reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

Właśnie gdzieś kiedyś słyszałam, że tak jest.. no ale średnio to sobie wyobrażam.. wstajesz przecież co chwilę do dziecka, do toalety... z moją zgrabnością ruchów, to będą musieli za mną chodzić z mopem ;p mam nadzieję, że pozwolą.. czytałam gdzieś, że te siateczkowe można, bo przepuszczają powietrze... więc może się też na wszelki wypadek zaopatrzę...

a ja to bym chciała urodzić 1.04 :D moja kuzynka ma w ten dzień urodziny i przynajmniej zawsze wszyscy pamiętają :D


Ania - a Ty z zapaleniem ucha baaardzo uważaj :) duużo odpoczywaj i zdrowiej!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hello

pandorka powodzenia!!!
nela rozumie cie doskonale, tez wylaalam baby blues po porodzie, moze wyrwij sie n jakies zakupy albo dlugi spacer, moze pomóc. Niedlugo sobie szystko zorganizujesz:tak:
Marma wytrwalosci z tymi skurczami, juz niedlugo.
madziarkas pakuj sie pakuj;-)
aenye gratuluje zakupu:) Co do tv to u mnie tez brzeczy od rana do wieczora, bez wzgledu na to czy ktos oglada:tak:
Morgaine Ja biore kocyk, rożka mało uzywalam wiec nie licze na to ze bedzie inaczej, tym bardziej ze teraz juz cieplo.
aknovi witaj:-)
ania2221 Jak to bez majtek?:szok: Przeciez tak sie nie da, jak wstajesz do dziecka itd to nie wylatuje ci to wszystko? a poa tym i tak jak masz wklad to ci sie nic nie wietrzy. u mnie normalnie sa majtki jednorazowe.

Macie idze obawy przed uleaniem itp a ja sie boje cholernie karmienia piersia, najbardziej traumatyczne przezycie to dla mnie bylo:no: Karmilam miesiac i dopiero jak przestalam zaczelam pelni ciezyc sie macierzynswem, bez bólu i depresji:tak:
Ja juz mialam spiecie z mama. Dopiero od piatku jest a juz jej sie udalo mnie z ronowagi wyprowadzic bo przyzwyczaja Olka do noszenia na rekach:wściekła/y: Powiedzialam jej ze miala mi pomagac a nie komplikowac bo przeciez wkoncu ona wyjedzie a ja zostane z dojka dzieci i tedy skod wezme tyle rąk? Teraz mi troche glupio ze upierdlia jestem bo przeciez to babcia itp ale on naprade sie nieznosny robi:no:
 
Jola - i dobrze, babcie trzeba wychowywać! Ja też już powoli zaczynam, mimo, że mała jeszcze w brzuchu... ale przeżyłam już walkę tetra kontra pampersy, oliwka kontra balsam do ciała, rożek kontra kocyk i całą masę innych... powodzenia :)
 
Ja też biorę kocyk, tzn kocykowy otulaczek. Różek mi mąz dowiezie, jak będzie potrzebny. Poprzednio używałam w szpitalu okrycia kąpielowego na pajacyka i też było dobrze :-)

Aknovi, witam sąsiadkę :-) Gdzie rodzisz ?
 
pospałam troche...boli mnie głowa, mozliwe ze z głodu. Ile mozna jesc sucharki?
Niedługo zbieram sie na to usg...
na zakupowy wkleilam fotke wózka, na który czekam ;)
 
Dzien Dobry :)
Zanim doczytam, najpierw grzecznie sie przywitam i zamelduję, że po wizycie jesteśmy. groszkowy waży 3 261 g. Szyjka nadal sie skraca, więc pan dr kazał jeszcze więcej się oszczędzać... ale jak powiedzcie, umrzeć?!
Za dwa tygodnie mam jeszcze jedną (ostatnia wizytę) i zaraz po niej rodzimy... tak powiedział gin - pogrzebie żeby pomóc :).

Wrzucę zdjęcia Groszka na odpowiedni watek i swojego dzisiejszego brzusia także :)
A pogoda taka boska, że żyć się chce, tylko ja głodna a obiadu brak, lecę zaraz coś upichcić :)
 
uuuh sucharki :/

anisad - fajnie że jest ktoś z trójmiasta :) ja rodzę w Redłowie, najbliżej a poza tym warunki mają spoko, leżałam tam ostatnio na patologi i było ok, a dziewczyny, które rodziły też zadowolone :) a Ty gdzie planujesz? może się spotkamy w szpitalu :D
a to Twoje pierwsze bejbi?
 
Ducha, ja też mam wizytę za prawie 2 tygodnie, ale jakoś tak mi się wydaje, ze powinna byc szybciej kurcze..

Aknovi, to moje drugie dziecko. Tak myślałam, że rodzisz w Redłowie chociaż jakoś do tego Redłowa przekonać się nie mogę. Chciałam rodzić na klinicznej, ale zaraz się przeprowadzam blisko szpitala w Redłowie, więc nie wiem czy tam też nie skończę :-) Mówisz serio, że warunki nie są złe ? Ja słyszalam co innego, ale może się coś zmieniło...
 
reklama
Do góry