reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

baby GRATULACJE!!! Ale się namęczyłaś biedulko.. ważne że już jesteście już razem :)

Już po zakupach..rety ile tego było 4 pełne wózki a to jeszcze nie wszystko.. transport przyjedzie w piątek, i od razu złożą , także w weekend się znosimy na dół :-)
A na jutro do fryzjera się umówiłam, na farbę i rekonstrukcję a potem kosmetyczka. Kurcze tak mnie wszyscy starszą że dzień po fryzjerze się rodzi. Mam nadzieje że to nie prawda ...oj ale by było:/

Jestem padnięta, pewnie jak jutro wrócę to milion stron do nadrabiania będę miała:-) Jestem ciekawa kto jutro ;-)
 
reklama
wilmek w pierwszej ciąży wzięłam tydzień przed terminem, jedną lub dwie łyżki (ale rozwarcie już miałam 2cm), trochę, niewiele mnie przeczyściło i odeszły mi wody.
w drugiej ciąży wzięłam 2 dni po terminie chyba pół butelki, siedziałam na kibelku chyba godzinę!! solidnie mnie przeczyściło i ... potem odeszły mi wody.

nie wiem czemu olej na was nie działa, ja brałam 2 razy i 2 razy efekt:-( może trzeba mieć rozwarcie i tylko pomóc temu wszystkiemu...wywołać się tym pewnie nie da...

teraz czekam do terminu, szyjka już była miękka 2 tyg.temu więc myślę że za tydzień będzie jeszcze bardziej przygotowana. piję już tydzień herbatę z liści malin i wcinam olej z wiesiołka. łudzę się że mnie nie będzie trzeba nacinać...
 
Morgaine moze po prostu wyczulas moment z tym olejem jakbys nie wypila to tez bys urodzila..wiesz jak nie wiesz :-D
ja myslalam ze przynajmniej na moje zaparcia cos ten olej pomoze a tu lipa...no ale w sumie noc jeszcze sie nie skonczyla :-D
stoje sobie dzis w sklepiku warzywnym i slysze ze cos dwie panie ekspedientki z inna babeczka gadaja o ananasach i ile ich trzeba zjesc..ogladam sie a tam babka z ogromnym brzucholem i pyta panie co by tu jeszcze zrobic zeby uparciuch wyszedl z brzucha :-D
lilou gdyby rzeczywiscie tak bylo z tym fryzjerem to wszystkie bysmy rodzily w terminach jakich chcemy :-D
 
reklama
Mitaginka no dzis twoj wielki dzien :-)
zwracam czesc honoru olejkowi :-D pojawily mi sie skurcze ale nie bardzo bolesne i nieregularne..no ale sa nie da sie ukryc :-D
dranissimo u mnie tez ;-)
 
Do góry