reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwiecień 2011

reklama
Morgaine pisałam, ze nie żartuje:p powaznie stope ma długości ok 18cm, ale nie uważam tego za plus bo na Jego butach kiedyś zbankrutujemy:/

To moja Marysia-dziewucha a stopa 17,5 cm!!!Czujesz blusa???Ja rozm.37 a mąż...45!!!! No i żeby było śmiesznie-drobna ta nasza córcia a stopa jak u wielkoluda:-D i też nic na to nie poradzę:))
 
lilou, a mi sie pomylilo ;-) chodzilo mi o laurke, co ma tylko 98cm w pepku i o duche!!!! malpe jedna chudzine :-D

zartuje zartuje ;-) cmok w pepuchy, laski!!!

justi,
ale masz wielka giczauke :-D i wspolczuje klopotow z blizna - tak jak anawoj pisze, nie bagatelizowalabym i poszla choc skontrolowac sprawe.

morgaine,
moje dzieci tez niewielkie stopki. Fiol 4l 3 mies ma 27 (i to z zapasem) buty, a Maksio 25-26. a falbanki.. mowie ci, jakie jaja, ja chyba jednak jej miec nie bede! koles mi napisal, ze wycofali ten wzor i nie ma tych paskow juz!!! wiec chyba sobie daruje, jakis znak z niebios czy co!.. i dalej w zwiazku z tym poscieli nie mam!!! ale na stronie ikei znalazlam sliczny material w dziale dzieciecym i moze sobie uszyje z tego posciel i falbanke..? na razie sama posciel, jak podpasuje pod ochraniacz to pozniej falbank dosztukuje.
jeny, jakos nie schizuje w ogole tym razem z ta druga posciela ;-) mam jedna i w sumie jakies tam kocyki czy cus. olac to.

mamusiaDorusia
, no wlasnie, zapomnialam przekazac.. gdzie ja mam leb.. mi napisala mniej wiecej to samo, wiec nie powtarzam juz. bidna nati. :-(
 
Morgaine - leżę sporo dziś, co jest dość nietypowe u mnie i dlatego mam czas na bb w dużej ilości. młody rozpycha się i boli mnie podwozie. aczkolwiek upiekłam 1,5kg boczku ( moi chłopcy uwielbiają na kanapki) zrobiłam obiadek i zaraz ugotuję gulasz na 2 dni plus coś tam jeszcze...chociaż nie wiem co. jedno pranie wisi, drugie zaraz powieszę i 3 do pralki wrzucone.
matko aenye nas też to czeka. gotowanie dla tylu ludzi!! pranie!! nawet czwartego dziecka spokojnie urodzić nie można przy takiej zgrai hahah. to co aenye nie rodzimy czwartych nie?
Taki białawy kawałek śluzu, trochę galaretowaty. Poszłam na siusiu i dosłownie zaczął mi wisieć. Przepraszam za dosłowny opis, ale musiałam to coś złapać papierem i wyciągnąć, bo tak mi dyndało.

Póki co skurczy nie mam, pobolewa brzuch czasami ale to tak jak zwykle. Może zdążę chociaż kilka dni się przeleczyć. A może będę bez czopa chodziła aż do terminu?;) Wysłałam męża o apteki. Zapłacił 80 zł :/ Antybiotyk doustny na to paskudztwo tani, ale ten "dowcipny" w kremie Dalacin kosztował 72 zł:/ No masakra jakaś. Ale jak trzeba to trzeba. Może nie było tańszego odpowiednika i taki musiała ginka zapisać.
cucumber mnie też coś takiego odeszło jakieś 2 tyg.temu. dokładnie tak samo, ale myślę że to nie czop, bo byłam u gina i szyjka zamknięta więc jakby to miało wypaść. a poza tym więcej się to nie pojawiło i nic się nie dzieje więc uznałam że to nie czop. ale też mi tak dyndało;-)
matko o jakich sprawach się pisze na tym wątku!
a co do okropieństw, to mam te globulki dopochwowe z antybiotykiem i coś mnie trafia, chodzę z podpaską bo to potem wycieka i brudzi bieliznę, nawet wkładka nie pomoże! swędzi mnie tam!! jeny masakre w tej ciąży dowcipną przeżywam:-D:-D

ja dostałam robione globulki z antybiotykiem. 6 globulek 28 zł. ale doustnie nic. z tym że ja poprzednio na inne świństwo miałam jeszcze 6 globulek i też 28 czyli razem tyle co Ty... i lactovaginal mi kazała zaraz po przestaniu tych antybiotyków dawać...bo w sumie antybiotyki wyjaławiają i potem żeby się grzybica nie przyplątała...

mitaginka mnie Twój gin się mądry facet wydaje i ja bym do tej Rudy śląskiej jechała rodzić. no chyba że w jego szpitalu po 7 kwietnia...ale wydaje mi się że dotrwasz te 3 tyg. jeszcze. tylko proszę już się nie stresuj. ja wiem że dobrze się gada, dopiero w trzeciej ciąży to zrozumiałam i olewam wszystko i wszystkich, wszystkim ustępuję nawet i dzieciakom czasem na wszystko pozwalam byleby się tylko nie denerwować i faktycznie lepiej się 'brzuchowo' i nie tylko czuję.

