reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

mitaginko ,dranissimo gratuluje 7 :tak:

U mnie noc po prostu cudowna :angry: tylko jedno siusiu, zero skurcza, zgan no nic po prostu nic trace juz nadzieje, nie ma co jade dzis po ten olejek ale wezme po poludniu dopiero jak maz wroci w razie W :cool2: czlowiek ale ma nadzieje. Od 5 juz czekalam kiedy ten choler*** budzik bedzie budzil.... a pewnie o 14 bede juz kaput... chyba ide jeszcze zalegnac....
aenye hop hop nadal 2w1??
 
reklama
Witajcie-nie moge coś dziś spać-mąż wstal do pracy i obudzilam sie z nim i juz nie zasnęlam
u mnie noce coraz bardziej męczące bo wstaje w zasadzie co godzinę a przy każdym wstawaniu mnie boli i czesto napinami sie wtedy brzuch,a dzis jeszcze było mi znowu niedobrze,a do tego teraz jakoś dziwnie mi sie siedzi-jak siedze to mnie boli tak od dołu brzucha do pachwin-nie jakoś mocno ale w taki denerwujący sposób-mam nadzieję że sie nic nie zaczyna bo zostało nam juz tak nie wiele do tego planowego cc...
cieszę się, że baby już urodziła i ma zdrowgeo synka-wiem,ze ciągle Was troche zostało do rozpakowania,ale mam wrażenie że już tyle tych maluszków sie urodzilo, że moje to bedzie ostatnie:)
A wiecie dziadkowie Wojtka byli u jego brata zw Irlandii i przywieźli nam jeszcze kilka ciuszków po ich Mai-nie za dużo-ale np. taką ładną jeansową sukieneczkę i dwie bluzy i trochę body-wczoraj wieczorem Wojtek to przyniósl wiec znowu mam czym sie zająć tak przez pól godziny;)
jankesowa jak widac nie na każdego,ale ten olejek naprawde czasami działa,wiec wziąc nie zaszkodzi:)
nie moge spać ale chyba też sie jeszcze zaraz poloże bo jakoś nie moge siedzieć jakoś jeszcze bardziej mi ciązy ten brzuch niż zwykle...
Miłego dnia kwietniówki;)
 
hej hej :-) no dwa w jednym jeszcze, ale, uwaga: - DZISIAJ RODZĘ!!! tak postanowilam i koniec, maly nie ma nic do gadania.

anisad
- no zobaczymy, ktora ma racje :-D

a tak serio to kolejny dzien mam brzuch z kamienia, jest tak twardy, ze mam wrazenie, ze peknie zaraz, nic, ani na chwile to napiecie nie schodzi. obolala juz cala jestem, doslownie boli mnie kazdy miesien brzucha i wszystkie narzady w srodku. taka jakby kolka wokol calego brzucha. mlody fika, bo mu niewygodnie w tym opieciu, ale tak nisko tam ciagle kopie i tak mocno, ze naprawde wyje z bolu, ze chyba tylko cudem nie przebil jeszcze pecherza. takze rodze i nie ma haha. zaaraz wlacze sobie jakis serial i bede godzinke skakac na pilce :-)

pipka wyleczona chyba :-)

lilou,
o, ja chetnie wezme sobie do serca twoja przepowiednie o rodzeniu po fryzjerze :-D

ku....... 8.00 - serio - i juz pneuma :szok: ZAPOMNIALAM :szok: matko.. ja chce spac jeszcze dzis... k....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
witam :-) ja tez jakos nie moge spac..pol nocy skurcze myslalam ze moze cos sie z tego urodzi ale nie ;-)
mlody sie rusza zdecydowanie mniej ale idziemy na 10 do poloznej to podslucha co u niego...
jankesowa probuj probuj olejku moze u Ciebie zadziala ja chyba dzis sprobuje jeszcze raz wieksza dawke ;-)
aenye rodz rodz kros musi dzisiaj nie? co to za dzien bez kolejnego malucha :-)
morgaine dziekuje chociaz nie wiem czy mozna to nazwac milym :-D
 
Hejjjj :-).
Aenye, łączę się z Toba w bólu u mnie też coś w tym stylu, drogę zerwali i nową robią pod blokiem :tak:, także mam coś podobnego.
Ale dobrze, bo ja juz spać nie mogę, trzeba sie szykować bo dzisiaj wyjazd a zaraz jak dotrę do domu to lekarz, będzie czas tylko na szybki prysznic, więc musze być zrobiona na tip top :-).

