reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

anisad nie miałam nigdy żarcia na porodówce i przeżyłam. tam się w ogóle o tym nie myśli!! tylko klniesz w myślach na te skurcze pieprzone i czekasz aż się zacznie. głodna się zrobiłam w nocy, bo koło 20.00 przywieźli mnie na sale wiec sie nie zalapalam na kolacje, ale to juz nie ciąża i mozna spokojnie wytrzymac...ew. mąż może jakiegoś batona wtedy zapodać z automatu.
ja nawet wody nie miałam, no ale jakbym rodziłam 16godz. to by się przydała of course. teraz sobie wezmę.

akkm, dranissimo coś czuję że dopóki wy się nie rozpakujecie to reszta dzidzioli będzie czekać więc DO DZIEŁA!!!

cocosova gratki:)

aenye musisz przetrwać ten okres i zapuścić na pazia...ja też uwielbiam pazie i jest mi b.dobrze w takiej fryzurce temu teraz zapuszczam i wyglądam srednio. ale mam to w d...myślę że za 2 mce będzie już super:)

i mam skurcze cały czas i akcja się nie rozkręca!! poskakałabym na piłce ale nie mam. za to mam schody...może by po nich pobiegać energicznie...
przy Mlodym bieganie po schodach intensywnie przez pare dni nic nie dało!! wiec pilka pewnie tez nie na kazdego podziala...ehhh

wykadrowałam wszystkie foty i pozbyłam się z nich czerwonych oczu...teraz wybrać większe formaty do ramki i do wyslania... :-D

edit: aenye jak masz jakieś bóle typu kolka nerkowa/jelitowa to się módl żeby się poród nie zaczął bo będzie podwójny ból!!
mnie to przeszło po magnezie i leżeniu przez pół dnia... także żadnych CH tylko leżeć!!
 
reklama
Hej!

Rety jak mnie brzuch boli:-:)-:)-( Przyjechali montować meble, dwa razy zeszła na dół, i taki ból mnie złapał. A się okazało że czegoś brakuje i muszę jechać po to :/ shit shit shit:wściekła/y:wzięłam nospę mam nadzieje że szybko zadziała...

cocosova Gratulacje!!!!
 
tak mitaginko;-)

edit: lilou urodzi w ikei i bedzie miala znizki!!!! tzn. bedzie tam za nas wszystko kupowac zebysmy tez mialy taniej:-D no w koncu kciuki trzymamy nie?:-D
 
Hej Dziewczyny!!
Rozpakowanym gratuluję, czekającym w szpitalach - kciukasy!!!
Udało mi się na chwilkę wejść ale oczywiście nie doczytam, bo na tym neciku i jego prędkości się po prostu nie da :(.
Wczoraj byłam u gina, młody gotowy, rozwarcie na 1 cm, więc cholera wie, kiedy zachce się Groszkowemu wyjść na świat?! Jest już tak ułożony, że wszelkie próby sprawdzenia wagi nie bardzo się powiodły - ostatecznie stanęło na ponad 3 600 ale dr powiedział, że raczej jest większy. Odstawiam wszystkie leki, myję okna jak tylko przestaje padać i robię się na maksa aktywna. Na ktg przez 17 min miałam 3 skurcze (oczywiście nie regularne :)) ale ich za bardzo nie czułam, no może jeden. Jak to powiedział dr. każdy skurcz na wagę złota :))) A w ogóle wzoraj pobrał mi dopiero wymaz i wynik ma być we wtorek, więc w sumie powinnam wytzrymać do wtorku... ale ja rodzę w weekend, żeby M był na miejscu.
Ok, uciekam na miacho. Buziolki Kochanne Kwietnióweczki :*
 
Cocosova gratulacje!!!!! :-)

Dziewczyny na ile przed porodem dzidzia się uspokaja w brzuszku?? Bo jak ostatnio odczuwam ją miliony razy dziennie, to od wczoraj w sumie nic.
 
Ja też się melduję jeszcze w dwupaku :-) na szczęście!!!! Ja tam rodzić nie chcę!!! Idę dziś na KTG, odezwę się wieczorem.
Miłego dnia wszystkim życzę!
 
Morgaine oby nie :-pale ja to oczywiście zniżkami się podzielę :-D
Kurde a tak serio to lekarka mówiła że jak po 20 min nie przestaje boleć to na IP jechać. a ja dziś nie mogę :no: Teściowej nie ma, fachowcy na dole, ja planowałam pakowanie itp a leże i się skręcam z bólu:-(shittttttttttt
 
reklama
Dzien doberek :-)

u nas pogoda iscie wakacyjna. Siedze na ogrodku i sie opalam, mlodemu wyciagnelam bouncy castle i sie bawi, az nie chce sie rodzic :-) hihi

wilmek ja mam w tabelce "pp to brim" i tam pisze o tej glowce. To jest skrot od czegos w stylu palcowa pozycja do brim.


Eywa pewnie ze da sie dziecie przestawic. Od pierwszych dni powinnismy mu starac sie pokazac roznice miedzy dniem a noca, wtedy latwiej mu/jej bedzie sie przestawic. Wiadomo wszystko powoli ale mysle zebys "rutyne" juz z powodzeniem zaczela. U mnie po stosowaniu wszystkich zasad, mldy w wieku 2mc juz przesypial cale noce. 3mam kciuki.
 
Do góry