aaa

w pasie 98:) wzrost 163
najważniejsze Koot że wszystko z Tobą ok i że wymiary podałaś;-)
 
morgaine,[/B] moje dzieci tez niewielkie stopki. Fiol 4l 3 mies ma 27 (i to z zapasem) buty, a Maksio 25-26. a falbanki.. mowie ci, jakie jaja, ja chyba jednak jej miec nie bede! koles mi napisal, ze wycofali ten wzor i nie ma tych paskow juz!!! wiec chyba sobie daruje, jakis znak z niebios czy co!.. i dalej w zwiazku z tym poscieli nie mam!!! ale na stronie ikei znalazlam sliczny material w dziale dzieciecym i moze sobie uszyje z tego posciel i falbanke..? na razie sama posciel, jak podpasuje pod ochraniacz to pozniej falbank dosztukuje.
jeny, jakos nie schizuje w ogole tym razem z ta druga posciela ;-) mam jedna i w sumie jakies tam kocyki czy cus. olac to.
no właśnie aenye ja se tak myśle, że jak jedna pościel taka zajebista (no roundoudou to już jest mega wypas!!) to i tak tą drugą byś ubierała na jeden dzień póki tamta nie wyschnie hahaha no bo roundoudou na paseczki wymieniać? goście będą chodzić a ty candide będziesz w szafie trzymać!! proszę Cię!!

a mnie się te moje dinozaury normalnie tak spodobały jak je dzisiaj prasowałam, że uszyję poszewkę na ochraniacz zieloną do tego, albo różową (dino jest różowy i w ogóle tam jest dużo kolorków) i będzie super na zmianę. ale to już jak goście obejdą Weroniczkę haahah:-D
 
najważniejsze Koot że wszystko z Tobą ok i że wymiary podałaś;-)

SIKAM :-D :-D :-D

morgaine, ja sie staram nie myslec ;-) mam jednego takiego chlopa co to codziennie chcialby pyszny obiad (drugie tzw, zupa to wszak nie obiad), nie dostaje co drugi dzien najmniej ;-) ale juz wiem, czym to pchnie.. brrrrrrrrr!
ale takiego upieczonego boczku do kanapki, z musztardka, to bym zjadla, nie powiem... mhrrrrmmm....

ale czwarte!? NIE! NIE! NIEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!

zaraz ycd, ale fajnie :-D
 
Aenye, Katia właśnie dziś byłam, lekarz sprawdził... tylko nie wiem o co mu chodzi! Mówi, ze blizna nie wygląda dobrze, po ostatnim USG sie pogorszyło i że jak będę znowu czuła mocny nacisk na nią mam niezwłocznie zgłosić się do szpitala, bo nie ma co czekać. Tylko, ze ja niemalże codziennie czuje ten nacisk. Zła jestem, ze gin nie zdecydował że mam przyjśc na CC, albo ze jest ok i dam rade te 1,5 tyg.. ja teraz jestem zamieszana w tym wszystkim - mocny nacisk? tzn jaki?? taki który mnie rozerwie?? kurna no!
Jutro z R jedziemy do szpitala na 9.30 na kontrolne USG nerek, więc zajdę do mojego gin i dopytam.. ehh jak nie urok to ...!!!
 
To moja Marysia-dziewucha a stopa 17,5 cm!!!Czujesz blusa???Ja rozm.37 a mąż...45!!!! No i żeby było śmiesznie-drobna ta nasza córcia a stopa jak u wielkoluda:-D i też nic na to nie poradzę:))

No to jak na dziewczynkę to mega duża:) w sumie u Rafałka stopa nie wygląda na mega wielką bo i On ma jakies 105-6 cm wzrostu i do drobniutkich nie należy:)
 
Wreszcie Was nadrobiłam, ale zgubiłam sie w pewnym momencie, więc wybaczcie, ze nie poodpisuję :zawstydzona/y: pamietam tylko, ze miałam napisać Morgaine, że noszę buty w rozm 36 a czasem nawet w 35 wskoczę więc złoto dla mnie :-D

Właśnie wyszedł od nas kuzyn z żoną co to na weselu byliśmy 5 marca, wrócili z "podróży poślubnej" ona w ciąży więc tylkmo Bratysława i Wiedeń taka 5-dniowa objazdówka musieli nam opowiedzieć jak było, pokazac zdjęcia i mielismy jeszcze do obgadania poweselne wrażenia i w ogóle :)
Posiedzieliśmy i fajnie było tylko mnie cały czas skurcze łapią, ale spoko da się przeżyć

Jutro jedziemy na 9 na KTG do szpitala a potem mamy podejść do lekarza, bo bedzie akurat na dyżurze i powiem mu, zeby obadał moją szyjkę co u niej słychać:-D i moze zrobiłby USG malucha :) no nic zobaczymy co powie ciekawego :)

Miłego wieczorku mamuśki, śpijcie dobrze :)
 
reklama
baby tak się domyślałam że 37 to nie takie małe i ktoś mnie przebije. ale ktoś tu podawał 35,5 więc Ty masz 36!!! ja się w 36 nie wbiję za chiny ale to dobrze bo z 37 to już jest problem z niektórymi butami!
adidasy na dziecięcym kupuję czasem ahahahha

o ja wiem, ja to bym wygrała w kategorii...mysle....mysle....ubrana na najbardziej różowo hahaha
teraz mam różowo-szarą koszulę, tą muzzy co to szary szlafrok do niej był
i balerinki różowe!! z pomponikami hahahahaahah
p.s. majtki czarne więc zaraz mnie ktoś przebije pewnie!!

ok laseczki szczupłe w talii ;-) spadam spać.
dobranoc wszystkim poniżej setki i tym powyżej;-)

anawoj pamiętaj, w nocy śpimy, w dzień rodzimy! nie na odwrót~!
 
Do góry