reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwiecień 2011

Witajcie niedzielnie!

Ja podjechałam z mężem po zakupy spożywcze, trwało to może z 20 minut i znów zrobiło mi się jakoś tak słabo...chyba nie powinnam chodzić po tych wszystkich sklepach, bo po prosu nie mam na to siły...trochę to przygnębiające
a niby ten drugi trymestr miał być pełen sił itd., a ja przecież całymi dniami leżę w łóżku i tylko w weekend chciałabym chociaż trochę normalności, ale nie wychodzi...
 
reklama
wiecie co a ja sie boje, ze jak sie malenstwo urodzi nie bede miala sily na opieke po tym lenistwie w ciazy. Niby staram sie wszystko robic ale padam z sil wiec robie to wolniej i po jakim czasie po porodzie wroca mi sily z przed ciazy???? wiem pewnie instynkt zrobi ze bede miala od razu sile ale jakos tak sie boje
 
witam. ja dziś ledwo chodzę, zgięło mnie wpół i nie d MI SIĘ WYPROSTOWAĆ. ZAWSZE MNIE POBOLEWAŁY PLECY ALE TERAZ MAM WRAŻENIE JAKBYM JAKIŚ PRĘT METALOWY ZAMIAST KRĘGOSŁUPA MIAŁA.
RUCHÓW RÓWNIEŻ NIE CZUJĘ- JAKIEŚ PRZELEWANIE W JELITACH WIĘC RACZEJ TO NIE KREWETKA:)
USG MAM 22-GO ( NIE WIEM CZY NIE POWINNAM 29 ALE NIE MOGŁAM SIĘ DOCZEKAĆ)
 
wiecie co a ja sie boje, ze jak sie malenstwo urodzi nie bede miala sily na opieke po tym lenistwie w ciazy. Niby staram sie wszystko robic ale padam z sil wiec robie to wolniej i po jakim czasie po porodzie wroca mi sily z przed ciazy???? wiem pewnie instynkt zrobi ze bede miala od razu sile ale jakos tak sie boje

ja liczę na to, że siły wrócą mi od razu po porodzie, no ewentualnie po kilku dniach; nie wyobrażam sobie takiej niemocy na dlużej
 
A ja załapałam doła :-( Miałam chodzić na basen, ale dzisiaj na stronie internetowej naszej pływalni wyczytałam, że mają wodę tylko chlorowaną, a nie ozonowaną :-( A mój ginekolog wyraźnie mówił o ozonowanej. W najbliższej okolicy nie mamy innego basenu, więc się załamałam :-(
 
laurko nie martw sie, spytaj sie czy chlorowany basen moze byc jak nie to zapraszam do nas :-)
a ja sie dzisiaj czuje jak slon, ledwo chodze nie wiem czemu nie mam duzego brzucha od kilku tyg taki sam a naprawde slonica ze mnie:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
Ostatnia edycja:
joll nie wiem, czy to czytasz, bo ostatnio Cię tu nie było, ale życzę Ci wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!
tak mi się przypomniało, jak kiedyś wspominałaś, że masz dzisiaj :)
 
dobry wieczor :-)

ja tez jestem straszliwie leniwa i nie mam sil normalnie na nic. co zrobie to zaraz siadam. normalnie stosunek przerywany z zyciem. ;-)tylko lezec na pufie i seriale katowac. ech. nie wiem, jak sie ogarne.

no i nic, noooo... opijalismy rodzinnie za to dzidziee dzisiaj, tzn szampanem :-) ja lyczka oczywiscie dla toastu, ale ogolnie bardzo milo.
 
Dobry Wieczór

Zakupy mi się nie udały !Przelaeciałam kilka galerii handlowych i oczywiście żaden płaszcz lub kurtka no normalnie nic na mnie nie pasowało.
Jestem wysoką kobietą i przed ciążą kupowałam wszystko w rozmiarze L.
Teraz naturalnie mi się przytyło ,ale głownie brzuszek i biust ,i chciałam coś w rozmiarze xl lub xxl aby dobrze okrywało brzuszek.I nic .Zresztą w tych sklepach to tylko ciuchy do razmiaru L,albo xl (też nie zawsze),a jak już ktoś większy to fora ze dwora.
Wkurzyłam się też strasznie,bo większość płaszczy wisiała wysoko na wieszakch ,
poprosiłam ekspedientkę o pomoc w zdjęciu jednego a ta oczywiscie z wileka łaską spełniła moją prośbę.Może już zmęczona była.
Muszę odwiedzić specjalistyczne sklepy dla mamusiek z brzuszkami:-)

Ponadto w sprawch osobistych do d...!Ale nie mam siły już o tym myśleć a co dopiero pisać.
Mam swoje dzieciątko i ono teraz stało się sensem mojego życia.

Dobranoc Mamuski
 
reklama
Witajcie niedzielnie!

Ja podjechałam z mężem po zakupy spożywcze, trwało to może z 20 minut i znów zrobiło mi się jakoś tak słabo...chyba nie powinnam chodzić po tych wszystkich sklepach, bo po prosu nie mam na to siły...trochę to przygnębiające
a niby ten drugi trymestr miał być pełen sił itd., a ja przecież całymi dniami leżę w łóżku i tylko w weekend chciałabym chociaż trochę normalności, ale nie wychodzi...

mitaginka - nie jesteś sama. Wiem co czujesz, bo mnie także rozpiera energia i chce tych zakupów, spacerów, tej aktywności, a potem w trakcie, nagle zaczynam się czuć słabo,zmęczona, muszę usiąść. A gdzie tu jeszcze do końca ciązy? Miejmy nadzieję, że to chwilowe, spowodowane tą aurą jesienną i jak sie pogoda unormuje i się do niej przyzwyczaimy, to będzie lepiej :-)

wiecie co a ja sie boje, ze jak sie malenstwo urodzi nie bede miala sily na opieke po tym lenistwie w ciazy. Niby staram sie wszystko robic ale padam z sil wiec robie to wolniej i po jakim czasie po porodzie wroca mi sily z przed ciazy???? wiem pewnie instynkt zrobi ze bede miala od razu sile ale jakos tak sie boje

nati
- tez miewam podobne uczucia, ale myslę, że poporodzie będzie nam się chciało, bardzo chciało :) Teraz trzeba to zwalić na jesienną chandrę :) Wieczory krótsze to i sprzyjają domowemu lenistwu :)

Też mam wrażenie że wieczorem brzuszek mam nieco większy.

Dzisiaj pojechaliśmy z Menem na zakupy- rzadko nam się zdarza w niedziele robić wycieczkę do Centrum Handlowego, ale jakoś tak wyszło. Men się uparł, że kupi mi poduchę ciążową,ale niestety bryndza taka, że szkoda gadać. Jedynie w Smyku są te poduchy Motherhood ale po 129 PLN. Powariowali, jak na Allegro można kupić za 109. Nie będę przepłacać. Zresztą w ogóle SMyk jest drogi. Wróciłam za to z nowym stanikiem. Mieszczę, się jeszcze w największe które mam, ale to nie to samo co nowy :-) Ehh, próżność kobieca :-D
 
Do góry