reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

Witam sie i ja

po pierwsze gratki dla cocosovej, aleee fajnie że sie udało bez cc i Juli naturalnie sie wydostał, kolejna mamusia wśród nas

a mi dziś rano to dopiero odszedł prawdziwy, książkowy CZOPOL, o blee, to co to było to wcześniej.....nieważne, także melduje sie że czopu u mnie brak

czekam na resztę znaków ale na razie byle jako w tym temacie u mnie zresztą czekam grzecznie w kolejce: Akkm, Dranissimo, potem chyba Petinka, no juz nie pamietam....dziewczyny! nie blokować ciagu porodowego;-) tylko rodzić, :-)


Aenye - no ładnemu we wszystkim ładnie, paź, bob czy emo style i tak Ci ładnie:-)
Mitaginka - twoje samopoczucie to wg mnie normalny normal, ja nawet po paru dniach po operacji jak ci każą wstać to masz samoloty, mdłosci i zero siły, a co dopiero jak Ty tyle w sumie leżałaś, forma spadła Kochana, a teraz malutkimi kroczkaMI, codziennie bedzie wracać...musisz powoli sie rozkręcać aż uznasz sama że jest OK.

Hatorska - no obowiązkowo, ja wręcz uważam że twoja Bianka powinna mieć gratis przedszkole, a nie tylko miejscówke zaklepaną (to oczywiste), fajnie już że możesz sie nia cieszyć na zywo
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hejka. U nas ok. Wojujemy z kolkami u Tosi i jej nocną bezsennością.

Pogoda piękna więc zaraz po wizycie połoznej śmigamy z naszymi pocieszkami na długi spacer do parku.

Pozdrawiamy serdecznie.
 
antonina tylko nie wie, kiedy sie rozkrece :tak: bo póki co w dalszym ciagu leze ;-)nie mam siły na nic, a planowałam, ze teraz to codziennie bede robiła sobie make up itd. A tu dzien jak co dzień :-D:zawstydzona/y::-(
 
no to się doczekała cocosova:-)super!
moję dziecie jak zwykle nastał dzień i słodko śpi...mamuśki doświadczone..jak przestawić jej dzień z nocą?;-)przeczekać?
To co u mnie zadziałało. Rytuały. Zawsze to samo o tej samej porze, W dzień spanie przy radu, telewizorze z odsłoniętymi roletami i normalne odgłosy dnia. W nocy zasłonięte rolety, zero mówienia do dziecka jak najdelikatniejsze przewijanie przy przysłoniętej lampce.

ok, doczytałam
sms od cocosovej przyszedł do mnie o 1:00 w nocy, ale jestem dzisiaj jak dętka :szok:
brzuch stawia się co kilka minut, bolą mnie pachwiny, wiązadła (?), a TAM to czuję, jakby mi coś puchło albo się rozchodziło :confused:
sny miałam beznadziejne
jednym słowem- noc męcząca...
morgaine sama sobie ustaliłam sposób odstawiania fenka, mój gin kazał mi odstawić na raz, ale ja (po doświadczeniach baby i marmy) wolę bardziej stopniowo...
myślałam, że jak już wreszcie nadejdzie 7.04 to będę mogła coś zrobić, a czuję, że do niczego się nie nadaję...
już kilka dobrych tygodni tak źle się nie czułam :shocked2:
wolałabym wytrzymać do środy, bo po pierwsze te wyniki GBS, a po drugie mój gin w ten weekend jest na urlopie :dry:

Ja też miałam takie jazdy po odstawieniu fenka za pierwszym razem. Potrwało 3-4 dni a potem się skończyło. Tym razem to samo odstawiłam zwiększone skurcze, bóle itp. a później cisza. Organizm musi się przyzwyczaić. Poza tym ty do tej pory leżałaś plackiem ja taka twarda nigdy nie byłam :p

Byłam na mieście. Ptysia nie było :( Za to kupiłam sobie napoleonkę, faworki i truskawki , no i oczywiście kole a co !Młody tak mi daje do wiwatu przy chodzeniu że normalnie wyć mi się chce. Normalnie ból rozrywający. Ledwo doszłam do domu. Jak siedzę jest lepiej ale i tak ciągnie jak diabli.

Cocosowa gratki :)

Lecę dziewczyny do tej Ikei, trzymajcie kciuki (nie za zniżki dla kwietniówek tylko żebym wróciła z szafkami:-D)

No co ty kobieto będę trzymała kciuki ale za te zniżki :p
 
Antonina, może faktycznie już bliziutko, u mnie czop odszedł 2 dni przed...ten prawdziwy :)

ale czad Depeche Mode na MTV tak dawno ich nie słyszałam....ja chcę na koncert :)

Mitaginka - nie forsuj się za mocno......mi spadła forma do zera, może poćwicz sobie trochę żeby pomału wzmacniać mięśnie
Aenye - Boziu jak Ty młodzitko wyglądasz na tej focie.............
 
reklama
hatorska ale co to za forsowanie sie: wyciagniecie deski do prasowania, wyprasowanie bluzki, zrobienie make-upu, dojazd do fryzjera (na miejscu pasazera oczywiscie;), 2h u fryzjera, powrót do domu :dry:

pisałam do aknovi czy ma jakies nowiny, ale milczy, wiec moze jest w TRAKCIE :blink:
 
Do góry