bo mam wifi i jak zobaczyłam nowinke od Asiuni to pierwsza myśl : aenye albo morgaine:-D, no i jak ja was juz znam......ale ze na tel to ja pisac w necie nie umiem to dopiero teraz lapa przytargałam do sypialni.

aenye - a co z Twoją niespodzianką, a wiesz ze wczoraj wieczorem normalnie pomyślałam ze cos sie morgaine nie odezwała i Ty piszesz że cos tam sie dzieje u ciebie no i jedna myśl mi przyszła do głowy.....jeszcze razem urodzą jak nic:-D także wiesz....dzień jest Twój,

Trójmasto sie ruszyło za sprawa Nati...?
 
smski od morgaine na nowinkach :-)

hehe, antoninko, w tej niespodziance o morgaine mowilam.. u mnie niestety NADA. ;-) ale mam plan urodzic jeszcze dzis lub jutro, zawsze lubilam 13 ;-) dzis w tym celu wyprawilam dziecie do pkola, trudno, wyglada jak okaz zdrowia, to co ma w domu mulic przed bajkami. a ja ide na spacer, ogladac z tata domki na lato. albo na zakupy z siostra.

a poki co ide drzemac sobie jeszcze..

trzymam kciuki za nati i aknovi, moze dzis trojmiejska fala..? a wiecie, ze my wszystkie trzy, tzn aknovi, nati i ja - mamy termin od gina na 10.04? ;-) smiesznie sie zlozylo ;-)
 
Hej hej dzień dobry!
Szybkiego rozpakowania wszystkim rozpakowującym się dzisiaj :-)
Mnie się śnili terroryści - tzn. ja byłam jednym z nich, :szok: podrzucałam jakąś bombę łzawiącą, mieliśmy obcisłe kombinezoniki w pomarańczowe paski -wyglądaliśmy trochę jak foczki sunąc w dół zbocza na akcję :rofl2:
A Małe dziś dość spokojne, tylko kilka razy kopnęło mnie w nocy celem uspokojenia, że ciągle tak jest ;-)
 
jesu, a ja znowu mam jakies skurcze.. i nawet calkiem, calkiem sa pokazne. na razie nie wiem, czy regularne, nie chce sie nakrecac.
ide zrobic dobre sniadanko. ehhhh no.
 
Dzień Dobry
Przez weekend przez gorączkujące dziecię mnie nie było a tu taki "hurt" porodowy :)
GRATULACJE Marma, Joll, Akkm, Mitaginka, Koot, Zuzanna, Morgaine i kciuki za oczekujące :)
Ja się właśnie przeterminowałam i coś mi się zdaje że skończy się wywoływaniem w czwartek wieczorem..., chociaż wczoraj już miałam wrażenie że coś się zaczyna, ale to tylko fałszywy alarm.
Pozdrawiam cieplutko :)
 
witam :-)
a ja tak wchodze z mysla rano kto to znowu wylamal sie z listy i urodzil przed kolejnoscia :-D a tu morgaine super :-D
nati 3mam kciuki nie daj sie juz wyrzucic ze szpitala bez maluszka :tak:
aenye skurczuj byle skutecznie ;-)
mnie pol nocy bolal brzuchol ale oczywiscie rano spokoj...juz sie chyba psychicznie przygotowuje na wywolanie ;-)
 
cholera, zaczelam walczyc z lista mam ale idzie mi jak po grudzie.. pozniej sie tym zajme, ide sie przekimac, jak mam dzis rodzic to chce byc wyspana ;-) juz nawet nie wiem, co z tymi skurczami ;-) dobranoc!
 
dzień doberek :-)

ale się porobiło! chwilę człowieka nie ma i proszę :-) może Wam dziewczyny szybciej idzie jak ja nie patrzę :p Graty wielkie dla tych szczęsciar co już mają swoje maleństwa przy sobie, trzymam mocno kciuki za dzisiejsze rodzące :-)

a u mnie porodu nie widać i nie słychać, gin umówił mnie na wielki piątek na usg, dostałam L4 do terminu czyli do 28, no zobaczymy...

Rozpakowujcie się szybciutko i leciutko, a ja idę podoczytywać :-)
 
reklama
Witajcie.

O kurka, ale się ruszyła do przodu :-) Super. Morgaine chyba też ekspresowo, co ?

Aenye, to nie moje przepowiednie są do niczego, tylko Ty chciałaś zrobić mi na złość i oparłaś się moim przepowiedniom stosując nieznane mi dotąd techniki paranormalne :-D

Aknovi się nie odzywa, zaraz do Niej napiszę.
Trzymam kciuki Nati !
 
Do góry