reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwiecień 2011

laurka sama nigdy bym relanium nie wzięła, ale lekarz powiedział, że jak mnie boli i no-spa nie pomaga, to żebym brała, bo to też niweluje skurcze macicy; i faktycznie doraźnie pomaga + dobrze się po nim śpi (oczywiście biorę naprawdę tylko wtedy, kiedy mocno boli)
Ponoć w szpitalu jak trafi się z bólami (skurczami) to podają często w kroplówce relanium 10mg, a ja w tabletce mam 2mg.
I ponoć to relanium jest i tak słabsze niż powszechnie stosowany w takich sprawach fenoterol, bez którego, mam wrażenie, w moim przypadku i tak prędzej, czy później się nie obejdzie...
ale dziękuję za troskę :))
 
reklama
cześć dziewczyny :-) próbowałam nadrobić ale nie dałam rady, mam roboty po łokcie a jutro nic nie zrobię, bo mam jechać z mamą na cmentarze i trochę mi zejdzie, a potem jeszcze reszta zakupów świątecznych... dzisiaj, tez już byłam na zakupach, ledwo dotarłam do domu, ludzie w autobusach to świnie :wściekła/y: a teraz biorę sie za resztę sprzątania, no i pranie
 
Ponieważ właśnie pakujemy się i uciekamy na święta do dziadków, chciałabym już dziś złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia.
Zdrowych, wesołych Świąt Bożego Narodzenia, szczęśliwego rozwiązania w kwietniu, zdrowych dzieciaczków i czego tam jeszcze sobie życzycie.
Całusy dla wszystkich. Do usłyszenia po świętach
 
jakie teraz poważne badania jeszcze nas czekaja prócz ginekolog ??
glukoza :-(
a powaznie :
Kalendarium badań w ciąży | Ciąża, poród, wychowanie - parenting.pl

pospalam troche i mi lepiej bo wczesniej ledwo na oczy patrzylam ( tak to jest jak sie przed 5 nie wstaje od pol roku). Brzuszek mnie strasznie bolal ale rano mialam rozwolniątko :-( wiec to pewnie to a cholera wie jak moj w sumie dosc chory zoladek ( w normalnych warunkach ranigast jest najlzejszym lekiem codzienego uzytku) zaragowal na ten cukier. tzn zoladek niby ok ale jelita to chyba nie bardzo.
anawoj- Tobie szczesliwych swiat zycze
 
Dzisiaj miałam badanie glukozy. Nie jest tak strasznie. Jak ktoś słodzi herbatę 3 łyżeczkami cukru, jak ja - to z wypiciem glukozy nie będzie miał problemu. Ja miałam 50 ml. Przed wypiciem pobranie krwi z żyły i po wypiciu czekałam 1 h i znowu pobranie z żyły. Nie musiałąm niczego wcześniej kupować. Glukoza była w cenie badania czyli 15 zł. Więc nie ma czego się bać. :)

Gratuluję poznania płci :)
 
anawoj - zdrowych i spokojnych swiat w rodzinnej atmosferze...
56.gif
 
reklama
cześć dziewczyny
nawet nie próbuje nadrobić, przepraszam.
jestem w szpitalu , M przywiózł mi dziś komp i łączę się ze światem.
w niedzielę wieczorem, strasznie, okropnie rozbolał mnie brzuch. Tak nagle i niespodziewanie że nie mogłam zejść z łóżka. Ból promieniował na plecy ale generalnie prawa strona brzucha od góry do samego dołu. Rwało i bolało tak bardzo że jak zaczęłam płakać to M przyniósł mi spodnie i zadzwonił na pogotowie czy oni przyjadą czy my mamy jechać.
W szpitalu dostałam zastrzyk w d.. rozkurczowy a że nic nie pomógl i dalej zwijałam sie z bólu już tyle czasu to kazali mi zostać. Po badaniach okazało sie że to kolka nerkowa spowodowana bakterią w moczu. Świnia zaatakowała już przewód moczowy. Cała noc pod kroplówka i kolejne zastrzyki w d... przyznam że bardzo bolące.. Teraz juz po 2 dniach jest oki, nic nie boli, nie twardnieje. Mówią że leczenie trwa 10 dni i za chiny nie chcą powiedzieć czy puszczą mnie na święta.. a to leżenie jest okropne. mam kompletnie mieszane uczucia, bo niby wiem że wszystko dla dobra dziecka a z drugiej strony jak pomyslę że miałabym tu leżeć w Święta?!
aa miałam mega duże usg i z córcią wszystko dobrze. Lekarz potwierdził że to na 100% ONA, waży 465g, i dokładnie wszystko jest baardzo dobrze. książkowo.

mam nadzieje że u Was wszystko dobrze, że maluszki rosną zdrowo i Wy jesteście zdrowe w te piękne białe dni.
odezwę się jeszcze wieczorem po obchodzie, może będe miała jakieś nowe wieści.
Trzymajcie sie ciepło i uważajcie na siebie kochane kwietnióweczki!!
 
Do góry