reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

Jest chyba program na Travel&Living o babeczkach, które odkryły, że są w ciąży podczas porodu. Jak tu tatusiowi teraz wytłumaczyć, że przed wyjściem do pracy jego żona nie była w ciąży, a za parę godzin jest tatusiem :)
 
reklama
Asiunia, jedź że dziewcze na ip i sprawdź to. po kiego się tak zadręczać?? mój pierwszy poród zaczął sie od takiego sączenia. w nocy gacie mokre, ip, pęcherz nie trzymał ale nie pękł, mokro było jednorazowo ale na drugi dzień córkę miałam już przy sobie.
 
dziwne co nie jankesowa, zwłaszcza że nie maja okresu.. nie sprawdzają, nie szukają przyczyny u gina? Gin ciąży, zwłaszcza zaawansowanej nie przeoczy...
 
asiunia oni mnie czasami wkurzaja na tym IP chyba musisz czasami przesadzic troche z objawami bo inaczej nic nie zrobia...a przeciez lepiej sprawdzic nie? chocby dla swojego spokoju zrobic ktg itp
margola witam po przerwie :-)
skorupka ale sie usmialam :-D
madziarkas kciukasy zacisniete :-)
u nas dzis lato cieplo fajnie a ja musze chyba wyciagnac notatki do egzaminu skoro do poniedzialku nie rodze..ale mi sie nie chce:-(
 
dobra to zaraz mija te 2h co mi kazala czekac i zadzwonie i powiem ze chce przyjechac. Dupa ze beda sie wkurzac albo cos. To moje zdrowie i moje dziecko co nie?
Walic ich! Pojade!
Dam jeszcze znac teraz ide zrobic jakies papu Joshowi bo go nie zostawie bez jedzenia :-)
 
dobra to zaraz mija te 2h co mi kazala czekac i zadzwonie i powiem ze chce przyjechac. Dupa ze beda sie wkurzac albo cos. To moje zdrowie i moje dziecko co nie?
Walic ich! Pojade!
Dam jeszcze znac teraz ide zrobic jakies papu Joshowi bo go nie zostawie bez jedzenia :-)

jedz trzymam kciuki :tak: i napisz co i jak :-)
 
dobra, doczytalam :-)

a wiec nie zbieralam zapalek!!! (lilou - metode wyczytalam taka, zeby rozsypac zapalki po calej podlodze i po jednej zbierac, schylajac sie do kazdej, nie naraz). no ale nie chcialo mi sie, bylam padnieta wieczorem i tylko sobie poukladalam na nowo w torbie szpitalnej :-) teraz juz mam wsio ready. no ale nic, mlodzik nie chce wyjsc. oby nie zachcialo mu sie wychodzic jutro, bo udam, ze nie wiem, ze rodze. nie zgadzam sie na date 10.04! bo bedzie lech jaroslaw za kare!

jakos wyluzowalam i juz dzis nie schizuje :-) bedzie, co ma byc, choc nie ukrywam, ze chcialabym dzis, albo wlasnie w poniedzialek, jak przewidziala anisad :-) no nic, nie bede juz o tym myslec i gadac. zreszta mnie bierze zawsze z zaskoczenia, zadnych objawow wczesniej nie ma, wiec nie bede sie niczym nakrecac.

jutro w ogole idziemy na urodzinki do Milanka, naszego kuzynka, ma roczek :-) moze dojde :-)

asiunia, meriderka
- no u mnie porod Maksia zaczal sie wlasnie wyciekiem wod, z tym, ze lecialy juz takie 'slomkowe', jak to okreslila polozna. nie zielone, ale tez nie przezroczyste, wiec moglo to grozic zatruciem u malucha. dostalam zjebki, ze dopiero po 6h przyjechalam. mysle, ze nie mozna tego lekcewazyc. niech one sprawdza, czy to wody, czy nie, same nie rozkminiajcie.
a poza tym przypomnialo mi sie, ze jak pojechalam juz z tymi wodami na ip (bez skurczy w ogole) to one wiedzialy, gdzie 'nacisnac' brzuch, zeby wylecialo, jesli to wody. mi nacisnela gdzies w podbrzuszu i polecialo, takze nie bylo watpliwosci. rozwarcie mialam na 1cm albo na 1 palec, czyli 2cm - nie pamietam, cos z 1 ;-) ale skurczy dostalam dopiero wieczorem, po oxy.

dobra, dosc o tych porodach, moze zmienmy temat :-) :-D
 
Dziewczyny, jakos jedna stopa mi spuchla, w kostkach, prawie ich nie widac. Nigdy wczesniej tak nie mialam, zadnych opuchlizn... O co cho?
 
reklama
asiunia jedź po co się zadręczać...powodzenia, czekamy na wieści!!!!

Ja pakuję ale co chwila przerwy robię żeby się nie przesilić, i wkurzam się strasznie na siorę, która jak zwykle miała mi pomagać, a 3 dzień z rzędu umawia się ze mną (np dziś na 11) i zawsze coś po drodze ma ważniejszego..dziś chyba nie wytrzymam i powiem jej dwa słowa.. nie dość że jej za to płacę (nie ma nic za darmo) to jeszcze mnie wystawia. aaaa:wściekła/y:
 
Do góry