reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwiecień 2011

sąsiadka mi właśnie przyniosła paczkę od aenye i między innymi był pan metka:-D suuuuuper ta zabaweczka jest:) i ptaszka takiego fajnego ćwierkającego.

głodna jestem a w lodówce nic nie ma. duupa.

acronka dla mnie inne budynie nie istnieją;-) tylko czekoladowy!
 
reklama
Wilmek, jeszcze ja jestem nierozpakowana :)

Zaraz Was doczytam. A Ty Aenye jeszcze tutaj ?
Ale dużo dziś narodzin :tak: Niezły wynik....


Edit: Jeszcze Aknovi nie urodziła. Jest w szpitalu, ale czeka. Chyba, ze cos się zmieniło i nie dała znać...
 
Ostatnia edycja:
Wilmek ja w 1ciazy poszlam rowne 2mc przed pporodem na macierzynski. Teraz chcialam przedluzac ile sie da... Ale i tak miesiac juz minal...


Tez mnie ciekawi co przyniesie jutro. Jakie gwiazdy urodza :-D

czy wogole komus sie spelnila wrozba mitaginki albo duchy czy tylko mi sie spelni?
 
asiunia mi mitaginka nic nie wywrozyla a ducha 9go ktory juz dawno minal :-D
ja doszlam do wniosku ze mam to gdzies nie wiem czy wroce do pracy ktora mam po macierzynskim (raczej wolalabym zmienic) wiec wolalam pojsc wczesniej, zalegly urlop a potem macierzynski :-)
anisad a gdzie Ty bylas jak Cie nie bylo? ;-) dopisalam Cie i aknovi no i jest 20tka jak nic..nie jestem sama w tej niedoli czekania :-D:-D:-D
 
no to pisac, laski, bo nam forum zdycha!

anisad
, do dupy te twoje przepowiednie ;-) czlowiek sie nastawil, ogolil, leb umyl i uczesal i co?! nico! echhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh ;-)

wiecie, ze ja watpie, ze u mnie sie samo cos zacznie!? wkrecilam sobie, ze beda mi robic wywolanie i to nic nie da, i cc bede miec. ja to glupia jestem..
po prostu nie moge w to uwierzyc, ze mlody nie wylazl jeszcze, a on taki ruchliwy, ze po prostu brzuch rozsadzi zaraz. probuje wyjsc przez skore chyba ;-) nie tedy droga, maly, nie tedy!.. i powinien sie wyciszac, a tu zonk..

ide spac niedlugo, obzarlam sie lodow i bitej smietany - szok :szok: taka w proszku bita, hehe, ale pyyyyyyyyyyyyyyszna byla, wydawala mi sie najlepsza na swiecie!!! jenysku, a teraz mnie muli i po prostu zaraz zwroce wszystko przyrodzie ;-)

skurczy dzis niet, tzn sa, ale takie pojedyncze i nie warto liczyc, tak slabe. wczoraj to bylo cos, no dalabym sobie rece uciac, ze sie zaczyna ekszyn. a tu nic. moja intuicja siadla, wymiekla i poddala sie ostatecznie. zawsze byla dobra, a teraz? nie dosc, ze z corcia zawiodla (bylam pewna na 100%, ze to Sara), to jeszcze daty sobie nie wywrozylam (juz 3 podejscia mialam tzn wydawalo mi sie, ze juz na pewno w te dni wyjdzie - 1.04, 07.04, 11.04). przy chlopcach mi sie sprawdzalo!!! zawsze!!!
dlatego jesli jutro nic to jade z tata domki ogladac, urodze w koscierzynie najwyzej, hihi :-D albo zakupy z moja siostra, sama nie wiem, co lepsze, bo chyba nie czuje sie an silach szukac z nia butow na slub..

no nic to, jadzki, chwile posznufruje na bb, spije herbatke i ide spac..
 
aenye ja sie tez obawiam ze mlodego beda musieli wygonic bo sam nie wyjdzie...najgorsze jest to ze polozna mam po terminie w czwartek przed swietami i nawet jak mi wtedy umowi wywolanie to pewnie po swietach ehhh
jutro ide z moim mlodym do dentysty juz sie boje co to bedzie..pewnie nie bedzie chcial buzi otworzyc
 
ja się obżeram frytkami. nie ma to jak smażony ziemniak z kilogramem soli.

aenyemitaginkowe przepowiednie też się nie sprawdzają. miałam rodzić z niedzielę... ehh.. dupa i tyle.

jeszcze na dobranoc się z moją rodzicielką pokłóciłam. ta do mnie najpierw, że bardzo dobrze, że Młody się jeszcze nie rodzi, bo im dłużej w brzuchu tym lepiej dla niego, a po chwili na mnie z TAKĄ mordą, za przeproszeniem, wyskoczyła, że wczoraj w nocy nie zostałam w szpitalu, że chyba całe trójmiasto słyszało.
 
reklama
Do góry