reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwiecień 2011

aenye :D no to już prawie prawie gotowa jesteś :D i dobrze jeszcze akurat zdąrzysz reszte planu zrealizować i można zaczynać przeć :D ja też już prawie gotowa ale tak zacznę dopiero ok 7 kwietnia mocniej myśleć o skurczach :D narazie jeszcze spokojnie leżę...ale wyprawka i torba gotowe :)
 
reklama
te nasze Szpitalówki to są niesamowite...jedna chowa tabsy, druga cichaczem wcina ciacha i popija colą, dobrze że resztagrzeczna ;) chociaż pewnie nam wszystkiego nie mówią :)
Morgaine - głowa do góry....łatwo pisać gorzej to przechodzić

Gratulacje pozostałych wizyt.

Aleksandra - synuś śliczny

Aenye - u mnie mój tata z tych zdjęciowych, zawsze wywołuje i fajnie się takie ogląda. Ja to mam takie napady zdjęciowe, wtedy cały dzień mogę oglądać w kompie i wszystko mi się przypomina..... jak Tutptuś był taki mały..tak fajnie obrazy przed oczami stają...szkoda, że wszystko tak szybko przemija..... Wpadaj na poziomy (jeszcze trochę, narazie tylko przebiśniegi :) ja też mam fajną okolicę...lasy i jeziora, te wszystkie zwierzaki za ogrodzeniem :) poziomki do zimy w ogródku jak się te dzikie skończą :) tak więc wpadaj, mężulo pychowate mięska wędzi......tylko tego lata tak krótko. Twoje okolice też mi się podobają, co roku mam okazję trochę pozwiedzać jak na openerze jesteśmy. Też jeszcze myślę o kosmetyczce tylko to latanie siku mnie wkurza, bo ja bym tak chciała poleżeć spokojnie te dwie godzinki a nie myśleć o tym sikaniu :)

Joll - co do naszej służby zdrowia i usług za free lub za pieniądze to szkoda słów, zobaczysz jak się dzieciątko urodzi, bo o siebie się tak nie chce walczyć........pediatrę jak jakiegoś znajdziesz dobrego i na fundusz to gratuluję....potem jeszcze kwestia dostania się w razie nagłej potrzeby.....nie mówiąc o specjalistach i badaniach, które nie kosztują 20-30 zł....boli to jak cholera i powoduje, że nie lubię części lekarzy....dobrze że są jeszcze jakieś ostatnie perełki w tym zatrutym oceanie.....
 
Morgaine, współczuję bardzo, ale mam nadzieję, że wyniki będą dobre. Myślę, że słowa położnej powinny Cię uspokoić, więc śpij spokojnie! Będzie dobrze, zobaczysz!

Kurczę, dopiero co się chwaliłam, że u mnie wszystko pięknie trzyma, a dzisiaj mój mąż ledwo w drzwiach stanął po pracy, to od razu zauważył, że brzuch mi się opuścił. Poleciałam do lustra i faktycznie, pępek mam jakieś 2 cm niżej! Mam nadzieję, że to jeszcze nic nie znaczy, bo z pewnych względów chciałabym urodzić jak najbliżej terminu. Stwierdziłam, że teraz zwalniam troszkę tempo, żeby wytrzymać jeszcze miesiąc.

Ja torbę mam już spakowaną, ale do wyprawki za to jeszcze trochę brakuje: sprawy apteczne, kocyk akrylowy, chusteczki do pupy, pampersy i jeszcz kilka drobiazgów w celu dostosowania mieszkania do potrzeb maleństwa. Także trochę jeszcze pociągnie to kasy, a ja muszę czekać do kwietniowej wypłaty :-(
 
Hej dziewczyny!
Ja dziś coś się do spania zebrać nie mogę bo moja przyjaciółka na porodówce, termin miała na przyszły piątek więc wszystko ok. W nocy jej odeszły wody i tak czeka na rozwój akcji, dzwoniłam do niej wieczorem to mówiła że już zaczyna czuć skurcze, ciekawe czy do rana urodzi???
 
Morgaine, nie czytaj zbyt dużo w necie. Ja nie jeden raz tym czytaniem napędziłam sobie strachu, a okazywało się zupełnie co innego. Rozumiem Cię, bo pewnie też bym czytała i szukała info, ale jednak postaraj się nie czytać tyle.
Zobaczysz, ze będzie wszystko dobrze z maluszkiem.

Przepraszam, że na resztę nie odpisuję, ale jestem padnięta. Wróciłam niedawno z córą z koncertu symfonicznego. Druga córa w brzuchu chyba dyrygowała, albo zwyczajnie nie lubi takiej muzyki...a może za głośnie jej było o tej porze ;)

Dobranoc Wam . Wszystkim ze skurczami i bólami życzę wytrwałości i szybkiego oraz pomyślnego obrotu spraw .
 
hatorska, na openerze? to musimy sie spotkac :-) planujecie w tym roku? jeny, ja bym tak chciala, mam nadzieje, ze sie uda z karmieniem jakos.. choc na 1 dzien, zeby tradycji stala sie zadosc :-)

a poziomy mnie tak neca!.. jak ja kocham ten zapach!! myslisz, ze by mi urosly w doniczkach takich dlugich balkonowych???? kiedy bym je miala sadzic? bo kiedys chetnie wpadniemy ;-) ale wole miec na stowke wlasne :-D

edit: ide spac ;-)
 
aenye no z tymi zdjeciami to masakra od kad cyfrówki weszly, Olek w kwietniu zeszlego roku dostal album na chrzest i jeszcze jest pusty:zawstydzona/y: ale nic dziwnego skoro swoj slubny uzupelnilam po trzech latach:-D
Beata87 Kciki trzymam oby ktg dobrze wyszlo a gdybys miala zostac to Powodzenia:tak:
antonina01 nie ma to jak dobre zakupy
acronka ksiązka super pomysl albo jakas torba czy cos tego typu.
Morgaine Kohana nie wkrecaj sobie najgorszego, na pewno z dzidzia wszystko ok juz niedlugo sie przekonasz.
Zuzanna87 Super, gratuluje udanej wizyty
Cucumber Super ze z dzidzia dobrze:) A czy to potrwa? Kto wie jak mala taka przewrotna:-) A co do mamy....no cóż malo odpowiedzialna
Laurka22 Ja to was podziwiam ze wy dostrzegacie to opuszczanie sie brzucha ja tam nic nie widze....

Spokojnej nocki
 
Antonina01 fajny zbieg okoliczności :-)

Morgaine trzymaj się!! Będzie dobrze!

Dziewczyny a jesteście już spakowane? Czy ja tylko jeszcze nie przygotowana? A ciuszki już poprałyście? Muszę coś w końcu zacząć w przyszłym tygodniu.

Kolorowych snów!
 
reklama
Witam dziewczynki!Chcialam tylko napisac ze zyje i ze mam sie chyba troche lepiej ,przynajmniej staram sie.Codziennie jezdzimy do malej i tak nam schodza cale dnie ,jestesmy wyczerpani psychicznie i fizycznie .Zdjecie Malutkiej zamieszcze dopiero jak sama bede miala jej zdjecie spoza inkubatorka :(.Jest taka slodka i taka mala.Musze sie trzymac dla niej.Dziekuje WSZYSTKIM ZA CIEPLE SLOWA,to bardzo krzepi na duchu.Ok teraz spanie bo rano kierunek szpital.Buziole!!!!
 
Do góry