reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwiecień 2011

aha i natknęło mnie, aby spytac...pytanie durne, ale mnie nurtuje :-D
jak juz sie urodzi to lekarz dokonuje pomiarów maluszka i podaje je i trzeba je zapamietac? no, wiem, ze wpisuja w ksiazeczke, ale jak chcesz wysłac smsy wkrótce po porodzie to nie masz chyba tej ksiazeczki przy sobie...czy jak?
 
reklama
no to już nam chyba z planowych na dziś porodów Joll została, cos relacja z Cracovii live sie przerwała, może Joll działa właśnie...
 
mitaginko, moj termin z @ wychodzil 7.04, nie wiem czemu gin wpisal date 10.04 do ksiazeczki. jakies kosmiczne przekazy chyba. ja wierzylam w termin 7...

i tak, musisz sie wysilic, zeby zapamietac te dwie liczby, kochana! ale nie boj zaby, maz na pewno zrobi zdjecie malenstwa na wadze, a cm to chyba zapamietasz juz, co? czy watpisz w swoje sily umyslowe w tej krytycznej chwili? ;-)
 
mitaginko, moj termin z @ wychodzil 7.04, nie wiem czemu gin wpisal date 10.04 do ksiazeczki. jakies kosmiczne przekazy chyba. ja wierzylam w termin 7...

i tak, musisz sie wysilic, zeby zapamietac te dwie liczby, kochana! ale nie boj zaby, maz na pewno zrobi zdjecie malenstwa na wadze, a cm to chyba zapamietasz juz, co? czy watpisz w swoje sily umyslowe w tej krytycznej chwili? ;-)

kurde, watpie i w siebie i w meza, ze zrobi zdjecie na wadze :-D
 
Witam ponownie.
Ja po Usg .Mała waży 3600-3800.Główką przylega bardzo mocno i biedactwo miejsca nie ma na fikołki .
Zmartwiła mnie informacja że szyjkę ma opętloną pepowiną,i moje łożysko to już 3 stopien dojrzałości.Wód płodowych na granicy normy.
Pozatym wszystko jak najlepiej.
Mam to wszystko zgłościć lekarzowi w szpitalu i nie dopuścić do przenoszenia tej ciąży.:no:
Zaraz biore sie za porządki domowe to może coś wywołam.Mogłoby się już zacząć.

Gratulacje dla rozpakowanych dzisiejszych Kwietnióweczek
 
jupi jupi
mamy kolejne kwietniowe maleństwa :-):-):-)
a ja mam pstrągi w piekarniku;-)

lenka ja też tych wód mam na granicy a chyba znów coś wilgotno czuje, nie wiem czy poleciutko coś nie wycieka... chyba sie dziś przejade na IP bo z ciągłego myślenia osiwieje
 
A czy jak się ma łożysko 3 stopnia, ale wody w normie, to też jest powód do pilnowania, żeby nie przenosić ? Tak sobie rozmyślam...... mi lekarz powiedział tylko tyle, ze jak nie urodzę do terminu to mam przyjść.
 
Ostatnia edycja:
lec, lec :-) skoro ci leci to lec! ;-)

a ja chcialam sie zbuntowac przeciw rodzeniu i na przekor pogodzie (leje!!!) zrobic sobie fryz, mejkap i pomalowac pazurki na neonowa maline i wyjsc obok do galerii (skonczyly mi sie wkladki i tabletki zmywarkowe, no a kto ma zmywac :szok: chyba nie ja :szok: :confused: jak myslicie!?), a tu mnie zaczely napierdzielac...









uwaga...............................






KOLANA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jedno i drugie, jkaby sie zmowily, normalnie ledwo stoje! co jest grane!? ja tak cos czulam, ze on chce wyjsc przez noge.. w koncu od kilku tygodni mi nerw uciska i kosmiczny bol powoduje, ale zeby chcial wyjsc KOLANEM! ??? DAJ BOZE! KOLANAMI!!!!

masakra.. ale i tak maluje sie i sprobuje wyjsc, wroce najwyzej :p
 
reklama
morgaine nie zapomne jak rodzica mowilam ze gdzie mi takie brzydkie imie wybrali na calaszkole byly az dwie Julie a potem to juz mi sie podobalo :-)

Ja jestem kaput przeczytalam wasza produkcje ale nie wiem nic od 12 w nocy do 5 rano skurcze ale takie delikatne a nawet regularne, skurcze minely i przyszedl bol glowy i minąl o 13. Takze rodzic dzis nie moge bo sil to bym chyba nie miala a zreszta zaraz ide spac w razie W. Czyli na mnie chyba przytulanki meza dzialaja bo zawsze po mam jakies skurcze:-) moze by trzy razy dziennie trzeba

GRATULUJE NOWYM MAMUSIĄ:-)
 
Do góry