reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

Morgaine jak byłam u siostry w Dublinie to tylko na dzieciecym mogłam kupić a i tak nie brałam największego rozmiaru, bo jeszcze 2 kolejne były dzieciece...

najbardziej rózowa to chyba piżamka Madzarkas była ta w kropki :)
 
reklama
hehe, ja mam na sobie: rozowa bluze dresowa, wscieklorozowa bluzke pod spodem i fioletowe spodnie dresowe :-D do tego ROZOWE GACIE i ROZOWE SKARPETKI, a na dokladke zajefajne kapcie w stylu EMU ROZOWE z pomponikami :D

WYGRALAM :-D na najbardziej lachonski stroj! tak czy nie!?
 
Normalnie aenye "bede bral Cie, w aucie..." :-D :-D hahah


morgaine ty na bank masz zloto w dziedzinie "najbardziej niezdecydowana" wiec juz reszte zostaw innym :-D
 
Aenye istne lachonarium :-D i "będe brał Cię.." pasuje idealnie :-D

Morgaine ma racje Asiunia nikogo bardziej niezdecydowanego nie ma na tym forum:-D za to Mitaginka ma tytuł najszybszej w kompletowaniu wyprawki ;-)
 
Hej Dziewczynki!

Wczoraj zaliczyliśmy dni otwarte w Ujastku, a dzisiaj rano pobranie krwi do badań.
Jak dla mnie RE WE LA CJA!!!
Na początku przestraszyłam się kolejki, baardzo długa pełna emerytów, ale dwie zwinne babeczki tak szybko obsługiwały, że nie czekałam dłużej niż 5minut, czyli znacznie krócej niż w Siemiradzkim, gdzie nawet za kasę można długo czekać, bo nie ma obsługi do pobrania, albo gabinet zajęty.
Poza tym nikt tu nie komentował, że badania na NFZ, a wielokrotnie słyszałam w S. jak się odstrasza klientów, którzy nie przynoszą gotówki.
Cała reszta podoba nam się jeszcze bardziej. Za poród rodzinny nie płaci się NIC, a sale wszystkie dwuosobowe, czyściutkie i świeże, każdy z łazienką i bezpośrednim przejściem do sali porodowej.
Decyzja zapadła, rodzimy w Ujastku.

Od kilku dni mam regularne skurcze, po kilkadziesiąt dziennie (i nocą), wyszły na poniedziałkowym KTG, ale szyjka nadal trzyma, więc kolejne KTG za tydzień, a tymczasem codzienne spacerki, a od przyszłego tyg. może jakiś seksik:-)

Walizka spakowana, ciąża donoszona, jeszcze tylko we wtorek wynik na GBS,
wciąż zastanawiam się nad zrobieniem CMV, Powiedzcie Kochane, czy Powtarzałyście CMV?

Co do wymiarów, to brzuszek -96cm, ale wygląda na więcej, może dlatego, że tylko 157wzrostu, a stopa rozm. 35 i ogromny problem z zakupem obuwia:(
 
joll powtarzałam toxo ale cytomegalii nie - przynajmniej taka była decyzja mojej gin (gdyby była koniczność pewnie by zaleciła zwłaszcza, że mam wszystkie badania za free)

Miałam iść spać ale że Kac Vegas leci to się odprężę i pośmieje troszku na dobranoc, a że mężula podniósł mi ciśnienie to relax się przyda:tak:
 
reklama
No widzisz joll, jednak jakieś miłe wieści też się zdarzają. Cieszę się, e jesteś zadowolona i zdecydowana gdzie rodzić. Oby wszystko poszło gładko i sprawnie :tak::-).
 
Do góry