reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

ja jak jechałam ostatnio do szpitala to miałam własnie stawianie sie brzucha co 7 minut...
teraz czekałabym chyba na cos bardziej bolesnego, a nie tylko stawianie, ale wiadomo- wtedy było wczesnie, wiec to była inna sytuacja...
 
reklama
Gratulacje dla baby - w koncu sie doczekala! :-)

a mnie nie mdli, nie mam skurczy, nie mam metalowego posmaku, nic mnie nie kłuje, nie mam rozwarcia i pewnie nie urodzę przez najbliższe 100 lat.

jakbym czytala o sobie!

Dziewczyny, bo nie wiem, co robić. o_O Rano już czułam lekkie skurcze co 10 minut. Teraz od ponad 3 godzin pojawiają się co 5-7 minut ale nie są zbyt bolesne. Czuję je, ale jako stawianie się brzucha, mocne, ale nie jakoś szczególnie bolesne. Mogę podczas nich rozmawiać, śmiać się. Dzwoniłam do położnej środowiskowej i powiedziała, żebym podjechała na izbę, ale ja się waham, bo nie chcę być tam ZA WCZEŚNIE, żeby mnie bez sensu nie położyli... o_O Doradźcie.

Tez masz termin na jutro? Z tym, ze u Ciebie sie cos dzieje... :-( Tzn. dobrze dla Ciebie, ale ja to juz panikuje... Tym bardziej, ze bylam dzis na wizycie i kazali mi przyjsc.... za TYDZIEN!! No chyba ich pogielo! :-( Zero rozwarcia, szyjka wysoko... Masakra!

anisad, poprosze o jakas ciekawa date dla mnie :-) 22.06.2010 A.K.
 
oj dziewczyny:) super,że baby ma za sobą wszystko:) gratulacje!

my po wizycie położnej...co za ulgaaaaa!!!! co prawda byłam przerażona ściąganiem szwów, bo ja myślałam,że w środku jakoś się ściąga:-D no ale mogę siedzieć normalnie, juuuupiii
 
Krakowianka - ja bym pojechała na IP tak jak mówiła położna... lepiej za szybko, niż w trakcie akcji porodowej!

Nieźle się baby namęczyła, zuch dziewczyna!

a ja idę na tv a potem spaaać
do jutra, spokojnej nocy dziewczyny!
 
krakowianko - ja bym pojechała.

Dobrej nocy wszystkim Wam życzę. Bóle biodra i pachwin dopadają, łózko wzywa, obym tylko pozycję do spania znalazła. Dobrych snów!!
 
pozdrówka dla wszystkich od anawoj. nie ma czasu na bb:-( Michaś marudzi, nie chce spać, a anawoj szyjka zamknęła się za wcześnie i musi brać oxy żeby się otworzyła i wszystko w środku oczyściło...
 
pozdrówka dla wszystkich od anawoj. nie ma czasu na bb:-( Michaś marudzi, nie chce spać, a anawoj szyjka zamknęła się za wcześnie i musi brać oxy żeby się otworzyła i wszystko w środku oczyściło...

ojej nawet nie wiedzialam ze tak moze sie zdarzyc :-( trzymam kciuki zeby szybko sie wyczyscilo
probowalam doczytac to co przegapilam ale jak zobaczylam ile to stron to sie poddalam ;-)
robilam dzis wszystko zeby mlodego przyspieszyc czyt mylam okna wieszalam zaslony itp zmeczona jestem straszliwie a skurczow ani huhu
nawet wypilam lyzke oleju ale efekt zaden jak narazie a juz minelo jakies 5godzin..ciekawostka..moze jutro sprobuje jeszcze raz
Morgaine a Ty mialas po oleju jakies duze rewolucje biegunkowe czy tylko skurcze? (napewno pisalas ale nie pamietam)
jutro do poloznej wiec jeszcze musze zebrac sily i umyc glowe...
efektywnej nocki zycze wszystkim chcacym :-)
 
reklama
Krakowianko, wiem, co Czujesz, ja wczoraj byłam w podobnej sytuacji
...z tym, że ja już nie czułam przerw, tylko jeden ciągły skurcz
Qlf chciał jechać, a ja czekałam na coś bardziej....spektakularnego, bardziej bolesnego...też nie chciałam jechać za wcześnie....w końcu przeszło

ale myślę, że mimo wszystko lepiej pojechać za wcześnie

BRAWA I GRATULACJE DLA BABY
 
Ostatnia edycja:
Do góry