reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

asiunia trzymamy kciuki jedz!!!!
margola okresu, cyce wieksze w brzuchu im sie obcy przewraca a one mysla ze slepa kiszka czy co ??

aenye haha my znowu razem ja tez jutro nie rodze :-D a jak pojedziemy obie to będa dwa Lechy :-)
dranissimo ja od tygodnia- dwoch mam jedna stope jak slon a gruga mniej sloniowata.... MOZEMY SIE ZAMIENIC JA MAM PRAWA GRUBA :-)
 
reklama
hehe, Madziarkas chyba wzięła sobie na poważnie ten mój sen, ...:-)

jak tak Was czytam to większość z nas ma już wspólne objawy, czopy odchodzą, brzuch twardnieje, raz ciepło raz zimno, a dzieci i tak przyjdą kiedy zechcą:-D:rofl2:..ja tam już wiem ze nic nie wiemmmm:baffled:


mi sie bardzo "podobało" zachowanie Petinki, kulturalnie elegancko bez narzekań poinformowała wieczorkiem że jedzie na IP, a rano sms-ik że urodziła i to jeszcze jjjaaakkk,:: SN, w 2 h i bez nacięcia. Tak to sie powinno robić(rodzić);-):-D
 
dranissimo ja od tygodnia- dwoch mam jedna stope jak slon a gruga mniej sloniowata.... MOZEMY SIE ZAMIENIC JA MAM PRAWA GRUBA :-)

no to nedza, bo ja tez mam PRAWA grubsza! Chyba, ze ktoras z nas bedzie miala dwie lewe! :-D

Dziewczyny, to jak Wy jutro nie chcecie to ja sie pisze na jutro! U mnie dzioluszka wiec nie bede musiala Jej nazywac Lechem itp ;-)
 
Dziewczyny, mam pytanko. Jak wyglądają u Was bóle jak na @ ? Mnie zwykle trochę pobolewał brzuch, jak przed okresem, a dzisiaj od rana niemal bez przerwy. Od 8 rano bolał mnie przez prawie godzinę, po pół godzinie spędzonej w wannie trochę się wyciszyło i teraz znowu boli. Czy u Was ten ból też czasami trwa tak długo, bo już sama nie wiem, co o tym myśleć...
 
nie no, po teściowej nie można... :-p

ja mogę rodzić 10tego~~~!! mnie to nie obchodzi!! tylko tak do 14tej bo na 16tą M do pracy idzie!!!

przecież to i tak będą urodziny mojego dziecia a nie jakaś rocznica!! wiecie ilu ludzi zmarło każdego dnia kwietnia?:-D i kto sie tym przejmuje...wszystkie rodzimy,....albo przynajmniej CHCEMY URODZIĆ
p.s. trochę się przeraziłam bo nie mam kupionego nic do smarowania pupy, ani parafiny... matko ja w ogóle jestem nie przygotowana (torba spakowana na pół gwizdka....) no i jak dziecię się ma rodzic1!!!

ale ma pościel wyprana i ubraną już:-D
 
kochana u mnie ostatnio bol jak na @ non top trwal chyba z 3-4 godziny w nocy... ale takie do zniesienia i zas poszedl w siną dal...

dranissimo moj M ma babcia Marie i taka zolza ze glowa boli nigdy w zyciu Maria;-)
 
reklama
ja też miałam kilka razy taki dłuższy bój jak przed okresem, ale moja gin powiedziała, żeby do szpitala wybierać się jeśli ból brzucha, skurcze są przerywane i co najmniej przez godzinę powtarzają się co min. 10 min, albo kiedy odejdą wody.
 
Do góry