reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

reklama
mitaginka tak pytam bo mnie straszyła pani doktor jak już miałam 3,7 mm ale to było pod koniec grudnia, od tamtej pory tylko tradycyjne badanie miałam, dowiedziałam się że krótka, ale zamknięta więc to chyba ok nie mam się czym martwić, chociaz ostatnio takie rozpierające bóle miałam że nie wiem czy coś się nie zmieniło ;( na szczesnie na razie jest spokoj.
Trzymaj się i ty bo stres bardzo działa na niekorzyść, trzeba być dobrej myśli ;)
 
Szkoda, że w tym szpitalu mają takie podejście do ktg...szkoda, bo mam tam mojego lekarza, ale w nocy chodzilo mi już po głowie, żeby jechać do szpitala klinicznego w Katowicach. Może tam mają inne metody, może mają jakąś patologię ciąży z prawdziwego zdarzenia. Tyle, że tam kompletnie nikogo nie znam, sam szpital jest koszmarny...no i od nowa musieliby mi robić wszystkie badania, krew, mocz (cewka wciąż boli)...
jak można prosić o pomoc i jej nie otrzymywać? tego nie rozumiem...to mnie najbardziej przeraża...

no musieliby robić jeszcze raz...ale z drugiej strony, może zrobiliby coś jeszcze i ktg...kurcze nie wiem. co szpital to opinia.
ten w którym ja rodziłam 2 razy i teraz mam zamiar 3ci i jestem b.zadowolona, też u niektórych ma złą opinię....co głowa to teoria:(
 
wiecie co mi się teraz skojarzyło.
siedzę sobie i głaskam brzusio bo mała się rusza dużo.
i nagle pojawił się skurcz. drugi już dzisiaj.
i skojarzyło mi się że głaskanie brzucha powoduje skurcze.

cytat:Głaskanie brzucha rzeczywiście w ciąży nie jest wskazane. Powoduje twardnienie brzucha, a w późniejszym okresie ciąży może wywoływać skurcze!!!


Oczywiście wsmarowanie balsamu rano czy wieczorem nie wywoła problemu, ale ciągłe siedzenie i głaskanie TAK


Lepiej np. przyłożyć rękę w miejscu gdzie dzidziuś lubi kopnąć, albo dwoma łapkami "przytulić" brzuszek...


mitaginka nie głaskasz brzuszka za dużo?
 
wiecie co mi się teraz skojarzyło.
siedzę sobie i głaskam brzusio bo mała się rusza dużo.
i nagle pojawił się skurcz. drugi już dzisiaj.
i skojarzyło mi się że głaskanie brzucha powoduje skurcze.

cytat:Głaskanie brzucha rzeczywiście w ciąży nie jest wskazane. Powoduje twardnienie brzucha, a w późniejszym okresie ciąży może wywoływać skurcze!!!


Oczywiście wsmarowanie balsamu rano czy wieczorem nie wywoła problemu, ale ciągłe siedzenie i głaskanie TAK


Lepiej np. przyłożyć rękę w miejscu gdzie dzidziuś lubi kopnąć, albo dwoma łapkami "przytulić" brzuszek...


mitaginka nie głaskasz brzuszka za dużo?


nie, nie dotykam, bo od samego początku ciązy, jak leżałam w szpitalu to mi zabronili, więc wiem, że nie wolno...
 
mitaginka-wczoraj już Cię nie zdążyłam przywitać po szpitalu,więc robię to dzisiaj;-)
Wszystko będzie dobrze,a swoją drogą-szkoda wielka a głupota jeszcze większa,że nie robili Ci ktg.Mój gin mówił,że jak pojawiają się takie skurcze,to ktg to podstawa + ocena szyjki...

tynka-witaj

Ja dziś nieco wkurzona na teściową,:angry:tak mi ciśnienie podniosła,że szkoda gadać...Oby ten dzień się już skończył-a mąż jak na złość w pracy do 20 od 6 rana...masakra.Wyjdę z siebie i stanę obok.
 
reklama
moj laptop powiedzial dosc :(
kurde 1 film 40min a tak sie grzeje, no coz nastepny odcinek troche pozniej
Mitaginka- nie wiem co poradzic, moze zadzwon do tego innego szpitala i spytaj wprost czy zroibia Ktg? moze odpowiedza uczciwie
 
Do góry