reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

aknovi gdzie Ty arbuza juz dostalas???
jejku za mna tak chodzi od dawna...

Czytam Was codziennie ale nie pisze bo nie chce sie wcinac....Widze ze Wy juz duzo wiecie o sobie itd to po co sie wtracac:) Ale czytam Was:):)
Ja bede miala cc.4 kwietnia ide na konsultacje do ordynatora zeby sie umowic. Moe byc tak ze i 5 mi zrobia...Moja ginka powiedziala ze moge nie dotrwac... Po odstawieniu fenka jest masakra..Napinania co chwile, skurcze przepowiadajace...Te jak nadchodza to juz z zegarkiem siedze i patrze bo moze to TE i trzeba jechac...czop odchodzi pelna para..

Nie pamietam ktora z Was zdala prawko:) wybacz...GRATULACJE!!!
 
reklama
Dzięki Morgaine, jak pech to pech, zresztą wkurzające to wszystko wciąż pod górkę,
chyba zacznę grać w lotto, w końcu jakaś rekompensata od losu by się przydała.
Pewnie nie Pamiętacie, ale ja już wszystko, co można było stracić, to straciłam,
(dom, auto, przedsiębiorstwo, rodzinę w naprawdę tragicznych okolicznościach) wszystkie możliwe nieszczęścia zaliczyłam (od rozwodu po nieuleczalne choroby, tragiczne śmierci w rodzinie, przez nieuczciwych klientów, nielojalnych pracowników, naciągacza komornika, przekupnego sędzię, powódź, pożar, nawet nakaz eksmisji z mieszkania (-gdzie jestem zameldowana-) bez prawa do lokalu socjalnego...eksmisji mnie- kobiety w ciąży i mamy emerytki, przy czym mieszkanie należy do mojego brata, a o eksmisję wystąpiła moja bratanica...to długa i zawiła historia)
a teraz jeszcze takie przeboje pod koniec ciąży

twój limit pecha juz się chyba wykończył, bez przesady, trzymam kciuki i wieże że słoneczko dla ciebie zaświeci
 
A ja mam cały wieczór brzuch twardy jak kamień i też nie mam pojęcia o co chodzi. Maleństwo na szczęście się rusza, ale ja dosłownie schylić się nie mogę, taki opór czuję.
 
reklama
Adi poczekaj jeszcze. Skurcze trwaja kilka godzin zregoly zanim pojawiaja sie parte. Widze masz je bardzo nieregularne narazie. Wskakuj do wanny lub wez prysznic, wez 2paracetamole i jak w ciagu godziny nie przejdzie to jedz!
 
Do góry