Mitaginka, gratki - 7!!! A tak się bałaś ;-).

Tak w ogóle to wczoraj zasnęłam na filmie jak dziecko nawet nie wiem kiedy, ostatnio raczej mi sie to nie zdarzało i całą noc przespalam, już zreszta chyba trzecią! Podkreślam, że cała ciąża to jedna wielka bezsenność!!! I tylko dwa sikania w ciągu dzisiejszej nocy... hmmm, czyżby Groszkowy dawał mi ostatnią szansę na jakiekolwiek wyspanie się ?! Kochany synuś! Po 9-ciu m-cach da sie matce wyspać :-D.

Musze Wam powiedzieć jeszcze coś bardzo smutnego (jak dla mnie oczywiiście). Jadę do siebie i jak sie okazało mam awarię internetu, która może potrwać do dwóch tygodni jeszcze, więc będe musiała życ bez bb :-(. Tzn. do niedzieli czasem sie pewnie jeszcze zjawię, bo skorzystam od czasu do czasu z M. blueconnecta, ale później calkowite odcięcie - ew. w tel. ale to koszmar jakiś bo mam w nim dupowaty internet. Nie wiem, czy sobie z tym poradze emoconalnie normalnie noooo. I nie dowiem sie kto urodził... ehhh. No nic, na święta bede miała duuużo niespodzianek najwyraźniej, tyle nowych bb-dzidzinek :-).

Dobra dziewczynki, na dzisiaj spadam, ewentualnie dam znac wieczorem jak i co po wizycie :tak:.
Życzę Wam miłego dnia. Buziolki :***
 
hej...sporo się dzieje widzę...tyle nowych maluszków no i tyle mamusiek się szykuje na dziś!!! powodzonka więc zyczę :) ja też bym się nie obraziła gdybym dołączyła do tych dziesiejszych...no dobra daje sobie czas do końca tygodnia...tylko że żadnych przesłanek nie ma...:/
ale dziś wizyta u gin o 16 wiec dowiem się co i jak, jak wszystko ok to zaczynam jakieś starania żeby pogonić sprawę!! :D
 
Boze, laski... 39tc5d.. rodzilam tak Maksia :-)
ale tak naprawde dzis jest moj termin :-)

ale smiac mi sie chce, nie wiem czemu bylam pewna, ze tego maluszka wypluje z siebie szybciej, bo to trzecie dziecko i szybciej wyjdzie, w sensie nie tyle porod sam, co termin, nie wiem, myslalam, ze tam na dole wszystko obluzowane etc - ke??? trzyma jak ze stali... i mezowi nie pozwolilam w marcu na te wakacje jechac, bo przeciez MIESIAC przed terminem chcial jechac! no skandal! ;-)

ech no..
 
AENYE ja też w szoku. 39tc dzisiaj. równo za tydzień termin, dziewczyna w brzuchu a tu nic:-D na razie mi to pasi. ale nie chcę być przeterminowana!!
 
reklama
Hey
ja tylko melduję się podwójnie :-)
nie doczytałam wczorajszych pościków, dziś pewnie też sie nie uda bo wzięłam sie ostro za big porządki - oczywiście idzie mi to z żółwiowatym tempie ale założyłam sobie że będę cały czas w ruchu to może poruszy małego...
Fajnie, że baby już po:-):-):-)

Plan na dziś:
*porządek w komórce
*szorowanie wszystkich drzwi
*skakanie na piłce i rundki po schodach w zwiększonej dawce.

Aaaa! jeszcze tylko napisze, że wczorajszy wieczór miałam bardzo fajny :-) pojechałam z siorką i mamcią do krawcowej zamawiać suknie ślubną dla siostry. Ponad dwie godziny siedziałyśmy i projektowałyśmy idealną kiecusie i już czuję, że będzie przecudna!!!!!!!!!!

No to zmykam realizować plan, jeszzce tylko szybki prysznic żeby energii dodać i będzie git;-)

Życze dziś udanych wizyt ginowych i fryzjerowych !!!
 
Do góry