reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

reklama
Smutasek- mojej corki przyjaciolka ma chihuahue (nie wiem jak sie odmienia :() i jak ida obok siebie to fajnie wyglada :)
ale wielkosci mniej wiecej mojej malej kotki
 
witam nową kwietniówkę :)
co do suwaczka to ja już zgłupiałam, za każdym razem mi cos innego wyskakuje. OM miałam 07.07
 
Ostatnia edycja:
mitaginka też byłam na Duphastonie, ale około 15 tygodnia dostałam zalecenie odstawienia go :-) Mam nadzieję że czujesz się dobrze bo wiem z doświadczenia że taka "leżąca" ciąża potrafi dokuczyć, nie tylko fizycznie ale i psychicznie

nati_k na pewno by to fajnie wyglądało ale chyba bałabym się puścić je bez smyczy do zabawy, jak by tak duży psiak w zabawie ją łapką pacnął to mógł by ją połamać :)
 
z ta suczka kolezanki corki sie jakos doagaduja ale to moze dzieki temu ze w domu koty wiec pies musial sie nauczyc z malymi postepowac :)
przez was nie wiem jak sie film skonczyl :-D
 
smutasek no niestety jest różnie, chyba jednak więcej tych "złych" momentów, ale byle do kwietnia!

znów czuję się zmęczona i senna, a pewnie jak się położę, to ze spania nici i będę tak się męczyć do rana :/


nati a na tym forum tak od rana do wieczora to chyba tylko my dwie siedzimy :p
 
Ostatnia edycja:
ja zasypiam a meza jeszcze nie ma. jak zasne to mnie obudzi i tez sie bede meczyc zeby zasnac :-( i cos wczeesniej przebakiwal o tesciach zeby jutro isc. :-( tesciowa jest podobno przekonana ze jej nie cierpie i bede musiala odkrecic z mina "mama nie ma racji" a bede myslec ze moze to nie nienawisc ale asympatia napewno :-(
 
mitaginka ja to jeszcze pół biedy ale najbardziej szkoda mi mojego Mężczyzny :( on to bardzo przeżywa, jak ja nie śpie to on też nie, a rano ledwo ledwo się do pracy wlecze, a ja mogę spokojnie odespać :(
a spodziewasz się dziewczynki czy chłopczyka?? ciekawi mnie czy wielkościową są podobne bo są dokladnie w tym samym wieku :) moja Alutka waży 650 gr :)

nati_k myślę że jest coś w tym co piszesz, przebywając z kociakami nauczył się delikatności :)
 
reklama
Do góry