reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

Witajcie!!!
[/B]
pandora-moja bratowa też miała mięśniaki,nawet dwa i to dość duże.Po porodzie normalnie je usunęli,tyle-że wraz z nimi-całą macicę...Ale to pewnie był gorszy przypadek...

Zaraz kończę obiadek,zupka już gotowa,a na drugie warzywa na patelnię z ryżem.A co.Mam się wysilać???

mnie gin też ostrzega że tak się może zdarzyć, zobaczymy co powie w 35tc bo wtedy jestem z nią umówiona na rozmowę o porodzie tzn cc:-)
a jarzynki z patelni uwielbiam, u nas ostatnio co najmniej raz w tyg:tak: i wszyscy zadowoleni:-D
 
reklama
Ufff w miare ogarnełam,pranie się pierze ,makaron gotuje.
Jeszcze wskocze pod prysznic i muszę śmignąć do tego banku ,na szczęście też pod nosem mam placówkę inaczej bym nie wychodziła z domu bo strasznie sypać zaczeło.To chyba śniego-deszcz.
Mała moja konkretnie daje znać o sobie teraz,jak kopnie to aż tam w środku wszystko mi się miesza i jeszcze czuje jak się ociera jakby szukała dogodnej pozycji dla siebie.
 
lenka ja tez tak czuje czasami jak by sobie chodziła po brzuchu i się przesuwała w te i z powrotem :))
jak tak czytam to forum to juz bym chciała miec ze soba ta kruszynkę :)) hehe
 
mnie gin też ostrzega że tak się może zdarzyć, zobaczymy co powie w 35tc bo wtedy jestem z nią umówiona na rozmowę o porodzie tzn cc:-)
a jarzynki z patelni uwielbiam, u nas ostatnio co najmniej raz w tyg:tak: i wszyscy zadowoleni:-D

Ja juz w poniedziałek mam nadzieje, ze będę znała przyblizony termin CC.. Muszę, wiedziec wczesniej , bo na tej opolszczyźnie jestem tu sama, mąz ciagle wyjazdy więc musi ktos z Olsztyna przyjechac na chociaz 2 tyg do Rafałka, przede wszytskim na czas pobytu w szpitalu. A tez musza zaplanowac urlop, to 2 tygodnie więc musi rodzinka wczesniej wiedzieć. Poza tym troszkę mi na pewno przyspieszy i myslę, ze w połowie marca jakos, bo nie mozna u mnie doprowadzic do sytuacji, ze bedę miała skurcze.. za duże ryzkyko. Niestety przy 1 cesarce tak mi szew pociagnęli , ze na środku blizny mam skórę cieńszą o 70% :/
 
Ja nawet 3,20 płacę za luteinę, swoją drogą ciekawe, czemu luteina ma tak dużą zniżkę (normalna cena 28 zł), a duphaston prawie w ogóle :confused:

aż dziwne, że to właśnie duphaston podają w szpitalu ;)
z oszczędności to powinni luteinę
no chyba, że właśnie szpitale mają zniżkę na duphaston, a nie tak jak "szary człowiek" :p
 
bylismy w sklepie "wszystko dla dziecka" i po raz kolejny ceny mnie przerazily,
czemu materacyk do lozeczka kosztuje 149zl a identyczny na allegro (nowy) 25 w ikei 50 a w jysk 70?? to nie ma sensu. :(
pozatym mala malo kopie juz bylam zla i zdecydowana na ip ale zjadlam marsa i dala o sobie znac :)
 
nati te ceny materacyków pewnie zależą od tworzywa, z jakiego są wykonane, te za 20 zł pewnie z najgorszego gatunkowo materiału...
 
moj gin wczoraj tez powiedzial, ze - ooo, 31 tydzien, to pachnie porodem :szok: dla mnie nie pachnie, smierdzi raczej ;-) ale w ogole jeszcze nie mysle o tym.

matko, ubralam sie, pranie wstawilam i sie zmeczylam :-D nic, zaraz znowu ruszam. tym razem obiad na celowniku. mater dei.
 
reklama
Do góry